Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

:roflol:adetimin 3. günü bayrama denk geliyorsenağlama
off of yaa 2 ay ileri gidecek şimdi

alincim canım dur bakalım sarı karttı görmeden kırmızı kart gelmez canım inşallah bebişin yerleşiyordurda onun ağrılarıdır hemen herşeyi kırmızılara bağlamayın yaa kızıyorum ama heee :)))
hakkında hayırlısı olsun bacımmm öpüldünn

vildan dur kız kendini parçalama yawww ee olsun hakkında hayırlısı ne zamansa o zaman olucak üzülme yaww

Yasemencim inşaallah sen haklı çıkarsın ama bu kırmızıların ağrısı. O nedenle hiç umudum kalmadı.

alincim canım inşallah yiğenim beni yanıltmaz gelecek annesine iyi düşün iyi olsun canımm

benimde sanki böyle hasta olacakmışım gibi belim kasıklarım acayip ağrıyo bide bulantı neyin nesiyse ya yumurtluyommu acaba ne dersiniz ballı çörek otu işe yaradımı nee boşunamı bi kavonozu bitirdimm inşallah gelirsin bu ay cennet kokulum gelin artıkın annelerinizi fazla bekletmeyin hadin ama küseriz bakınnn :)))))

okyanuz hoş geldin canım sen nasılsın bakem

smhsmh ve beloş kızlarrrr sizler nasılsınızzz iyisinizdir inşallahhhhhhhhhhhhh :))))

Yasemencim senin mis kokulun gelecek inşaallah en kısa zamanda. Ben çok yakında hamiş müjdesini buradan vereceğini hissediyorum.

bakalim bindik bi alemete gidiok kiyamete hesabi
rabbim hayirlisini versin ...
artik dusunmuyorum... kendimi bosuna uzuyorum... yipratiyorum ...
artik tek okul odevler fallan onlari dusunecegim .... yeri ve zamani gelince olur ... olmazsada tipda care tukenmez.... tup bebek denerim.. oda olmazsa bidaha denerim ... en son caremde evlatlik almak olur.... belki kendi dogurdugum bebek gibi olmaz ama onunla evlat sevgimi tatmin etmeye calisirim en azindan...

RABBim HERKESIN GONLUNE GORE VERSIN amin,..

Arkadaşlar Memurlar netten anket doldurmuştum. Ankaradaki Maya Tüp bebek merkezinden ücretsiz muayene kazandınız ne zaman geliceksiniz diye arıyorlar. Biz de Anakarada değiliz. Eşimi ikna edemedim. Buraya gidip muayene olan oldu mu acaba?

alin aramızda kalsın ama banada öyle geliyoo :))) hadi hayırlısı bu ay ümitlendim valla allahım isteyen herkeze versin inşallahhh içinde bizlerede herkezeee ayy nedense çok heyecanlıyımm

bence yakın zamanda sen ve sultanda vereceğe benziyooo inşallahhhh hayırlı haberi

ya ben ayın 2 sinde oldum ve ağrılarım varr normalde hastalancağım zaman bile olmazz ballı çörek otu işemi yaradı dersinizzz oyyy allahımmm ver kuzularımızı

bende deilim.daha önce olmuştu oysa.ama nedense şimdi evlendim ve olmuyo.içimde öyle bi his varki hiç olmayacak sanki.bu ayda yumurtlamaya yardımcı bi ilaç verdi doktorum.bakalım.inş olur.bunalıma girmeme az kaldı
:çok üzgünüm::

ay ne güsel inşallah işe yaramıştır da bebişin gelir sana hayırlısıyla:Saruboceq:

okyanus inşallah canım inşallahhh allahım herkeze tattırsın annelik duygusunu rabbim tüm isteyenlere versin

yasmin 666 neden karamsarlık yapıyosunnn kızarım heee detttt iyi düşünelim iyi olsun her şey hayatımızda rabbim büyük bizlerede yaşatacak o duygularııı

ayy bi hamiş olsak eşlerimiz çok sevinecek hem baba oluyolar diye hemde çenemizden kurtuldukları içinnn benimki en çok senin çenenden kurtulcam diye sevinecem diyooo hehehe adamı canından bezdirdim ayy ama o zamanda sen başka şeyler çıkartırsın diyoo banaa((( hüüüü aman ne yapalım bi hamiş olalımda gerisini düşünürüz başka şeyler çıkartırmıyız

yasemennnn hadi hayırlısı canım umarım o güzel haberi senden duyarız:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
bugün bizde 3.aşılama için start verdik. ilk iğneyi akşam üstü vurdum. hayırlısı artık.Allah hepimizin gönlüne göre versin.

eşimin test sonuçlarını aldık.malesef varikosel varmış ve spermler çok yavaş hareketliymiş.sanırım benim artık klomen kullanmamın bir anlamı yok.yarın gidip doktorumla konuşucam.çok üzüldüm,ama o benden daha üzgün olduğu için umursamamış gibi davrandım.ne yapacağımı bilemiyorum(

allah sana ve eşine sabır versin canım senin yapman gereken ona destek olmak hem erkekte olan sorun daha kolay tedavi edile biliyo allah yar ve yardımcınız olsun belki beni tanımazsın ama emin ol aynı acıyı biliyorum sebep sen veya eşin sonuç hep aynı üzülme olur allah büyüksüprizzzzz

teşekkür ederim yadel.önce ben gitmiştim doktora,prolaktinim yüksek olduğu için bebek olmayabilir dedi.ilaç kullandım ama bu kadar üzülmemiştim.ama eşim kendinde sorun olduğunu öğrenince çok üzüldü,şaka yollu beni boşamazsın dimi falan dedi.bu beni daha çok üzdü.Allah başka dert vermesin,beterin beteri var biliyorum ama yinede elde değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…