Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

eveeettt... böreği fırına verdim hatta pişti bile::)))
smhsmh bak kek değil bu defa börek yaptım kaydirigubbakcemile3

eveeettt... böreği fırına verdim hatta pişti bile::)))
smhsmh bak kek değil bu defa börek yaptım kaydirigubbakcemile3

kız canım çekti beeee
oh oh ellerine sağlık

ne diycem canım sen hiç hamile kaldınmı:uhm:

hsaycım hg...nasılsın,bebişin nasıl?
maatcım seninde ellerine sağlık,afiyet olsun...bende birşey yaptığım zaman en çok ben yiyorum. yapmamaya çalışıyorum ama yinede dayanamayıp yapıyorum:))

hakcacım ben genelde bu tip şeyleri fazla tüketmiyorum... eskiden çok düşkündüm ama artık pek canım çekmiyor allahtan sırnaşık şey yapmayı yedirmeyi seviyorum.. benim kociş evde hep bu tip şeyler bulunsun istiyor... bi de işyerine de götürüyorum....

smhsmh'cim ben daha önce birkaç defa hamile kaldım ilk evliliğimde.. üstelik korunduğum halde kalmıştım.. .ama o zamanlar çocuk düşünmüyordum henüz.. bir de evliliğimiz çok iyi gitmiyordu ve çocuk için uygun ortam yoktu.. en azından o zamanki kafam öyleydi... o nedenle aldırmıştım... üstelik benim tek yumurtalığım var... yani tek yumurtalıkla ve üstelik korunurken hamile kal.... şimdi de korunmadığım halde uğraş dur... bak şu allahın işine dedikleri tam da bu olsa gerek :1no2: kendimi acayip doğurgan falan addeditiğim için zaten birkaç aydır uğraş dur olmayınca morardım tabii :bbo: kısmet işte

maat cım peki hamilelik belirtileri sende nasıldı
hatırlatıp seni üzmek istemem ama

maat cım peki hamilelik belirtileri sende nasıldı
hatırlatıp seni üzmek istemem ama

yok yok rahot ol tatlım.. istediğini sorabilirsin... tabii hoş anılar değildi ama her anı gibi gerçek ve yadsınamaz değil mi??

şimdi hayatım benim bir tanesindeki belirti diğerini pek tutmadı.. yani arkadaşlardan duyduğum kadarıyla onlar da aynı şeyleri söylüyorlar... tabii ben gebeliğin ileri aşamalarına kadar ulaşamadığım için o aylar için ahkam kesemem.... ancak kulaktan uyma olabilir benimki... ama ilk belirtiler için şunları söyleyebilirim:

bir tanesi haricinde (onda çok aktif ve hop hop zıp zıptım her ne hikmetse) acayip bi uyku hali ve bezginlik yaşadım... sabahları çalar saatin sesini duymadığım olurdu... o kadar yani... yatakta sanki bir mıknatıs var ve ben bi türlü kalkamıyordum.... kalktığımda da bedenim uyanıyordu beynim değil... bir tanesinde mesela mide bulantım oldu... kokulara karşı çok hassastım... bi de çok duygusallaştığımı hatırlıyorum..... hassas olmuştum... fiziki belirti olarak çok net bişi hatırlamadığıma göre demek ki pek yaşamamışım.. en azından çok belirgin bişi yaşamadım herhalde... yani göğüslerde hassasiyet ya da bel de kasıkta hassasiyet falan gibi... belki de olmuştu da ben büyütmediğim için net hatırlamıyorum... işte böyle .. bi de sanırım bebek isteyip onun için şimdi bizim durumumuzda olduğu gibi çalıştığında vücudunu daha fazla dinliyorsun ve belirtileri falan daha çok anlamlandırıyorsun... bebeği düşünmediğinde ve sürpriz olarak başına geldiğinde öyle çok belirti falan düşünmüyorsun.... en azından benim fikrim bu

seni çok iyi anlıyorum canım Allah yardımcın olsun herşey gönlünce olur inşallah
bendeki beliriler için sordumda canım:CüvCüv:

seni çok iyi anlıyorum canım Allah yardımcın olsun herşey gönlünce olur inşallah
bendeki beliriler için sordumda canım:CüvCüv:

ne tür belirtiler var sakıncası yoksa söyleebilir misin?? bi de adet bekediğin tarihten kaç gün geçti??

canım normalde ben geç adet olurum
ama önceki adetimi arada 1 ay sayarsam 10 kasımda olmalıydı
belim ağrıyo
göğsüm şiş karıncalanıyo arada sanki damarlar belirginleşti
arada sol kasığım ağrıyo
karınım çok şiş
falan
yalnız benim eşimde problem vardı canım ameliyat oldu 3 ayda düzeliyomuş spermleridaha 2 ay oldu ameliyat olalı
olması imkansız gibimi
bide bi ara prolaktinim yüksekti geçen yıl ozamanda göğsüm şişmişti böyle

normalde adet başlamadan önce ya da geciktiğinde fiziki belirtilerin nasıl olurdu??? yani bu anlattıklarına benzer belirtiler olur muydu??? neden soruyorum?? maalesef bazan bebekle ilgisi olmayan belirtileri vücudumuzu pür dikkat dinleye dinleye anlamlandırabiliyoruz:( öyle olunca da adet görünce düşkırıklığı oluyor.. o nedenle gözünü seveyim çok heyecanlanma... sonra üzülüyor insan.. ama başka bir yandan da inşallah hayırlı belirtilerdir tabii....
eşinin tedavi sonucunun kendini göstermesi için daha 1 ayınız olabilir ama kimbilir?? belki de işe yaramıştır.. o da ayrı konu... aslında anlattığın fiziki belirtiler neredeyse tam tamına gebeliğe işaret ediyor bence ama daha önce de belirttiğim gibi bazan bu belirtiler başka sıkıntılarla da karıştırılabilyor....
yaw herşey bir yana bu kadar gün iyi beklemişsin... ben adetim 2 gün gecikse tabanlarım kıçıma değe değe eczaneye koşup gebelik testi alıp yaptırırdım kaydirigubbakcemile3 sen de biran önce şu testi yaptır bari de en azından durumu netleştir.. ona göre belki de doktora danışman gereken bi durum varsa erken davranmış olursun .. hadi hayırlısı bakalım.. inşallah beklenilen sonuçtur a.s.

benim şu kaşıntı muhabbetim vardı ya taa ozaman hastane ayın 20 sine gün vermişti yani bu çarşamba
eğer adet olmazsam çarşamba belli olur heralde
bugün eşime göğüsümü gösterdim belirti olabilir dedim test alıyım geliyim dedi
evde 1 test vardı arkadaşım biolog o bikaç tane vermişti onuda yapmaya hem kıyamadım hemde hüsran olur diye
bi heyecan yaptım hiç çizgi çıkmadı iyimi bahtsız ben durdukça durdukça belki 10dk yı geçmiştir belli belirsiz çizgi çıktı sonrada ikinci çizgi dedim test bozuk
hayatımda ilk ikinci çizgiyi görmüşüm insan nasıl heyecanlanıyo
aldığı geldiği testte ise besbelirgin tek çizgi çıktı
işte böle canısı

smhsmh canım hakkında hayırlısı ne ise o olsun. 1 ayınız kalmış ama Allah bilir belkide bir mucize olmuştur ve sen inşallah :CüvCüv: bencede hemen test yap ve bize o güzel haberi ver. ama şunu unutma herşeyin hayırlısı.

yani genelde göğsüm ağrır olmadan 1 hafta falan önce
şimdi göğsümün damarları belirginleşmiş gibi

uff umutlanmayayım yaaa
sabır sabır
inşallah
herşeyin hayırlısı canım
sende çokk sağolasın

hayatım o testi günün hangi saatinde yaptın?? sabah ilk idrarla yapılması lazım biliyorsun.... beta-hcg en çok sabah idrarında kendini gösteriyor...
bi de testin son kullanma tarihine de bakmayı unutma

hayatım o testi günün hangi saatinde yaptın?? sabah ilk idrarla yapılması lazım biliyorsun.... beta-hcg en çok sabah idrarında kendini gösteriyor...
bi de testin son kullanma tarihine de bakmayı unutma

ilkini ilk idrar değil ama sabahtı
sonrakini yapamadım bile hemen ardındandı
testin tarihine baktım 2009 dukaydirigubbakcemile2

yarın sabah ilk işin ilk idrarla test yapmak olsun bacım.... "ay unuttum ilk idrarı gittim tuvalete yaptım" dersen ::)) pazartesi sabahını bekle ... testi de ziyan etme öyle habire debire olur olmaz üstüne işeyip::)) çok alemsin yaw kaydirigubbakcemile3
bazı durumlarda beta-hcg (gebelik hormonu) hormon seviyesi düşük olabiliyor... ilk idrarla da yapsan ikinci çizgi silik oluyor.. öyle durumlarda gün içinde iknici çizginin hiç çıkmaması da doğal...
hadi bakiim sabah ilk işin bu olsun... pazar sabahı idrarını ziyan etme -tatlicadiarzu-
ayyyyy... yaw ben bile merak ettim şimdi... yarın siteye girip sonucu alıcam bak... ona göre ::)))
kıslar ben kaçıyorum ... maç bitti benim erkek kedi içerden miyavlıyor kaydirigubbakcemile3
öptüm hepinizi kocaman a.s. iyi gecelerrrrrrr

ilkini ilk idrar değil ama sabahtı
sonrakini yapamadım bile hemen ardındandı
testin tarihine baktım 2009 dukaydirigubbakcemile2

ayyyyy bende heyecanlandım şimdi.maata katılıyorum.birde idrarda negatif sonuç alanlar,kanda pozitif sonucuda alabiliyorlar. sen içini ferah tut ve hayırlısı ne ise o olsun diye dua et.inşallahhhhh:CüvCüv: :Saruboceq::Saruboceq: sonucu merakla bekliyorum...

inşallah canım yaa hepimizin hakkında hayırlısı çok sağolasın

çok çok sağol canım beni dinledin Allah razı olsun
Allah hepimizin gönlüne göre versin
hepimiz güzel sonuçlar alırız inşallah
iyi geceler tatlım:1hug:Şeniz

aman beee kendim gibi sizide heyecanlandırdım
aslında fos çıkacak gibi geliyo ama umut işte

aman beee kendim gibi sizide heyecanlandırdım
aslında fos çıkacak gibi geliyo ama umut işte

olur mu hiç aşkolsun...biz hem heyecenlanırız,hem hamiş haberini alırız,hemde yakın bir zamanda bakarsın bizde hamiş oluruz....hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…