Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

larenciğim bende kendini toparlayıp pozitif baktığın anda yani çocuk meselesini kafandan çıkarttığın anda anne olacağına yürekten inanıyorum yeterki artık yok yumurtlamaymış yok tedaviymiş bunları kafandan sil at eşinle daha çok vakit geçirmeye bak eve kapatma kendini bak gör o zaman bi bakıcaksın herşey yoluna girmiş vede hamişsin dediğim gibi birçoğumuz bunu yapamıyoruz ama ne zaman hamişliği kafamızdan çıkarırsak işte o zaman sırayla hamiş kalacağımızı düşünüyorum gelin hep beraber deneyelim nisana kadar hesapsız eşimizle relax günler geçirelim ondan sonra hamişlik listesini çıkarırız ne dersiniz:))))sıkma canını larenciğim tamammı

daha iyim canım...biraz daha toparlandım..ama başım feci halde..çok ağrıyo..bu kadar ağlamanın üstüne o da iflas etti...ii ki varsınız

:çok üzgünüm:bunu yapacam bundan sonraki zaman için gerçekten bugünden beri bu kafamın içinde...unutmak için ne olursa yapacam...inşallah kızlar ben birgün hamile kalacam diye inansam zamanı önemli değil..yeterki kalalım hamiş...

Ben 3 senedir burdayim. Alistim artik sayilir. Kismet burasiymis buraya geldik. Daha iyi olduguna sevindim. :teytey:

merhaba kızlar.......
hamile kalan arkadaşlarımı yürekten kutluyorum inşallah sağlıklı ve sorunsuz bir gebelik geçirirsiniz ve bebişlerde sağlıklı ve hayırlı evlat olurlar inanın çok sevindim.Ben malesef ki regl oldum iki gün önce yani yine gebelik yok artık bir daha ki ay yine ümit seferine çıkıcam..........kısmet bu ay değilmiş kaderde ne varsa hepimi z onu görücez sabır.....sabır.....sabır......

slm bahar bende güzel dileklerine yürekten katılıyorum. bende senin gibi bugün regl oldum galiba.galiba diyorum çünkü henüz leke tarzında bişey .kesin bişey söylüyemiyorum ama gebelikte de lekelenme olabiliyormuş. eh umut fakirin ekmeğidir napalım avunacak bişeyler arıyorum. bende umutlarımı gelecek aya taşıycam büyük ihtimalle..senağlama

merhaba kıslar geçtiğimiz cuma doktora gittim...ultrasonda bebek gözükmedi 6hafta 3 günlük dedi sadece gebelik kesesi varmış içi boşmuş yani boş gebelik...moralim bozuldu...bundan önceki gebeliğimdede 3 hafta gözükmedi bebek sonra canlandı ama hamileliğimin 9. ayına girince karnımda öldü...gene aynısı olacakmış gibi gelio...doktorum bu hafta canlanabilir dedi cumartesi günü gidicez eşimle...nolur dua edin... canlansın...sevincim yarım kalcak korkuyorum...inşallah canlanır...

canım geçmiş olsun başına üzücü şeyler gelmiş ama sen inancını kaybetme inşallah bu sefer bebişini kucağına sağlıklı bir şekilde alırsın . korktuğunla karşılaşmamak için kendini stresten uzak tutmalısın. sen Allah'a güven hayırlısıyla olur inşallah. hayırlı haberlerini bakliyoruz.

canım inşallah gebelikte gelen lekedir....ben geçen gün iki olaydan bahsetmiştim bilmem okudunmu?biri 37 yaşında diğeri 40yaşında hamilelik şansını yakaladı Mevlam neylerse güzel eyler bunda da vardır bir hayır ben inançla bekliyorum yaşını bilmiyorum ama eğer gençsen tıp çok ilerilerde seyrediyor bizede bir yararı dokunur elbet sıkılma stres çok etkiliyor biliyorsun dua edelim bir gün muhakkak gerçekleşir olmazsada olmaz yapabilcek bişeyimiz yok umut etmeye devam

selam arkadaşlar hepinize allah bir kucak evlar versinnn

Son düzenleyen: Moderatör:

canımcım benim 3. senedir pozitif bakmaya çalışıyorum ben ve hala yok
yarın için hastalanmam lazım inşallh gelmezde haberini veririm sizlere
teyzeminde 6 sene sonra olmuş benim herhalde genlerim teyzeme çekmiş galiba
o yüzden ben hep pozitif düşünüyorum tabi her ay adetim gelince biraz üzülüyorum ya olsun ondada bi hayır vardır diye geçiştiriyorum

size nasıl bi tedavi uyguladı dr

canım benim ne denilebilir ki bu durumda bilmiyorum öok zor bişey yaşamayan bilemez ama her kadın bunun zorluğunu anlayabilir çok üzüldüm ben senin dua edicem inşallah hayırlısıyla yavruna can verir Rabbim ....sen vediğer arkadaşlarım umarım emanetlerimize en iyi şekilde annelik yapabiliriz............

evet haklısın bu dünyada insan umut ettikçe yaşayabilir değil mi? yaşım 28 canım yani anne olmak için geç kalmış sayılmam çok şükür bakalım şu an için beklemedeyim hayırlısı...

evet haklısın bu dünyada insan umut ettikçe yaşayabilir değil mi? yaşım 28 canım yani anne olmak için geç kalmış sayılmam çok şükür bakalım şu an için beklemedeyim hayırlısı...

oh oh çok iyi yaşımızın küçük olması çok büyük bir avantaj bende 23 yaşındayım çok şükür ki inançlı insanlarız inancımız olmasa nasıl yaşardık bilmiyorum ......

oh oh çok iyi yaşımızın küçük olması çok büyük bir avantaj bende 23 yaşındayım çok şükür ki inançlı insanlarız inancımız olmasa nasıl yaşardık bilmiyorum ......

ah güzelim sen daha küçükmüşsün hakkımızda hayırlısı olur inşallah ben inanıyorum dualarla bizde birgün anne olacağız ....Rabbim sesimizi duyar yeterki istemesini bilelim değil mi?

güzel allahım inşallah bebişini sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin
aynısı olcak diyede fazla kafana takmamaya bak biraz rahatla bebişin seni bırakmaz

bende bugün regl olanlardanım bende umudumu gelecek aya bırakanlardanım ve yine ben bebeğimi kucağıma alana kadar asla umutsuzluğa kapılmıycam...bugün çok üzgünüm aynı 5-6 senedir her adetimden sonraki gibi ama geçecek bugünlerde geçecek........!

bende varım kızlar bakalım bugün rahim filmi çektirdim yarın sonuçlar belli olucak inşallah hepimiz güzel haberler veririzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…