Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar eskiden cok az varmıstı böyle cocugu olmayan kişiler hormonlu yıyecekler fabrıka atıkları bizi bu hale getırdı galıba köylerde ne güze temiz hava taze yiyecekler ben buna baglıyorum

kızlar eskiden cok az varmıstı böyle cocugu olmayan kişiler hormonlu yıyecekler fabrıka atıkları bizi bu hale getırdı galıba köylerde ne güze temiz hava taze yiyecekler ben buna baglıyorum

Vallahi bende katiliyorum dedigine. Hersey hormonlu oldu artik. Farketmiyoruz ama her yiyecegin icinde katki maddesi var. Tabi bu arada ayni kosullarda yasayip hamile kalanlarda var. Seytan bunun neresindea.s.

oooo bakıyorumda üçer dörder doğuruyorsunuz:roflol:durun yaaa bir taneyi bulalımda diğerlerini sonra düşünürüz he ikiz üçüz olursa o başka kızlaaaar ben soğan suyuna başladım bebek düşüncesini attım ya artık daha rahat hareket ediyorum eskiden aman belki hamileyimdir deyip hareketlerimi kısıtlıyordum şimdi yürüyüşe başladım rejim yapıyorum anlıyacağınız ay ne güzelmiş ya özgürce hareket etmek valla küflenmişim kızlar bahar yaradı yaradı :dance: hepinize tavsiye ederim bahar geldi kızlar yenilelnin biraz haydi bakalım bakın o zaman daha çok hamişimiz olacak inşallah süarcım sende anneliği tatmaya başladın :1hug:şimdi rabbim kucağınada almayı nasip etsin hepinizi seviyorum kıssslaaaar

belenaycım teşekkür ederim canım bahar geldi dediğin gibi şuan adana öyle güzelki insanlar kısa kolluları giymeye başladı bile yazı getirdiler maşallah
kaynanam kan kaynama zamanı der kızlar durmak yok çalışmaya devam bu aylar uğurlu gelecek herkeze inşallahhhhhhhhhhhhhhhh

bahar buralarada uğradı buralarda yaba açıldı.
tabi benim adette gelmiş bu ay da bebiş yok perşembe dr yolu gözüktü tekrardan inşallah nisanda bişayler olurda hamile kalırım

vay gözek vay bahar sana dozunu fazla kaçırmış:roflol:rabbim bu mutluluğunu bozmasın canım bu mutluluğun üstüne bide hamile haberi verirsinsüprizzzzz eh değme keyfine katmerli keyif olur ne dersinyerimseniben senin ruh haline yakışan smillsm_cool:)bizde seni seviyoruz seviyoruz dimi kızlar a.s.

Yok derramcım ya valla ben köyde doğup büyüdüm ama yinede bebiş olmuyor. Hemde herşey normal ne bende ne de eşimde sorun yok ama olmuyor, kader kısmet işte. Köy metropol farketmiyor yani.:sm_confused:

ediyorum tabi Yüce rabbim hepimize sağlıklı bıcır bıcır bebişler versin....

arkadaşlar uzun zamandır yokum şu listeyi tekrar yazın kaç kişi çıktı listeden bende 15 ini bekliyorum beleneaycım listeyi tekrarlayın lüfennnn

sevgili belenay
özel mesajını aldım ilgin için çok teşekkür ederim bu karamsarlıgım benim burcumun özelliği galiba herkes senin gibi söylüyor annem ,eşim, arkadaşlarım tüp bebegin üzerinden bir yıl geçti bu sıralar kendimi hazırlayıp denemem lazım ama ikinci bir travma beni nasıl etkiler diye de korkuyorum
hayat insanın yüzüne herzaman gülmez fiziksel olarak hiç bir engelim yok.çok kötü amansız bir hastalıkla ugraşmıyorum iyi bir işim iyi evliliğim var tek sorun bebek
beni en çok üzen şey eişme bir çocuk veremiyorum eşimin ailesi hadi tekrar dene ne bekliyorsun kendi ailem hadi dene ne bekliyorsun insanların özelliklede bebekli çiftlerin bana acır tarzda bakışları çıldırtıyor arkadaşlarım doğum yapıyor inan gitmek istemiyorum kıskandıgım veya üzüldüğüm için değil yaramı tekrar kanattıkları için
hani engelli insanlar vardır bazı densizler bu özürlü insanların kusurlarını yüzüne vururlar ya hep kusuruna bakarlar ya engelli insanlarda hep kusurlarını kapatırlar kendimi öyle hissediyorum ya belenay sence ben bir psikologa mı gitsem? hııı ne dersin bu düşüncelerimi sizde düşünüyormusunuz yoksa anormallik bende mi

merhaba moon-sunn anne olamadım henüz, hamişde olamadım ama olmaya çalışanlardanım

mrb canlarım ben geldim iki tan dahahamiş vermişiz çok sevindim valla darısı diğer isteyenlerin başına olsun hayırlısıyla tebrikler canlarım...

inşallah olursun canım benimde tek çabam anne olmak .Rabbim kısmet eder inşallah tüm dileyenlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…