Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

aşkolsun arkadaşım sizin iyliğiniz için.
diğer kızlarrrr nerede bu arada bir kişi daha çıkarsa ben sigara içiyorum diye o zaman yine oklavayı sallamaya başlıycam kaydirigubbakcemile3

canımsın tatlımbenimmm tabiki sen dogru olanı diyosun bizede karşı çıkmaz düşmezzz kızlar nerdeler bende bilmiyomm bende çıkıcam iyi akşamlar şimdilik

Hakçacım meraba canım
Bende çatlatma iğnesini yapıcam bu akşam ve cumartesi aşılama günü.
İnşallah rabbim hakkımızda hayırlısını versin.

Hakçacım meraba canım
Bende çatlatma iğnesini yapıcam bu akşam ve cumartesi aşılama günü.
İnşallah rabbim hakkımızda hayırlısını versin.

canım hadi hayırlısı desene aynı zamanda aşılama olacak kaydirigubbakcemile5 sen hangi çatlatma iğnesini yapıcaksın?

Ovitrelle kullanıcam canım. Pregnyl üretilmiyomuymuş bulunması zor mu oluyomuş. Daha önce bikaç kez onu kullanmıştım. Bu ovitrelle karından yapılıyormuş daha iyi aslında hastaneye gitmeye gerek kalmayacak. Cumartesi kaçta olacak senin ki?

canım bende pregnly yapıcam. daha önceki iki aşılamada da ovitrella yapmıştım. ikiside aynı dedi doktor. öğleden sonra olur sanırım.

canım bende pregnly yapıcam. daha önceki iki aşılamada da ovitrella yapmıştım. ikiside aynı dedi doktor. öğleden sonra olur sanırım.

iyi akşamlar kıslar hakcacım clairecim c.tesi günü melekler size yardımcı olsun bebişleriniz sıkı sıkı tutunsun size inşallah 15 gün snr :CüvCüv:haberini verirsiniz umarım:Saruboceq:HAYIRLI OLSUN bakalımyerimseniben

günayyyyydınnn bugün çılış benden kızlar nasılsız bakalım bugün hepinize hayırlı cumalar diliyorum

bugün bol bol dua edelim rabbimizden hayırlısını diliyelim birbirimize yaptığımız duanın kabul göreceği mutlaktır onun için ihlasla ve gönülden birbirimize dua edelim allahım sesimizi duyacaktır inşallah

[/IMG]

anlaşılan bugün kimsecikler gelmicek hzır işler azken sohbet edeyim edim bendekide şans yani kimse yok(((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…