Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ay smha kız valla arı gibsin maşşalllahhhhhın var anam yok uykumu aldım ama evde olsam uyurum hani :))
lolim hg canım... nasılsınnnnn benim canım şirinemmm.. ben çok iyiyim elhamdurullah...
diğer kızlar günayın hepinizeeee...

aşk olsun belenaycım biz hiç öyle şeyler yaparmıyız

kızlar ben artık daha ümitliyim. bu ay hayıt kullanmıştım ya doktorum yumurtalıklarda hareketlenme olduğunu söyledi. Eylülde menogon iğne vurulduğum fsh için ilaç kullandığım halde hareket yoktu. zorla bir yumurta elde etmiştik ama büyümemişti. neyse işte bu ay hayıtın faydasını gördüm. zaten doktorumda israilli başka bir hastanın kesinlikle çocuğun olmaz dedikleri halde hayıt içerek hamile kaldığını söylemişti.. inşallah hayırlısı... hepimiz için herzaman dua ediyorum....

Günaydın kızlar,bende işteyim canım çok sıkılıyor. Eşim başka şehirde olduğu için tedaviye de başlayamıyoruz. Ocak ayında işi bırakıp Ankaraya gidicem. O zaman evde olucam sizinle bol bol yazışırız artık.

Günaydın kızlar,
Herkes bugün çok mutlu ne güzel ya.
Bende dr.a gidicem akşam üzeri ve ikinci aşılama için start vericez allahın izniyle tabii bi aksilik çıkmazsa.
Bu kez çok umutluyum nedense galiba bu sefer başarıcam.

kızlar yumurtlama takibi nasıl yapılıyor bilen var mı

Yardımcı olayım canım. Yumurtalıklar reglin 5. gününden itibaren hapla veya iğneyle uyarılıyo ve iki üç gün arayla dr.a gidip vajinal ulrasonla yumurtaların gelişimine bakılıyor. Duruma göre doz arttırılıp azaltılıyo ama doz ayarlaması genelde iğnede oluyor.

calaire merhaba hayırlısı olsun. bende yarın doktora gidiyorum.3. aşıma için. bakalım hayırlısı. bu arada sen reglin kaçıncı günü iğnelere başlıyorsun yani ilk aşılamada kaçıncı gün doktora gittin?

Hakçacım sanırım 5. gün iğnelere başlamıştım. Bugün benim üçüncü günüm akşam dr.a gidicem yarında rapor iğnelerin tedariki falan olur. Gerçi benim geçen aşılamadan elimde bir kutu 600 lük puregon var. Eğer hemen bugün iğneye başla derse onu kullanırım. Umarım bu dr.da puregon yazar biliyosun ki iğneler bayağı bi pahalı.

hmm anladım.sagol canım,bir de,yani yumurtaların ne durumda olduğu altan bakılarak mı anlaşılıyor tedaviye başlamadan önce yumurtaların ne durumda olduklarını öğrenmek için

canım ben ilk aşılamamda 3. gün,2.aşılamada 2.gün iğnelere başladım.yarında reglimin 2.günü ya bakalım başlıyacak mıyız.hakkında hayırlısı olsun canım.inşallah sonuç pozitif olur.

Çok sağol canım ya inşallah hayırlısıyla bebeklerimize kavuşuruz. Bakalım dr. ne diyecek.
Bende hiç heyecan falan yok nedense sen ne alemdesin?

claire canım hg ... demek aşılamaya başlıyorsun hade hayırlısı olsunnn..ç canım allah yüzünü kara çıkarmasın hem senin hemde hakçanın inşşşş...

Çok sağol canım ya inşallah hayırlısıyla bebeklerimize kavuşuruz. Bakalım dr. ne diyecek.
Bende hiç heyecan falan yok nedense sen ne alemdesin?

bende de heyacan yok bakalım yarın doktor ne diyecek.
sultancım sağol.hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

clairecim bende sana bişey soracağım oluşan yumurtanın büyüklüğü ne olması gerekiyor

kızlar bişey daha soracam tecrübeli arkadaşlara,çoçuk olmuyor diye doktora gittim önce prolaktin yüksek dedi onu hallettik sonra kist çıktı şimdi de onla uğraşıyorum,sırada ne var merak ediyorum ne gibi şeyler ister neye bakar neye bakılması gerek beni neler bekleyebilir bi fikir verir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…