Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

uğurlu listemizin yeni hamişi kim olacak bakalım.hadi kızlar sıradaki müjdeyi kim verecek?

Herkese günaydın. Ben maalesef pazar regl oldum kızlar. Artık nisan ayına taşıdım umutlarımı...
Larencim test yaptın mı canım? Güzel haberlerini bekliyoruz...

günaydın kızlar
ne var ne yok
ne olursa olsun umutları kaybetmece yok bakın ona göre !!!!!!!!

kızlar uzun süredir bakmıyodum yeni hamişler var bakıyorum da aman da aman yeni hamişler hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim bizlera de hamiş olmayı hayırlısıyla

günaydın kızlar
alincim üzüldüm canım inşallah önümüzdeki ay hamiş heberini alırız herzaman dualarımdasınız

gülen ve sefil sizleride tebrik ederim arkadaşlar sağlıklı bir hamilelik geçirmenizi dilerim

Teşekkür ederim süarcım. Taşınma telaşı içinde üzülmeye fırsat bulamadım.Hayırlısı böylemiş demek ki. Sen nasılsın? Bebişin nasıl?

Teşekkür ederim süarcım. Taşınma telaşı içinde üzülmeye fırsat bulamadım.Hayırlısı böylemiş demek ki. Sen nasılsın? Bebişin nasıl?

yeni evinde güle güle oturmanı dilerim yeni ev sana uğurlu gelir bebişine kavuşursun inşallahhhhhhhhh

ben bugün kötüyüm canımya miğdem çok kötü başım ağrıyor sabah işe zor geldim akşama kadar nasıl dayanacam bilmiyorum

Ev işi felaket canım ya. Hala yerleşemedim.Her yer çok karışık ve yapılacak o kadar çok iş var ki. Ben bu işlerle uğraşırken bu ay bebiş falan yapamam. Senin elma kurdun artık kendini hissettirmeye başladı. Allah yardımcın olsun...

günaydın :a015::a015::a015:
kızlar çok kötüyüm.testin sonucu tabiki negatifti.zaten ondan birkaç saat sonrada adet oldum.
dün akşam eşimle konuştuk.artık tedavi olmamı istemiyor.ben sıkıldım diyor bu işten.2009 a kadar bekleyelim olmazsa direk tüp bebek yaptırırız diyo.senağlamasenağlama
yaaaa ne yapacağımı şaşırdım.çok kötüyüm ağlamaktan öldüm.hala ağlıyorum.ne olur yardım edin....

ya bu ay dr gonal f vermişti.hergün tam saatinde yaptım çatlatma verdi onuda yaptım ilişki dedi eşim şehir dışında olacaktı benide peşinde getirdi...uğraş uğraş ama olmuyo daha dayanamıyorum...ya temmuzda ikiyıl olacak.hala bişe yok...ya bağıra bağıra ağlamak istiyorum...hala ağzıma bi lokma bişe atmadım...artık hiçbirşey istemiyoruuumm

Yalniz degilsin laren,ben de hemen hemen ayni durumdayim,hatta burda pek cok arkadasimiz da ayni durumda.Stresten olmuyor diyorum ben ama stres yapmamak da elde degil.Inancimizi kaybetmemeliyiz.Tup bebek yapacak durumdasin en azindan.Onu da defalarca deneyip cocuk sahibi olamayanlari dusun canim.Beterin beteri var.

larencim ne olur bukadar üzme kendini toparla biraz herşeyde bir hayır vardır canım
ümitsizliğe kapılmak yoktu hani kendine iyi bakki ilerde gelecek olan bebişene de iyi bakasın

ya bende tüp bebekle kalamazsam.allahım tükendim,toparlayamıyorum ..annemi istiyorum,ona sarılmak istiyorum...annecim seni istiyoruuuum .kızlar ben hamile kalamıyacam galiba.allahım buna dayanamıyorum...

Larencim ne olur bu kadar kendini üzme. Senin bebişin de gelecek ama sen böyle kendini bırakırsan olmaz. Lütfen pozitif ol ve zamana bırak...

inşallah canım yaa.ağlamaktan perişan durumdayım...ağlamaktan perişanım.tamda adet olamıyorum kasıldım kaldım...ya acaba tedaviyi bitirsem mi bilmiyorumki?aşılama yapacaktı dr.bu ay.belki onda olurdu...hem geçen ayın etkisi sürermiş.gerçi bu halde asla hamile kalamam...bitmiş durumdayım...ya siz olmasanız kime anlatırdım derdimi....acaba kist falan oluşurmu içimde bu gonal f den dolayı?adet olunca sorun yokmudur demek...bilen varmı kızlar...

larancim bende öyle oldum bu ay.kist olmuş.doktora gittin mi?kistten dolayı tam adet olamadığımı söyledi doktor.belki seninkide öyledir.doktorunla görüş bence.

kendini çok fazla üzüyorsun larencim yalnız değilsin bizde yaşadık aynı şeyleri benim 6 sene oldu ama ümidim bigün olsun kesmedim.kendimizi bukadar perişan edersek ilerki yaşlarda çocuklarımıza verimli olamayız biliyosun değilmi.benim bir dostum vardı 14 sene çocuğu olmadı kendini üzdükçe üzdü şimdi tüp bebek yoluyla ikiz çocukları oldu ama geçmişin açtığı pisikolojik sorunlar yüzünden şimdi çocuklarına bile bakamıyor.o yüzden rahat ol kendini biraz zamanın akışına bırak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…