Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

selam kızlar iyi pazarlar nasılsınız iyisinizdir inşş...smhsmh hayırlısıyla en kısa zamanda positif çıkar canım inşş..

dün yaptığın böreğin kokusunu alır gibi hissettim kendimi cokacimcoook seninki çok şanslı :içelim:

ilahi ::))) çok ömürsün sırnaşık şey neyse Allahtan şanslıyım ki o da şanslı olduğunu söyler hep ::)) kıymeti bilinip takdir edilince yaptığın bir anlam kazanıyor zaten... o zaman yaptığın hizmet de yorgun da olsan hiç rahatsız etmiyor

canlarım biz kocişle alışverişe gidiyoruz... hazır adamı bulmuşken biraz yük taşıtayım sırnaşık şey sonra görüşürüz

ben ilk zamanlar çok hamurişi yapardım seviyor diye ama geçenlerde sadece misafirden misafire yapar oldun dedi benimki bende kuyruğumu sıkıştırıp mutfağın yolunu tuttum yine :tomato:

merhaba arkadaşlar bende varım.Polikistik over olduğu için hamile kalamıyorum.Doktorum 2 ay doğum kontrol hapı kullanmamı istedi hormonlarımın düzene girmesi içinmiş.benim gibi olanlar var mı?((

merhaba arkadaşlar bende varım.Polikistik over olduğu için hamile kalamıyorum.Doktorum 2 ay doğum kontrol hapı kullanmamı istedi hormonlarımın düzene girmesi içinmiş.benim gibi olanlar var mı?((

hoşgeldin.sitede pkolu hanımlar için bölüm var oranın sana faydalı bilgiler vereceğini düşünüyorum,bakmanı öneririm.

arkadaşlar biriniz yoksunuz kuzum hepinizinmi işi var neyse bende cıkım bariii herkesi öpüyorum iyi akşamlar

bizim topiğin bu aralar sessiz kalma günü anlaşıldı
iyi haftalar
günleriniz bi önceki günden daha aydın olsun

Günaydın güzeller.Nasılsınız bakalım? Hafta sonunuz nasıl geçti? Hepinize iyi haftalar dilerim...

günaydınnnnn kızlarr.... nasılsınız.. smha niye bu kadar erkencisin ben olsam şimdi onuncu rüyamdaydımmm ... git yat kız valla terlik geliyo taa muştan ankaraya ha :)))

günaydın canlarım alin sultan smh nasılsınız kız smh sen akşamdn beri nettemisin kız bir ara vwer bir nefes al canım benim seni çooook seviyorum
alincim neler yapıyorsun ağrıların geçtimi canım benim dikkat et kendine
sultancım canımsın sen nasılsın
hakça,merve,maat,seda,cadı,yasemen,bahar,hsay,rosem,ceyda ve aklıma gelmeen tüm şekerler günaydın nasılsınız bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…