Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın :a015::a015::a015:
kızlar çok kötüyüm.testin sonucu tabiki negatifti.zaten ondan birkaç saat sonrada adet oldum.
dün akşam eşimle konuştuk.artık tedavi olmamı istemiyor.ben sıkıldım diyor bu işten.2009 a kadar bekleyelim olmazsa direk tüp bebek yaptırırız diyo.senağlamasenağlama
yaaaa ne yapacağımı şaşırdım.çok kötüyüm ağlamaktan öldüm.hala ağlıyorum.ne olur yardım edin....

Laren çok üzüldüm canım bende dün adet oldum 3. aşılamamda tutmadı yani.Sabaha kadar ağlamaktan yastıgım su içinde kalmış.Sonra kalkıp düşündüm.Ben hep allahtan hayırlısını istemiştim,rabbim vermediğine göre hakkımda böylesi hayırlıymış.
Hem böyle çocuk cocuk diye uğraşıp hem kendimiz strese girip hemde eşimizi strese sokmaya devam edersek evliliğimizide cehenneme çeviririz.Bırakalım artık bu üzülmeleri elbet bizimde küçük meleklerimiz gelecek birgün.Bu günlerimizin tadını çıkaralımŞeniz

bende 3. aşılamamın sonucunu bekliyorum 4 günüm kaldı gene negatifle karşılaşmaktan korkuyorum artık bunu kaldıracak gücüm var mı bilmiyorum ama allah ne verirse hayırlısını verir onu biliyorum
bizde gene olmazsa bundan sonra 1 yıl ara versek ve sonrasında tüp bebek yaptırsak diyoruz
allahım hepmize anne olmayı nasip etsin

canım benim bunları getirme aklına inşallah hamilesindir canım...şuan biraz daha kendimi ii hissediyorum sanki...annemle konuştum saatlerce...canım annem seni çooookk seviyorum bi tanem benim....o bana sen hamile kalacaksın kızım dedi..ben biliyorum çünkü bizim ailede kısır olan yok...inşallah kızlar.annelerin duası tutarmış..hamile arkadaşlar ltf bize dua edin,doğum yapacak arkadaşlar doğum sırasındaki dualarınız kabul olurmuş ltf dua edin olmayanlarada rabbim nasip etsin....dualarınıza ihtiyacımız var..

Laren çok üzüldüm canım bende dün adet oldum 3. aşılamamda tutmadı yani.Sabaha kadar ağlamaktan yastıgım su içinde kalmış.Sonra kalkıp düşündüm.Ben hep allahtan hayırlısını istemiştim,rabbim vermediğine göre hakkımda böylesi hayırlıymış.
Hem böyle çocuk cocuk diye uğraşıp hem kendimiz strese girip hemde eşimizi strese sokmaya devam edersek evliliğimizide cehenneme çeviririz.Bırakalım artık bu üzülmeleri elbet bizimde küçük meleklerimiz gelecek birgün.Bu günlerimizin tadını çıkaralımŞeniz

haklısın canım..eşim artık akşamları eve geldiğimde seni yorgun görmek istemiyorum dedi.haklı...hiç birşey yapmıyorum kendimle ilgili.kapanıp kaldım evde.dışarda kendimi küçük çocuk gibi savunmasız hissediyorum..kendime güvenimi kaybediyorum sanırım...ama bu yol doğru yol değil...allahta bu şekilde istemez zaten....şimdide eşimle konuştum.herşeyin başı unutmak diyo.sen böyle kasarsan kendini o küçücük hücre nasıl dursun sende tutunamazki diyo...(o böyle dedikçe daha çok üzülüyorum aslında........:a015:)

laren geçmiş olsun canım kendine bu kadar fazla eziyet etme olurmu biraz daha pozitif düşün ki herşey yoluna girsin güzel allahım elbet bi gün o güzel duyguyu da biz bebek sahibi olamayanlarada nasip etcek

laren geçmiş olsun canım kendine bu kadar fazla eziyet etme olurmu biraz daha pozitif düşün ki herşey yoluna girsin güzel allahım elbet bi gün o güzel duyguyu da biz bebek sahibi olamayanlarada nasip etcek

aylacım sen nekadardır bekliyosun canım?????
ben 1,5 yıldır pozitif düşünmeye çalışıyorum canım.ama şu bi gerçek bu veletler peşinden koşunca kaçıyo.unutunca kendiliğinden geliyoo...annem anlattı şimdi tel.de..bi arkadaşı 10 yıl çocuk için uğraşmış tedavi tedavi cık yok.en son bebek almışlar evlatlık(tabi kaçan kıskandı:))hemen o ay hamile kalmış.bak sen şimdi gelde bu işle psikolojinin alakası yok diyenlere inan...ya benim de arkadaşım aynı 2 yıl canları çıktı bebek bebek diye..sonra istemiyorum dedi.kendi sağlığım bozuldu artık...ama rabbim ne büyük bunu bana dedikten 1,5 ay sonra hamile kaldı ve doğurdu...:sm_confused:

canım benim bunları getirme aklına inşallah hamilesindir canım...şuan biraz daha kendimi ii hissediyorum sanki...annemle konuştum saatlerce...canım annem seni çooookk seviyorum bi tanem benim....o bana sen hamile kalacaksın kızım dedi..ben biliyorum çünkü bizim ailede kısır olan yok...inşallah kızlar.annelerin duası tutarmış..hamile arkadaşlar ltf bize dua edin,doğum yapacak arkadaşlar doğum sırasındaki dualarınız kabul olurmuş ltf dua edin olmayanlarada rabbim nasip etsin....dualarınıza ihtiyacımız var..

larencim bana her sorduklarında bebek yokmu diye her zaman aynı cevabı verdim alllahım ne zaman kısmet ederse ozaman olacak dedim olmuyacak diye hiç bir zaman içimden geçirmedim olacak ama zamanı var dedim durdum çok şükür allahıma bu duyguyu bana yaşattı ve bugun çok kötü birgun geçiriyorum ama her miğde bulantısında sizleri unutmadan allahım bu duyguyu arkadaşlarıma da yaşat diye dua ediyorum hamile olmadan öncede dua ediyordum kendim ve bebeği olmayan herkez için şimdi de ediyorum
canm

larencim ne bu yaaa toparla kendini hepimiz senin gibiyiz sen böyle yapınca bebeğin olacakmı biraz sabır güzelim ben bıraktım bebk düşünmeyi falan valla taksamda olmuyor takmasamda en iyisi hayatı kendime zehir etmeyeyim dedim şimdi eşime hak veriyorum zamana bırak olursa olur diyor fazla takıyorsun diyor bende bıraktım gitti şimdi daha rahatım artık yok yaşım geçti yok bebeğim olmıcak yok adet oldum olmadım hamileyim değilim düşüncem yok ohhhh keyfime bakıyorum bebeğimi çok rahat bir şekilde karşılamak istiyorum ne zaman nasipse o zaman dün ilk defa kafma takmadan bir gün geöçirdim eşimle birlikte çok eğlendim inan kafaya takınca olmuyor rahat ol olacaksa zaten olur olmucaksa rabbim bilir kısmet inan adetim bitti plan bile yapmadım hesaplamıyorum yumurtlama günümü olduğu zaman olsun sağlık herşeyden önemli kızlaaaar hepinize tavsiyem benim gibi davranın inan çok huzurluyum bebek içinde şunu söylüyorumOLUUR OLUUUUR BAL GİBİ OLUUUUUR:)))))

selam kizlar. Dunden beri koyular bayagi koyulasmis. Larencim, off canim yaa. Insallah iyi hissediyorsundur kendini simdi. Cevredeki arkadaslarin hemen hemen herkesin 1-2 cocugu var. Onlarla konustugun zaman bitkin vaziyetteler, ' ayy keske cocuklar olmasada soyle bi sinemaya yemege gitsek veya basbasa bi tatile ciksak ' diyorlar. Yani demek istedigim birde bu yonden bakalim bebis olmayisina. En azindan sadece esin ve sen yani istediginiz yere gidersiniz. Yakin bir arkadasimin 7 aylik bebegi var. gecenlerde bize geldiler allahim cocukcagiz hic durmadi. Kiz ne yemek yiyebildi ne konusabildi. Turk kahvesi yaptim onu bile icemedi. Pozitif ol canim lutfen ve bunlari dusun :)

canım süarım benim...allah sana kolay bi hamilelik verir inşallah canım....biliyorum canım senin dua ettiğini allahım sana bebek nasip ettiyse dualarını duymuş ,yüreği güzel arkadaşım..bizim için olanlarıda duyacaktır...

Ben acikcasi fazla dusunmuyorum bu bebek olayini. Hayirlisiysa olsun diyorum hep. Spora gidiyorum, yuruyuse gidiyorum, pilates kursuna yazildim dun birde :)) Kendimi biraz kafaya takmis bulursam hemen bi arkadasi ariyorum bi kahve bi sigara unutuyorum kafamdakini. Tavsiye ederim herkese :))

larencim canım benim sen cok iyi niyetlisin bak göreceksin duaların kabul olacak bitanem bende gecen ay cok üzüldüm adet oldugum gün tedaviyi filan bırakıyordum birkac gün gecince kendine geliyosun sende birkac gün icinde toplarsın kendini derdi veren Allah dermanınıda elbet verir bitanem:enbuyukkk:

doğacım desteğin için saol canım arkadaşım........
inan ki az önce yine hıçkırarak ağladım ve evde durmaktan korktum..karşı komşuma hemen geçtim.biraz sakinleştirdi beni.ama konuyu bilmediği için öylece konuştu...ben zaten birtek burdakilerle dertleşebiliyorum canım.sizlerleyim iyiki....ara ara vurup geçiyo kriz..allaha güc gidecek diye korkuyorum canım...ilk kez bugün anneme açtım kendimi..ilk kez onunla konuştum.(gerçi o tahmin ediyordu)beni çok rahatlattı..diyorum ya anne gibisi varmı?????*kurban olurum ona ben.....

o dediki anneler hisseder sen hamile kalacan ben biliyorum diye...ah anam benim..kızlar sizi çoooook seviyorum.inanın gecelerce sabah olmasını bekledim.yarın hemen yazıp rahatlamam lazım diye...

larencim annenle aranizdaki mesafe yakin mi? sanki baska bi sehirde gibi geldi bana oyle anladim. Benimki izmir'de ben taaa amerikada :KK43:(

larenim aynı seyleri yasıyoruz senle ilkini hamile kaldığına göre bunada kalacaksın ama kendini bırakma bitanem iyiki annem var iyiki sevdiklerim benimle hep şükret canım

evet canım annem uzakta...ama olbildiğince gidip geliyorum yanına...ikiyıldır memleketimden uzaktayım..annem ankarada

evet canım annem uzakta...ama olbildiğince gidip geliyorum yanına...ikiyıldır memleketimden uzaktayım..annem ankarada

iyi bak ne guzel en azindan arada bir gidiyormussun yanina. :dance: Ben senede bir falan gidiyorum. Simdi daha iyi hissediyomusun kendini? Sabaha nazaran?:kahve:

larencim annenle aranizdaki mesafe yakin mi? sanki baska bi sehirde gibi geldi bana oyle anladim. Benimki izmir'de ben taaa amerikada :KK43:(

ahh canım benim yaa nekadardır ordasın?????olsun sağlıklı olduklarını bildikten sonra yarım günlük mesafe değil mi canım..allah uzuuuun ömür versin sağlıklan inşallah..mesafenin ne önemi var yoksa

X