Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım dün 13.5 filandı. yarın yine gidecem yarın 16,5 filan olmasını bekliyor doktorum ona görede salı günü 18 olur diye hesap ediyor ve salı günü çatlatma iğnesi düşünüyor. ben bu ay menogon iğne kullandım 11 tane sabah akşam o hapların etkisiyle büyüme oluyor. hayırlısı inşallah.. dua ederseniz benim için sevinirim.. iyi akşamlar....

canım dün 13.5 filandı. yarın yine gidecem yarın 16,5 filan olmasını bekliyor doktorum ona görede salı günü 18 olur diye hesap ediyor ve salı günü çatlatma iğnesi düşünüyor. ben bu ay menogon iğne kullandım 11 tane sabah akşam o hapların etkisiyle büyüme oluyor. hayırlısı inşallah.. dua ederseniz benim için sevinirim.. iyi akşamlar....

günaydın kızlar....güzel bir hafta olması dileğiyle.....
papatya hayırlısı olsun canım. inşallah yumurtalar gelişir ve çatlatma iğnesini Salı günü yaparsın.veeeee inşallah daha sonrada :CüvCüv: haberini alırız..ilk aşılaman mı?

günaydın belenay,sultan,yasemnnnn,ceyda,merveburc,rufeyde serra,butterfly,gönülyarası,maat,layd pacino ve adını sayamadığım diğer kızlar sizler nasılsınız?
rosem sen nasılsın?hamilelik nasıl gidiyor?bir sıkıntın var mı?
hsaycım sende iyisin umarım.bebişimiz nasıl?
smhsmh sen nasıl oldun?rahatsızlığın geçti mi? bugün mü doktora gideceksin?

canım aşılama yapılmayacak. sadece çatlatma iğnesi ile normal yoldan sonuç bekleyeceğim. daha öncede bu şekilde oldu ve hamile kalmıştım.( 6 aylık erken doğum sonrası bebişim sadece 1 gün hayatta kalabildi.) inşaallah bu seferde böyle doğal yoldan hamiş kalabilirim.. bende yumurta olmuyor fsh yüksek.eğer düzgün bir yumurta olursa yani gelişirse ulur Allahın izniyle diye düşünüyorum. Hayırlısı hepimiz için

canım aşılama yapılmayacak. sadece çatlatma iğnesi ile normal yoldan sonuç bekleyeceğim. daha öncede bu şekilde oldu ve hamile kalmıştım.( 6 aylık erken doğum sonrası bebişim sadece 1 gün hayatta kalabildi.) inşaallah bu seferde böyle doğal yoldan hamiş kalabilirim.. bende yumurta olmuyor fsh yüksek.eğer düzgün bir yumurta olursa yani gelişirse ulur Allahın izniyle diye düşünüyorum. Hayırlısı hepimiz için

papatya canım kusura bakma sen yazınca hatırladım. daha önce kişiye ait geçmişi okumak lazım insan karıştırıyor.genelde okumaya çalışıyorum ama bu sefer okumamıştım. hayırlısı canım.inşallah bebişin sana sıkı sıkı tutunur.

günaydınlarrrrr kk nın güzel bayanları güsel bi hafta diliyorum herkeze nasıllar bugün bakalım bizim güseller

alin papatya hakça. layd kızlar sizler nasılsınızz erkencisinizz bakıyorum daaa hakçacım zaten sabahın köründe ayakda alışdık onaa :)))

eee diğer güseller daha gelmemişlerr sultancım belenay ablacıkkk hadin gelinn yaaa :)))

günaydın belenay,sultan,yasemnnnn,ceyda,merveburc,rufeyde serra,butterfly,gönülyarası,maat,layd pacino ve adını sayamadığım diğer kızlar sizler nasılsınız?
rosem sen nasılsın?hamilelik nasıl gidiyor?bir sıkıntın var mı?
hsaycım sende iyisin umarım.bebişimiz nasıl?
smhsmh sen nasıl oldun?rahatsızlığın geçti mi? bugün mü doktora gideceksin?

günaydın canım sağolasın
iyiyim diyelim iyi olalaımhihoyyyt
kaşıntım şimdi içe doğru var ayın 20 sine randevu verdiler zaten bugün yarın adet olma günüm bekliyorum bakalım:eek:

günaydın canım sağolasın
iyiyim diyelim iyi olalaımhihoyyyt
kaşıntım şimdi içe doğru var ayın 20 sine randevu verdiler zaten bugün yarın adet olma günüm bekliyorum bakalım:eek:

hayırlısı canım. bu randevuları neden bu kadar geçe verirler anlamıyorum. senin o güne kadar geçer zaten rahatsızlığın. tabi bunu düşünen yok.

günaydınlarrrrr kk nın güzel bayanları güsel bi hafta diliyorum herkeze nasıllar bugün bakalım bizim güseller

alin papatya hakça. layd kızlar sizler nasılsınızz erkencisinizz bakıyorum daaa hakçacım zaten sabahın köründe ayakda alışdık onaa :)))

eee diğer güseller daha gelmemişlerr sultancım belenay ablacıkkk hadin gelinn yaaa :)))

hihoyyythihoyyyt evet yine erkenciyim...
canım sanada işlerinde kolaylıklar diliyorum.tüm çalışanlarada....

hayırlısı canım. bu randevuları neden bu kadar geçe verirler anlamıyorum. senin o güne kadar geçer zaten rahatsızlığın. tabi bunu düşünen yok.

kaydirigubbakcemile ahh ahh hep böyle kadın doğum dedinmi çok kalabalık
kadınların sorunları bitmezkilaelaelaelaelae

smhsmh seninde iyi olmana sevindim arkadaşımm kaşıntında azalmış maşallahhh

saol hakçacımm sen neler yapıyosun bakalımmm

günaydııııın topiğimizin şekerleri nasılsınız alin ,sultan,cadı ,hakça,ceyda,seda,yasemen,paptya,smhsmh,layd_pacino,maat,merve,rufeyda serra,vildan83,rosem,hsay,gönül yarası vee ismini hatırlayamadığım bütün şekerler nasılsınız bakalım
ben bugün çok mutluyum yeğenim geldi yine evimize neşe geldi cıvıl cıvıl kızlar allah en kısa zamanda hayırlı ve sağlıklı bebeişler nasip etsin hepimize ve hamişlerimizde hayırla ve sağlıkla kucağına alır bebişlerini inşallah

kızlar günaydııııın bana dua edin
saat 3te hsg çekiliyorummmm ne olur dua edin...

sultancım hayırlısı olsun. inşallah bugün çekilir ve sende bu düşünceden kurtulursun. canım hiç korkma ve kendini rahat bırak. dular seninle:Saruboceq:

paptya canım inşallah yumoşla isenilen büyüklüğe gelir ve çatlatma iğnesinden sonra meleğin rahmine konar amin
sulteeeeee canım hiç merak etme kolayca geçecek ve temiz çıkacak allahım yardım etsin

X