Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hihoyyythihoyyythihoyyytselam kızlar herkese tünaydın bakıyorum keyifler yerinde oh oh ne güzel bizim gibi anne adaylarınada bu yakışır tabii

kızlar bişey daha soracam tecrübeli arkadaşlara,çoçuk olmuyor diye doktora gittim önce prolaktin yüksek dedi onu hallettik sonra kist çıktı şimdi de onla uğraşıyorum,sırada ne var merak ediyorum ne gibi şeyler ister neye bakar neye bakılması gerek beni neler bekleyebilir bi fikir verir misiniz

ultrasonla rahimi inceledimi canım bir kaç test yaptırır hormonlar için normalse eşindente test ister malum spermiyogram.senden başka ne ister uygun görürse rahim filmi isteyebilir .ama inşşş sen bir an önce hamiş kalırsında bunlara gerek kalmaz canım..a.s.

ultrasonla rahimi inceledimi canım bir kaç test yaptırır hormonlar için normalse eşindente test ister malum spermiyogram.senden başka ne ister uygun görürse rahim filmi isteyebilir .ama inşşş sen bir an önce hamiş kalırsında bunlara gerek kalmaz canım..a.s.

ay ben korkuyorum rahim filmi falan birde alttan muayene olmak istemiyorum utanıyorum,alttan muayene olmadan anlaşılmazmı içeride neler olduğu geçen sefer üstten baktı ve kist için ilaç verdi inşallah erimiştir ve ben bişey yoksa el çek benden demeyi düşünüyorum doktora,bikaç ay daha çalışalım bakalım ondan sonra olmazsa yine giderim diye düşünüyorum

Sultancım durulaytugdan haber var mı hiç? Yine uzun süredir sesi çıkmıyor hatunun? Bu arada sen nasılsın? Çalışmalar nasıl gidiyor? Omiriliğin için ne yaptın?_

Merhaba bayanlar; 3 aylık evli olarak geçen ay aldığımız ani kara ile bebiş istiyoruz.... Tüm tavsiyelerinizi okudum. Bende hamile kalmak istiyorum.....

claire hoş geldin tatlım demek aşılama startı verdiniz he çok sevindim ama bu sefer daha azimli gördüm seni unutma herşey bizim için olumlu düşün birde olmazsa bile çok üzülme sana kıyamam olacak canım inşallah inanıyorum bir gün hepimiz bebeklerimizi kucağımıza alacağız hayırla ve sağlıkla biraz sabır

hadi kolay gelsin gamze umarım bizim gibi çok uğraşmazsın.ama bu arada tebrik ederim erken başlamış olmanıza,bizim gibi boşa geçirdiğimiz aylara yanmazsın en azından

Kızlar ben biraz sonra dr.a gidiyorum inşallah bir sorun çıkmazda başlarız aşılamaya.
Destekleriniz için çok teşekkürler. Gelince sizede haber veririm.

Merhaba bayanlar; 3 aylık evli olarak geçen ay aldığımız ani kara ile bebiş istiyoruz.... Tüm tavsiyelerinizi okudum. Bende hamile kalmak istiyorum.....

gamze hg..hakkında hayırlısı olsun. umarım en yakın zamanda hamiş olursun. daha yeni evlisin ama geç kalmadanda bebek düşünmek en iyisi.

gamze hayırlısı olsun canım inşallah bebişiniz sizi çok uğraştırmadan gelir bizimkiler biras uğraştırıyo:teytey:ben 3 senedir uğraşıyorum ama olmuyo bi türlü çok inatçı yanikaydirigubbakcemile3ALLAH yardımcın olsun inşallah bi an önce ii haberlerini verirsina.s.

Herkese çok teşekkür ederim.... O masumluğa ulaşmak için zaman kaybetmemek istiyorum. Hakkımda , Hakkınızda ve bebişlerin hakkında hayırlısı ne ise o şekilde olsun.... Ne zaman var olmak isterse ben onu beklerim...

Ben geldim.
İyi haberlerim var size :lepi: hiçbir sorun yok ilk iğnemi bu akşam yapıyorum.
Çok mutluyum ya içim içime sığmıyor. :sm_cool:
Bu kez olacak galiba hihoyyyt

X