Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bende bugün doktora gittim,adetimin 3. günüydü.geçen ay sağ tarafımda yumurta oluşmuştu.ama adetime yakın sol tarafımda çok ağrım vardı,hatta burda sormuştum,neden olabilir diye.bugün dr sol tarafımda da yumurta oluştuğunu ama çatlamadığını söyledi.yinede klomene devam dedi.8.günü tekrar kontrol istedi.napcam ben şimdi :uhm:

Ben geldim.
İyi haberlerim var size :lepi: hiçbir sorun yok ilk iğnemi bu akşam yapıyorum.
Çok mutluyum ya içim içime sığmıyor. :sm_cool:
Bu kez olacak galiba hihoyyyt

claire canım hayırlısı olsun. inşallah herşey gönlünce olur ve en yakın zamanda:CüvCüv: haberini alırız. bende yarın sabah saat 10:30 doktora gidicem,bakalım bana ne diyecek...hepimizin hakkında hayırlısı olsun...

belenay,tatli.cadi,yasemennn,ceyda,merveburc,rosem,hsay,
rufeyde serra,smhsmh,aum,gönülyarası,maat,papatya,lady pacino veeee diğer kızlar sizler nasılsınız?
sultancım ortopedi dr. gittin mi?

claire.hadi hayırlı olsun tedavin canım inşşş hamiş olursun.
hakça canım seninde sorunsuz başlar tedavin inşş hakkınızda hayırlı olsun canlar..

claire canım senin adına çok sevindim hadi bakalım geliyor inşallah yeğenimiz dualarım seninle allahım hayırlısını nasip etsin canım

Belenay, pink rose, hakça, seherkan, gamze kızlar çok teşekkür ederim.
İnşallah rabbimin izniyle hepimiz bebeklerimize kavuşucaz.

benide benide ekleyin listeye ama bu benim dördüncü denemem olacak allah isteyen herkese versin

benide ekleyin kislar bu ay yine tedavi baslicak......inslh yüce rabbim nasip eder hepimize....

merhabaaaaa..... ya 3:30dan beri ayaktayım... uykum kaçtı... bi film koyup seyrettim... öffff... gece de vakit hiç geçmiyr... dayanamadım bu saatte kimsenin olmayacağını tahmin ettiğim halde kafamı uzatıp bir merhaba diyim dedim.... daha işe gitmeye de 2 saat var :bbo:
benim oda daha boşalmadığı için maalesef geçemedim ve gündüz muhabbetinize katılamıyorum... hepinizi özledim kaydirigubbakcemile5
öpt çooookkkkkk

Günaydın canım arkadaşlarım. Bugün hepimiz için çok güzel bir gün olsun. Bol hamişli günler diliyorum hepinize...

günaydın günaydın herkeseeee.... yaw bi giyinmeye gittim .. bilgisayarı kapayım da çıkayım artık diye.. baktım uyananlar olmuş.... hadi ben kaçıorum... öpt çookkk

günaydın kızlar...umarım herkes iyidir.
maat canım sende inşallah en yakın zamanda odana geçersin.
sultancım sen nasılsın?ortopedi dr. gittin mi?
ben bugün doktora gidiyorum 10:30 da randevum var.bakalım ne diyecek. 3. aşılamaya başlıyacak mıyız?

aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hg... en yakın zamanda hayırlısıyla hamileler listesinde yerinizi alırsınız. tabiiiii bizde....

yok hakca vaktim olmadı canımmm ... inşşş bu aşılama ii sonuçlanır canım... hayırlısıylan tabiki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…