Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yawyumm
kafama bişey geldi sert ne vuruyon
sabah 6 :20 de kalktım
bizimkinin kahvaltısı falan
adam haftasonları kahvaltıyı hazırlıyo beni kaldırmıyo hiç bende aç göndermeyim diye nezaket yaptım ne yapıyım
makinada çamaşırlar var
gardrobumun içini düzeltecem her yer heryerde
bugün işim çok
aradada gelip bakıyorum :jeyyar:
sen uykunu alamamışsın anlaşılan hee
ee sen napıyosun
işe başladın sanırsam

ooooo beloşum gelmiş
aşkkuşum gelmiş
nasılsın bugün
bende seni seviyom bebekim
başladınmı diyete :jeyyar:

günaydın smhsmh,sultan,alin ve diğer kızlar...nasılsınız bakalım...iyi bir hafta diliyorum.

semoş başladım bakalım bugünkaydirigubbakcemile3 kapsülüde alıcam hadi hayırlısı bakalım daha önce başardım şimdide başarırımsüprizzzzz kız dal gibi olucam ama eşimin dediği daldan değil anladın sen onu:jeyyar:

069zn0kmjk91bn8.gif

BU GÜL TOPİĞİMİZİN ANNE ADAYLARINA VE HAMİŞLERİMİZE VE ANNELERİMİZE

semoş başladım bakalım bugünkaydirigubbakcemile3 kapsülüde alıcam hadi hayırlısı bakalım daha önce başardım şimdide başarırımsüprizzzzz kız dal gibi olucam ama eşimin dediği daldan değil anladın sen onu:jeyyar:
:roflol::roflol:inanıyorum başaracaksın azimli hatunum benimm:asigim:
069zn0kmjk91bn8.gif

BU GÜL TOPİĞİMİZİN ANNE ADAYLARINA VE HAMİŞLERİMİZE VE ANNELERİMİZE

çok incesin bidenemkaydirigubbakcemile5

:roflol::roflol:inanıyorum başaracaksın azimli hatunum benimm:asigim:

çok incesin bidenemkaydirigubbakcemile5

incemiyim ayy bu aralar bu lafı duymaya o kadar ihtiyacım varki hazır rejime başlamşken incesin dedin yasırnaşık şeysen mecazi anlamda söyledin ama ben gerçek anlamını almak istedim incesin derken çaktırma:jeyyar:

günaydın canlarım alin sultan smh nasılsınız kız smh sen akşamdn beri nettemisin kız bir ara vwer bir nefes al canım benim seni çooook seviyorum
alincim neler yapıyorsun ağrıların geçtimi canım benim dikkat et kendine
sultancım canımsın sen nasılsın
hakça,merve,maat,seda,cadı,yasemen,bahar,hsay,rosem,ceyda ve aklıma gelmeen tüm şekerler günaydın nasılsınız bakalım

Beloşum canım geçti ağrılarım. Zaman zaman oluyor ama en azından süreklilik arz etmiyor. Regl günüm yaklaştı ya heyecan başladı. Gerçi yine regl olacağım ama bu heyecanı da yaşamak hoşuma gidiyor. Sen nasılsın,keyfin nasıl?

oooh ne güzel bugün kalabalığız,mevlam hepinizin yüzünü güldürsün inşallah kızlar,böyle toplanıp bir nebze sıkıntılara ara veriyoruz,çok yaşayın emi

seherkan başladık bakalım hayırlısı inşallah az bir kilom var vermem gereken 30 kilocuk kadar onu verirsem ohh değmeyin keyfime:)))))

alincim benim keyifler yerinde dün eşimle güzel bir dün geçirdik bugün güzel bir haftaya güzel bir başlangıç yatım nefes alıyorum sağlığım yerinde eşimi seviyorum sizler yanımdasınız eee daha ne olsun yani:))

seherkan başladık bakalım hayırlısı inşallah az bir kilom var vermem gereken 30 kilocuk kadar onu verirsem ohh değmeyin keyfime:)))))

amaaan ben de bişe sandım ayol 30 kilo sabahtan akşama gider be :roflol:
şaka bi yana nacizane 58kg biri olarak bişeyler söyliyim.duymuşsundur ama,sık sık azar azar ye,yatmadan önce yeme vede karnınla ve kalçalarınla çek bırak hareketleri yap sıkılaşarak zayıflatıyor...

Son düzenleme:
haklısın belenay ben hep şunun için şükrederim,çok seveceğimiz bebişlerimiz yok ama şimdilik.çok sevdiğimiz koçişlerimiz var ve de her zaman....

kızlar ben yine iş deryasına dalıyorum sizleri seviyorum görüşmek dileğiyle azcıkda işime bakayımda kovmasınlar beni:))) takipeyim kızlar unutmayın gözüm üstünüzde yaramazlık umutsuzluk kötümser olmak ikinci bir emire kadar yasaklanmıştır

X