Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

CUMANIZ mubarek olsun canlarim.. insallah hayirli haberleri tez vakitte aliriz da bizde mutlulugun tadina variriz... bugun nasilim kendi acimdan umitsiz kara gun yaklasiyor cunku ... iyi haberler almaya devam ediyorum bugun en yakin arkadasim sozlendi yani nisanlandi simdi turkiyede nisanlisi ile gezio tozuio rabbim benimde dualarimi kabul etse(

neyse herkese ii gunler

huuu huuuu... milllettt.. merhaba...
şimdi pazartesiye kadar baybay dedin nereden çıktın diceksiniz :çok üzgünüm:
yaw ben sabah bineceğim uçağı kaçırdım lülülülülülü
kös kös eve geri döndüm ... akşam uçağıyla gideceğim istanbula .... benim iki soyadım var... nüfus kağıdımda görünüyor yalnızca bu iki soyad... diğer kimliklerimin hepsi eski soyadım... acentadan aldığım bilet de 2 soyadlı... yanımda nüfus kağıdım olmadığı ve biletimdeki ikinci soyadının da benim olduğunu kanıtlayamadığım için chek-in yapamadım.... akılsız başın cezası şeklinde evdeyim şimdi... ben de bu saatlerde istanbulda olacaktım sözümonua da alışveriş falan yapacaktım öğleden sonra Çok üzgünüm çoook
şimdi gece yarısından sonra ancak 1 gibi olurum ... öffff öfffff klava:

slm kızlaarrrrrrrrrr,hayırlı cumalar olsun inşallah...ne kadar ilerlemişsiniz yaa neler kaçırmışım :çok üzgünüm:

yaw mervecim seninle benden başka kimsecikler yok... nerde bu millet allahaşkına :uhm: yemeğe mi gittiler ki CADIARZU

herkez sormaya başladı ne zaman bebek gelicek diye.
çok yaralanıyrm...
rabbim hepimize sabır versin.
:sm_confused:

öffff... bu soruya gıcık oluyorum artık kötükedihüso aslında insanların çoğu iyi niyetle soruyor farkındayım ama bizim zayıf noktamız ya.. bu soruyu her duyduğumda elektrik vermişler gibi oluyorum :1ninca:

Kızlar selam.cumanız mübarek dualarınız kabul olsun inş.rabbim hepimize en kısa zamanda anne olabilmeyi nasip etsin.aminn

maatcım naber nasılsın canımm uçağı kaçırmana üzüldümm neyse bundada var bi hayır demii ee neler yapıyosun hiç değilse şu toplaman gereken evin odasınıda toplarsın :))))

arkadaslar carsamba gunu yumurtalarim toplandi acayip agrilarim var bu sefer baya aci cektim 23 tane olmus cok oldugu icin dediler ALLAH nasip ederse cumartesi bebisin birini tranfer etcekler umarim hersey yolunda gider

maatcım uçağı kaçırmana üzüldüm ama bi yandanda sevindim bizimle 1 gün daha birlikte olmak için yaptın dimi bunu canım benim:lepi:

arkadaslar carsamba gunu yumurtalarim toplandi acayip agrilarim var bu sefer baya aci cektim 23 tane olmus cok oldugu icin dediler ALLAH nasip ederse cumartesi bebisin birini tranfer etcekler umarim hersey yolunda gider

ım geçmiş olsun ama bebişine kavuşmak için tüm bunlar allahım yüzünü güldürür inş

sagol vildan hersey onun icin zaten insallah bu sefer guleriz kendimi hazirlayamiyorm bile yine uzulmmek icin

maatcım naber nasılsın canımm uçağı kaçırmana üzüldümm neyse bundada var bi hayır demii ee neler yapıyosun hiç değilse şu toplaman gereken evin odasınıda toplarsın :))))

yok yaaaaaa... ben ev işi falan yapmak istemiyooorrrummmmm laelaelaelaelae burada oturup sizlere laf yetiştirmek dururken ne işiymiş :roflol:
tembelimmmmm bennn tembbeeelllimmmmm ...... eheheheheheee

maatcım uçağı kaçırmana üzüldüm ama bi yandanda sevindim bizimle 1 gün daha birlikte olmak için yaptın dimi bunu canım benim:lepi:

he walla... ben de kendimi eve attım akşamki uçağı ayarlar ayarlamaz çay demleyip PCnin başına geçtim forsat bu fırsat diye sositososito

maat senin islerden ne haber bi kac gundur giremiyorm kacirdim olaylari ogle yatiyorm bu gun biraz daha iyiym gireym dertleselim istedim ucak olayi falan ne fransiz kaldim yaaa

hadi hayırlısı hayatım inşalllahhhhh a.s. Allah gönlüne göre versin bizlere de moral olsun umut olsun güzel haberlerin :teytey:

maat senin islerden ne haber bi kac gundur giremiyorm kacirdim olaylari ogle yatiyorm bu gun biraz daha iyiym gireym dertleselim istedim ucak olayi falan ne fransiz kaldim yaaa

canım ya bi seminer için haftasonu istanbula gidecektim de nüfus kağıdını evde unuttuğum için soyadı tutmuyor ve biletteki soyadıyla uyuşmuyor diye check-in yapmadılar bana kötükedihüso halbuki biletteki soyadlarımdan biri elimdeki kimlikle uyuşuyordu... öffff.. bu kadınnların çilesi be kardeşim.... biz de meraklısı değiliz brezilyalı futbolcular gibi 2 soyadıyla yaşamaya ama sözümona eski kimliklerimi kredi kartlarımı falan değiştirmeyim diye eski soyadım da kalsın istemiştim ama bilet 2 soyadıyla kesilince yine eski kimlikler işe yaramadı... ne anladım ben bu işten klava: yine mağdur olduk soyadından... öfff be öffff.. erkeklerin hiç böyle manasız dertleri yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…