Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

merhaba canlarım nasılsınız bakalım?
smhsmh ınsallah hamıssındır canım..
testın son kullanma tarıhı 2009 yazıyorsa test bzuk degıldır canım.
pekı sılık cızgı 5 dakıka ıcındemı cıktı?

hayır canım zaten kontrol çizgisi 5 veya 10 dk sonra çıktı
oda biraz daha sonra
bende dedim bozuk heralde hiç çıkmayınca başta bomboş testti
ikincisi ise net belirgin bi şekilde tek çizgiydikaydirigubbakcemile

rosemcim hg...nasılsın? bebişin nasıl? bir rahatsızlığın var mı?

iyi geceler kızlar ben çok yorgunum yatıyorum
görüşürüz Allaha emanet olun

canım acaba ıdrarı az mı damlattın.yoksa ılk cızgı bırkac dakıka hatta sanıye ıcınde cıkar.neyse sen yarın test yap bakalım yenıden sabh ılk ıdrarınla yap..ınsallah hamıssındır.
rosemcim hg...nasılsın? bebişin nasıl? bir rahatsızlığın var mı?
canım hosbulduk.
sımdılık bır rahatsızlıgım yok canım ınsallah boyle devam eder.bıraz fazla uykum gelıyor.kaydirigubbakcemile3
[/B

maaşallah maaşallah diyelim değmesin. olsun canım uyuda bebişin büyüsün.hamilelikte uyku hali olur diyorlar bak sen o duyguyu tattın,Allah bizlerede nasip etsin inşallah. bizlerede bol bol dua et olurmu?

kızlar iyi geceler. benim de adetim gecikti. ayın 12sinde test yaptım negatif çıktı sonuç. son adetimin ilk günü 18 eylüldü. normalde tam 3 haftada bir adet olurdum ama geçen ay da 32. günde adet oldum. Bu ay klomen de kullandım.
ayın 12 sinde yani adetimin 25 inci günü test yaptım ya, hamilelik olup da bu kadar erken teste yansımamış olabilir mi? Keşke öyle olsa... fukara tesellisi işte benimki. oooof of...

günaydın kızlar.
gerçi kimse yok ama ben yine de hepiniz için günün aydın olmasını diliyorum...

canlarım istediğiniz üzre sabah 6 da yaptım yeni testi çoook üzgünüm :çok üzgünüm:
negatif

sen erken yapmışsın canım
bekle
yada en iyisi kan testi yaptır
hayırlısı olsun:ecrin_bebek:

canlarım istediğiniz üzre sabah 6 da yaptım yeni testi çoook üzgünüm :çok üzgünüm:
negatif

seni okadar iyi anlıyorum ki,bikeresinde benim de adetim gecikmişti,heyecanla eczaneye gidip test aldım ve kesin hamileymişim gibi akşam eşime sürpriz yapayım diye de bir takım bebek pijaması aldım ama testi yaptım negatif.gel git bak değişeceği yok.aylarca bekledim o pijamayla yapacağım sürprizi ama her ay fiyasko,sonunda doğum yapan arkadaşımın bebişine hediye göyürdüm o pijamayı.ve eşimin bundan hiç haberi olmadı söyleyemedim.......
ya işte böyle arkadaşım öyle iyi anlıyorum ki seni ve burdaki bütün arkadaşları..
ama bir gün olacak biliyorum birgün karnımızda bebişe ciciler almaya gideceğiz...

canım gebelik hormonu eğer çok yüksek değilse -ki bu da çok normaldir- adet günün birkaç gün gecikmeden önce kolay kolay idrar testinden sonuç alamazsın.... ancak kan testinde çıkar.. o nedenle adet gününüz en az 2-3 gün gecikmedikçe idrar testi boşuna yapmayın

negatif

hımmmm... o zaman doğrudur büyük ihtimal... çünkü dün anlattıklarına bakılırsa test için yeterince adetin gecikmişti... bu durumda sağlam bi idrar testinin ilk idrarla da yapılınca hata oranı çok düşüktür... hayatım o zaman bugünlerde (çarşambaydı galiba yanlış hatırlamıyorsam) doktora gidecektin... durumu doktorla paylaş.. bakalım o ne diyecek.. belki de ne olur ne olmaz diye bir de kan testi yapar

ah canım ah.... niye öyle acele ettin :1no2: üfffff.... ben gebe kalınsa dahi gebeliğin ilk aşamalarında bile bebeğe birşey almaya karşıyım biliyor musun?? Allah saklasın dünyanın binbir türlü hali var.. anne karnında başına bişi gelecek olursa (ki bu da ihtimal dahiline herşey insanlar için) sonra aldığım o bebiş eşyalarına bakıp bakıp hüzünlenmek istemem senağlama bir arkadaşımın başına gelmişti... gebeliğin hem de bayağı bir ileri ayında bebeğin odasını bile döşediler herşeyi tastamamdı ama anne karnında kaybettiler bebeği :((( kızcağız o eşyaları ne yapacağını şaşırmıştı... öffff... öffff... Allah kimsenin başına vermesin.... o bana ders olmuştu... inşallah bebiş sağ salim olsun da doğduktan sonra bile hertürlü eşyası alınır

negatif

canım hayırlısı olsun.:çok üzgünüm: Allah tez zamanda meleklerimizi kucağımıza almayı nasip eder inşallah.

haklısın acemiliğime verdim bidaha yapmaya gönlüm el vermez zaten.benim bebişe nasip değilmiş ne yapalım.ama ne kadar ağladığımı bilmiyorum.insan emin olana kadar kendini kaptırmamalı

bu isteğin böyle deli bişey olduğunu bilmezdim,bebek görünce ağlar oldum.ama yine çok şükür demek lazım biliyorum ve rabbim bize bu ağır yükü çok uzun süre yüklemeyecektir inşallah vuslat yakındır diye umut ediyorum

dün yaptığın böreğin kokusunu alır gibi hissettim kendimi cokacimcoook seninki çok şanslı :içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…