Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yok öyle yanlış anlaşılmasın falan
ne demek istiyosun sen yaa??

iyiyim kelebekim:)
sen nasılsın?
akıntın varmış canım benim ya yazdım okudunmu bende hep oluyor
ama genelde yumurta çatlayınca elde uzayan bir akıntı olduğunu söylüyorlar..

Çiçeğim ben iyiyim geçmişi okuduysan biliyorsundur hastaydım ama iyileştim. Benim yumurtlama akıntım var ama daha bugün 8. günüm. Yani yumurtanın çatlaması zor gibi.
Kafam karışıyor benim bu akıntı işine ya. En iyisi biz buralar kocişle çok çalışalım. Sen de öyle yap bence:CüvCüv:

kızlar size bişey soracağım bilginiz varsa bu konuda benide bilgilendirirmisiniz?
adetim normalde 4 gün sürer ama bu defa 6.gün oldu hala geliyo acaba bunun klomenle bi ilgisi varmıdır yada neden olabilir:uhm:

bence klomenle alakalıdır bende o tür ilaçlar kullandıgım zaman hep anormallikler oluyor tatlımm

Yasemencim bence sen doktora git. Senin akıntı biraz enfeksiyon akıntısı gibi duruyor.

alin benim bikez adetim bitti 2gün sonra hamile kaldım ve aynı ayın içinde düşük oldu yani adet oldum 2günsonra gebe kaldım 15sonra düştü yani nezaman yumurtlama olucagı bence belli olmuyorr bencede calışmalara devam

nasılsın baharcım varmı degişen bişey ben hala hastalanmadım 5gün sonra 3ay olucak bi göbek oldu bende ben bu işten iş bişey anlamadımkötükedihüso

yadelcim çok iyi anlıyorum canım seni biliyorsun bende 3 ay olmadım ...
göbek 1 metre önde gidiyordum işin garibi hastalandım hala göbek şiş:)

sen bence ya bitkilerden yada farlutaldan yardım al..
bende salladım bak üç oldu..
bebişi geciktiriyosun heee ona göre

hoşbulduk canım ben iyiyim inş sende iyisindir çok fazla görüşemiyoruz zaten ara sıra geliyosun özletiyosun kendini

iyiym canım sağolasın ..
dipçık gibiyimkaydirigubbakcemile3
kız ben bilgisayarın başındayımda tembellikten buraya girmiyorum bazen ..
bide psikolojim bazen çok bozuluyor

bir ara sogan kürü denedim bir ara hayıt otu 3ayın dolmasını bekliyorum alışkanlık oldu sanırımkaydirigubbakcemile3 sen şimdi nasılsın birde göbek şişmi yoksa kilomu alıyoruz acep kilo almaktan çok korkuyorumm

yok canım ya okumadım haberim olmadı
çok geçmiş olsun geçmişte zaten maşallah
kelebeğim yumurtlama öyle 14.gün olur diye bişey yokki
benim doktor dediki adetin bitsin hemen başla ilişkiye girmeye illa 10 lu günlede olur diye bişey yok kimisi adeti biterbitmez yumurtlar dedi..öyle çok hastası varmış
ben çalışıcemm fakat çok soğuk kaydirigubbakcemile3

arkadaslar carsamba gunu yumurtalarim toplandi acayip agrilarim var bu sefer baya aci cektim 23 tane olmus cok oldugu icin dediler ALLAH nasip ederse cumartesi bebisin birini tranfer etcekler umarim hersey yolunda gider

belçika canım hayırlısı olsun. inşallah Cumartesi günüde hayırlısıyla transferin gerçekleşir ve 15 gün sonra o güzel haberi :CüvCüv: alırız :1hug:

kaydirigubbakcemile3
haklsın alışkanlık olmuş kaydirigubbakcemile3
ay kendime itiraf edemiyorum ama kilo alıyorum 57 oldum kız :CüvCüv:
şaka gibi acilen toparlanmalıyım

hayırlı olsun belçika
maşallah 23 tane baya çok (nazar değmesin)
inşallah hayılısıyla olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…