Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

LAREN HAYATIM İNAN ÇOK ÜZÜLDÜM....BİZİM KADERİMİZ BU HAYATIM.NEYSE BEN 4,5 YILLIK EVLİYİM HALA OLMUYOR YİNE SEN 2 YILLIK EVLİSİN İŞİN İYİ TARAFINDAN BAK CANIMMMM...ALLAH HAYIRLISINI VERSİN DEMEKTEN BAŞKA BİRŞEY GELMİYOR.AĞLA AĞLA BAĞIRA BAĞIRA AĞLA...BENİM DE AZ KALDI PAZARTESİ TEST YAPICAM .....SONUÇ NEGATİF OLURSA BEN DE AYNIYIM.ÖPT SENİİİİİ

kızlar bende sızdenım bende 2.5 senelık evlıyım ama olmuyor. bı dusuk yaptım 3.5aylık rabbım nasıpse elı ayagı duzgun hayırlı evletler versın ınsallah

arkadaşlar gültenin bugün adet olması gerekiyordu haberi olan varmı hiç sesi çıkmıyor istermisiniz oda 10.hamişimiz olsun:))))bu listedeki herkes hamişşş kalsa 3 sene sonra beraber kreş açarız heralde:))))keşke olsa ben açarım kreş yeterki siz hamiş kalın:))))

sağol larencim seninde bu günleri atlatıp pozitif düşünmeye başlıycana inanıyorum eminim güzel günler bekliyodur seni sadece biraz daha sabır

bende varım hamiş olamayanlar listesinde arkadaşlar. hsg çekildi şubat 18 de çekildikten sonra kanama oldu. bugün adetim gecikeli 5 gün ama tık yok.bugün gebelik testi yaptım ama ondada sonuç yok. dr gidicem perşembe heralde söktürücü verir. bir adet olsam yumurta takibine başlayacam.
Allah hepimize hayırlı evlatlar versin inşallah. Beklemek güzel,gelecekse beklenen

ben igne tedavisine basladim.bugun adetimin 11. gunu doktora gittim bir yumurtam gelismis,catlatma ignesi yapti.yarinda çalisma yapacagiz. bakalim bu ay hamile kalabilecek miyim?
insallah bir gun bu listedeki herkes hamile listesine gecer

UMUT LİSTESİ

&ayla&
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 mart )
benssenb.......................( 13 mart )
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
elizabethtown
esen97
eseraras
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülüm12
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(12 Mart)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
şirine
tavşanlı
tiviti
tutku03
türlü türlü..
uğur ve eylül
umutvar
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(19 mart)
z@z@
zeyno
zeynoo24..

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ......................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ...............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ ...............................HAMİLE(6)
hasret............................................ .................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ...................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ..................................HAMİLE(9)

haydi kızlar başka hamiş yokmu sevinelim bakıyorumda umut listesi dedik hamiş olmayan arkadaşlar umutsuzluğa kapılmış bu listeye bir kez girdiniz umut etmek zorundasınız artık sakın umutsuzluğa kapılmayın burda ona izin verilmiyor HADİ HADİ ÇALIŞMALARA DEVAM YILMAK YOK

selam arkadaşlar günlerdir giremedim nete, baktım ki hamişler ve umut yolcuları çoğalmış, bakalım kimler sırada kimler çıkacak listeden

günaydın kızlar nasılsınız bugün
ben hiç iyi değilim sürekli miğdem bulanıyor hiç birşey yiyemiyorum

günaydın kızlar nasılsınız bugün
ben hiç iyi değilim sürekli miğdem bulanıyor hiç birşey yiyemiyorum

sanada günaydın
geçmiş olsun inşallah en kısa zaman da bulantıların geçer
bişeyler kullanıyomusun bulantı için

burada hamile arkadaşlar var dr bulantı için bi hap vermiş baya etkisi var diyorlardı

merhaba süar,öncelikle geçmiş olsun.sabah bulantıların için uyandığında tuzlu kraker tüketebilirsin. bulantını azaltacaktır.aç karna sıvı tüketme ve içeceğin sütün , bulantıların geçene kadar laktozsuz olmasına özen göster.laktozlu sütler bulantını artırır.ilaç bu dönemde başvuracağın en son yöntem olsun.çünkü ilk 3 ay bebeğinin organlarının oluştuğu dönem , bebeğinin zarar görmemesini en az senin kadar bizlerde isteriz.

ayla ve yohannes ikinizde teşekkür ederim sabahları tuzlu kraker yiyorum ve muz yemeye çalışıyorum ilaç almak istemiyorum bende ne olursa olsun dayanacağım çünkü bebeğimin zarar görmesini istemiyorum

selam kizlar. Bakarsiniz bugun yine guzel haberler aliriz listemizden :) Gune yavas baslamisiz bugun ama insallah hizli gelisir olaylar :))

beni de yaz umutsuzlar listesine hamile olanları gördükçe umutsuzlugum arttı çünküğ sayıları az biz çogunluktayız onlar çok olsaydı umudum daha fazla olurdu heeeeeyyyyyyy sizi çok şanslı hamişler dua ediyormusunuz bize hııı inanın hepimizin duaya çok ihtiyacı var bir dogurmaya başlayım dört tane çocuk yapacam olmayan yıllara inat

--------------------------------------------------------------------------------

UMUT LİSTESİ

&ayla&
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 mart )
benssenb.......................( 13 mart )
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
elizabethtown
esen97
eseraras
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülüm12
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(12 Mart)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
şirine
tavşanlı
tiviti
tutku03
türlü türlü..
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(19 mart)
z@z@
zeyno
zeynoo24..

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE(9)

--------------------------------------------------------------------------------

vezikül umut listesi canım umutsuzluğa kapılma
elbette dua ediyoruz buradaki bütün arkadaşlarımız için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…