Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hakca canım inş güzel haberlerle gelirsin
claire canım çok sevindim inş en kısa zamanda:CüvCüv: haberini verirsin bize allahım hepimizin yüzünü güldürür inş
aramıza yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz

günaydıııın canlarım nasılsınız bi cee deyip kaçıcam hepinizi seviyorum kaçıyorum ama takipteyim hımmm ona göre

Günaydııın.
Çok kasvetli bir gün ama ben çok iyiyim.
Sizin keyifler nasıl bakalım?

günaydın kızlar...umarım herkes iyidir.
maat canım sende inşallah en yakın zamanda odana geçersin.
sultancım sen nasılsın?ortopedi dr. gittin mi?
ben bugün doktora gidiyorum 10:30 da randevum var.bakalım ne diyecek. 3. aşılamaya başlıyacak mıyız?

kaydirigubbakcemile5 hadi be canım kıralım artık şu zincirleriisositososito
inşallah bu sefer olucakŞeniz

url=http://www.abload.de/image.php?img=allahagitmezsenid7yuaa.jpg]
allahagitmezsenid7yuaa.jpg
[/url]

Bu sabah yağmur var İstanbul'da... Sabahtan beri bu şarkı dilimde. Şimdi sıcacık evimde olup bir fincan çay eşliğinde türk filmi izlemek için neler vermezdim. Ama maalesef işteyim ve haciz ihbarnameleri,ihtarlar ile uğraşıyorum:KK43:

oyoyoyo alinim benim vallahi dün çok yoğundum seni bu araalr ihmal ettim :KK43:( kusura bakma ... canımsınnn iyiyim çok şükürrrr.... ve snei çok seviyorummm

merhaba hanımlar ben aranıza yeni katıldım mükemmel bir sitede buluştuğumuza sevindim .çünkü kimseyeyle paylaşamadığımı hep kafama takılan soruları bu sitede sizlerin dile getirmesiyle hem öğrendim hemde karsımda konusuyormus gıbı hıssettım::bende hamile kalamıyorum poloraktin hormonum 32 olmus fsh ve lh dan haberim yok bu ay bakılacak banada dua edın

arkadaşlar benide alın aranıza bende bebişş istiyom dua edin lütfeeen:ecrin_bebek:
ayy inşallah bu ay olurr sositososito

kızsultan cadısı niye üzüyon benim alinmi hımmm bak üzmüşün kızı hımmmmm

kız sulteeeee şu listeyi yine bulamıyorum yaaa birçok arkadaş gelmiş geçmiş sayfalardanda ama ekleyemedim nerelerde liste hadi bir el atıver hadi canım benim seni seviyom kız

selammmmmmmmm naber cadılarımm nasılsınız bakalımm alinim sultanım beloş ablacım hakcacımm siz sohbetti bensizmi yapıosunuzz küstüm kimsecikler sormamışda benii hıhhhhh konuşmayacam işdeee :)))))))

clair canım hakkında hayırlısı olsun tatlım hadi inşallah iyi sonuçlanırda bi seviniriz bi seviniriz ohhh inşallah hayırlı haberlerini bekliyos :)))

hakçacım inşallah sendende tatlımm hadi kızlar hanginiz ilk müjdeyi verecek bakalımm
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz sizler nasılsınızzz

yelda canım bende aynen senin gibi pkoluyum canım

seherka slm
naber ? nasıl gidiyo gelişmeler?

sağol canım iyidir senden naber.doktorun kisti eritmek için verdiği d.k.hapının bitmesine 5gün kaldı heyecan ve ümitle onun bitmesini ve doktora gitmeyi bekliyom.böyle ayın sonunda kırmızı pasaportu göreceğini bilmek çook gıcık :çok üzgünüm:

Kızlar benim kasıklarım ağırmaya başladı. Geliyor benim kırmızılar... Bu ayda gelmedi bebişim...

X