Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

haklısınız ben hamıleyım şimdi rabbım sızlerede nasıp etsin (amin deyın kıs)hamılenın dılegı kobul olurmus dıye duymustum saglıkla kıslar hayırlısısa olsun deyın her zaman elı ayagı duzgun ınsallah

ben de artık mutfağa doğru yollanıp da yemek hazırlasam iyi olacak.... sonra görüşmek üzere :a015:

iyi akşamlar arkadaşlar.bugün sabah gebelik testi yaptım ama negatif çıktı ( acaba yanlış çıkmış olabilir mi sizce? adet gecikmesinin 8. gününde yaptım.ama arkadaşım ''15 -20 gün gecince kesin belli oluyomuş bazen yanlış çıkıyomuş'' dedi. sizcede öyle olabilir mi?1 hafta sonra tekrar yapmalı mıyım? ve hala gelmedi adetim ( offf offff

selam kızlar ben bu ay rahim filmi çektirmeye karar verdim ama gerek kalmasın diye dua edip duruyordum nihayet bugün kırmızı kartı gördüm artık kısmet inşallah öbür ay hayırlısıyla hamile olurum :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ben de kalamadım henuz.bes aydır denıyoruz ama olmuyor.kızlar nolucak bızım bu halimiz.bı de klomen kullandım.ama tık yok.

tatlım yumurta tembellıgı benım bıldıgım kadarıyla adet olmaya engel degıldır.ama gebe kalmayı gecıktırebılır.

eczanelerde satılan testlerdense ve son kullanma tarihi geçmemişse adet gecikmesini takiben birkaç gün sonra sonuç alırsın... hadi diyelim beta-hcg'en düşük .. öyle olsa dahi ikinci çizgi kırmızı değil de pembe çıkar... ama yine de çıkar.... bir hafta geçe yaptığında artık gebeysen kesin çıkar yani.... öyle 15-20 gün beklemeye gerek yok

hımmmm... yumurta tembelliğini hiç duymadım walla.... ama bu topikte bayağı değişik tecrübelerle dolu bi grup oluşturmuş durumdayız a.s o nedenle arkadaşlardan en az bi tanesinin dahi olsa sana fikir verecek bi cevap vereceğini düşünüyorum... ama topik gündüzleri daha aktif maalesef :1no2:

hoşgeldin canım
canını sıkma Allahın izniyle çalıştırılar ilaçlar yumurtalarınıkaydirigubbakcemile5

maat smh smh iyi geceler canlarım nasılsınız bakalım elenay sende hoşgeldin adaş sayılırız bir harf eksiğiyle:))))

kızlar en iyi geceler en bereketli geceler topiğimizdekilerin olsun inşşş...güzel muhabbetler bol bebe çalışmaları olsun inşşş..

kimsecikler gelmemiş nerdesiniz kızlar eee tabi pazar ya tatil modundasınız hala yarın hepimiz burdayız inşallah hadi bakalım iyi tatiller size

kızlar bişey soracam benim bugün kasığımda ağrı vardı.. bugün 12. gün. dün doktora gitmiştim 13.5 filandı. yarın yine gideceğim doktorum çatlatma iğnesi verecek. kasığımda ağrı olması normal mi?

papatya merhaba öncelikle hayırlısı olsun. kasığında ağrı olması bence normel. ancak 18-20 milim olunca çatlatma iğnesini vuruyorsun.senin 13.5 olduğuna emin misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…