Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

smhsmh seninde iyi olmana sevindim arkadaşımm kaşıntında azalmış maşallahhh

saol hakçacımm sen neler yapıyosun bakalımmm
sağolasın canım
sende bi değişiklik yokmu bakalım:uhm:
kızlar günaydııııın bana dua edin
saat 3te hsg çekiliyorummmm ne olur dua edin...

korkmasana kız :mymeka:hemde kendi dr un çekecek değilmi sana niye eziyet etsin
beni asistanlar çekerse felakaet diye korkutmuşlardır
biran önce çektir
ve gel anlat nasıl oluyomuş ince ince:lepi:

smhsmh seninde iyi olmana sevindim arkadaşımm kaşıntında azalmış maşallahhh

saol hakçacımm sen neler yapıyosun bakalımmm

canım ne olsun hafta sonu biraz temizlik,alışveriş derken nasıl geçti anlamadım. zaten haftasonu çabucak geçiyor. şimdide pc başındayım.ama birazdan çıkıcam sanırım.

saol hakca inan heyecandan elim ayağım titriyor korkmuyorummmm gerçekten sadece heyecanlıyım ....

saol hakca inan heyecandan elim ayağım titriyor korkmuyorummmm gerçekten sadece heyecanlıyım ....

canım heyecanlanma,inşallahhhh sonuçta temiz çıkar.iyi düşünelim iyi olsun değil mia.s
hsg sonrasıda inşallah hamiş kalırsın.tüplerde en ufak bir tıkanıklık varsa bile tüpler açılabiliyormuş.benim hsgyi çeken radyolog "hsg sonrası birçok hastam ben hemileyim diye bana geldiler"dedi.umarım seninde öyle olur.:teytey:

kız sultan hsgden bu kadar çekinirsen sen nasıl doğum yapcan heee hadi at şu heyecanı üzerinden git paşa paşa çekil hsgni getir temiz raporunu bakim çabuk çabuk hala duruyor bak

sultancım korkacak hiç bişey yok merak etme beni acayip korkutmuşlardı aynı senin gibi elim ayağım titreye titreye gitmiştim kalbim çıkacaktı sanki hatta hsg çekilmeden dr. dedim ben çok korkuyorum ve heyecanlıyım diye bi sakinleştirici falan bişey verin bana yoksa düşüp bayılacağım dedim onlarda bi hap verdiler ve dr. beni rahatlattı korkulacak bişey yok ilacı verdiğimde 1-2 dk. adet sancısı gibi bişey olacak başka bişey yok korkma dedi dediği gibi oldu korktuğuma değmedi hsg den sonra bi arkadaşım hamile kaldı canım inş seninde öyle olur bebişine kavuşursun :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlar ben şimdilik çıkıyorum....sultancım iyi haberlerle dönersin inşallah...ben umuyorum ki öyle olucak benle birlikte diğer kızlarda....

canım bendede var yumurta tembelliği bana doktorum adet düzenliyi verdi sadece bazı kadınlar gibi hemen hamiel kalamayacağımı bunun için 6ay 1 sene bekleyeceğimi söyledi ama korkma benim teyzemin kızındada vardı ona ithal bir ilaç verdi hamile kalması için 6 ay 2 ay içinde kaldı.bendede öyle olmasını umut ediyorum ve bekliyorum...

smhsmh yok canım malesef ballı çörek otuna devam
eşimde şu tatlilli yaptırmıyor deli ediyo beni ne olduysa offf önceleri yaptırıyoduu yaptırdıda bi türlü gitmiyor tamam gitcem dio ama malesef hala gidecekkk

sultanım canım hakkında hayırlısı olsun hadi bebeğine bi adım daha yaklaşıyosun inş filimden sonra hemencecik hamiş kalırsında bayrammm yaparızzz kız sultan heyecan yapmaa canımm inan heyecan yapacak bişey yok sadece onların dediğini yapp 5 dk sürmezzz hadi şimdiden geçmiş olsunnn

kızlar günaydın nasılsınız iyisinizdir inşşş.hayırlı günler hayırlı işler hayırlı ve sağlıklı bebişler diliyorum hepimizeeeeeeeeeeeee...inşşş...

Selam herkese mutlu günler diliyorum.
Sultancım canım benim sakın boşu boşuna stres yapma tatlım eğer çok heyecanlanırsan derin derin nefes al. Ben hsg ye girmeden önce dr.um bana ağrı kesici iğne yaptırmıştı bayağı bir faydası olduğunu düşünüyorum.
Unutma ki bu seni bebişine biraz daha yaklaştıracak. Kim bilir belki filmden sonra hamiş kalırsın. Bizde bayram yaparız senin sayende. Sana kolay gelsin tatlım. Bu arada yanına ped falan al canım çünkü ilac geri gelirken kanlı oluyor biraz.

kızlar hepinizin ağzına sağlık ...
benim canım şirinemmmm saol sen olmasan zaten varya ahhhh olan ahhhhh :))) canım sınız
smha canımmm gelip anlatırım inşaallah ...sayenizde heyecanımda kalmadıııı :)
vildancım soal canımmmm umarım benim de öyle olurrrr...
hakca canım ne güzel moral verdiniz bana ya valla sayenizdeee dimdik girecem dimdik çıkacam inşşş...
bana yazan bütün kızlara çok teşekkür ederimmmm yazan parmaklarına sağlıkkkkk öpüyorum hepinizi kızlar inşş yarın hayırlı haberler getitirm sizlere...
claire canımmm inşşşş hepimiz müjde verecez.. kız bu arada nerelerdesin sen bakimmm özledik senii...
yasemin canımmmm beniimmmm ....

Merhabalar herkese.bişey sorucam arkadaşlar,ben bu ay ilk defa klomen ve pregnyl kullandım.bugün iğneden sonra 13.gün.adetime 3 gün var.doktorum sağ tarafımda yumurtam olduğunu söylemişti.ama bikaç gündür benim sol kasığımda bacağımada vuran ağrılarım var.hafifçe bastırdığımdada acıyor.bu konuda fikri olan varmı?bu soruyu cuma günüde sormuştum ama yanıt alamamıştımm(((

bende hamile kalmak istiyorum kızlar dun kalktım sankı mıdem bulandı koku cok net aldım yemek falan yıyemedım sankı cok onemlı bısey olmus gıbı kalbımde bı atma hıssttım degısık bıseydı bugunde dunku halım suruyo acaba hamıle mıyım

canım bilgim olsa inan cevaplarım
en iyisi dr unu arayıp sorsan yada dr siteleri var oraya yaz cevap alırsın
vee inşallah hamilesindir:lepi:

canım ne kadardır istiyosun
bi problem varmı
daha önce başına geldimi
adetine kaç gün var
sen bunları anlat bakem:uhm:kaydirigubbakcemile
inşallah hamilesindir diyelim ozaman

zencefil canım bebek tutunduğunda iki taraftada aprı olur diyorlar.. yani tutunma aşamasında iki tarftada ağrı olur zaten yumurta döllendikten sonra yerini arar canım inşşş hamişsindir güzel haberlerini bekliyoruz bende iğne olmuştum 4 ay evvel... iğnedne 16. gün adet oluyorsun eğer olmazsan büyük olasılıkla hamişsin canımmmm...

sultan kızzz ışığın yanıyo
ne çabuk döndün
neler oldu çabuk anlat

Kızlar Sultan ile görüştüm hsg 16.30 da çekilecekmiş. Çıkınca beni arayacak işten çıkmamış olursam sizlere haberleri vereceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…