Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

benim yaşım 22 ve 15 aylık evliyim ama eşimin ailesine sorarsan çok geciktim çocuk için

benim yaşım 22 ve 15 aylık evliyim ama eşimin ailesine sorarsan çok geciktim çocuk için

buyur işte... hayret bişi yaw .. sen onlara bakma seherkan... eşinle henüz bebeğe hazır olmadığınızı hissediyorsanız acele etmeyin ... eğer düşünüyorsanız er ya da geç çok da gecikmeyin ama::)) sonra bizim gibi uğraşır durursunuz

alayına tilili salla gıtsın rabbım ne zaman ısterse sız keyfınıze bakın bu konuda aileler pek anlayıslı olmuyolar sekerım.sankı sorunluymusun gıbı bakarlar ama önemseme esının sana olan destek ve baglılıgını onların hıssettırdıgı sürece sonuclar degısıyor konuyla ılgılı bişicık bıle soyleyemıyolar o zaman

maat sormustun oncekısayfalarda cevap yazdım ama okumadın sanırım evet sekerım cerkezım

yok yoook.. fark ettim.. cevap bile verdim a.s. algıda seçicilik işte "setenay"ı görünce "wayyyy" oldum hihoyyyt hatta sen de mi çerkezsin demişsin.. he ya ben de ::))

sağolun kızlar çok iyisiniz.
ama işin gıcık tarafı bizde istiyoruz.7aydır.önce prolaktini hallettik şimdi de kisti halletmeye çalışıyoz doğum kontrol hapı kullanarak maalesef

alayına tilili salla gıtsın rabbım ne zaman ısterse sız keyfınıze bakın bu konuda aileler pek anlayıslı olmuyolar sekerım.sankı sorunluymusun gıbı bakarlar ama önemseme esının sana olan destek ve baglılıgını onların hıssettırdıgı sürece sonuclar degısıyor konuyla ılgılı bişicık bıle soyleyemıyolar o zaman

hiç sorma nerdeyse milletin ağzı kapansın diye çocuk yapacam

sağolun kızlar çok iyisiniz.
ama işin gıcık tarafı bizde istiyoruz.7aydır.önce prolaktini hallettik şimdi de kisti halletmeye çalışıyoz doğum kontrol hapı kullanarak maalesef

ha o zaman durum başka... güzel güzel tedavini gör... hayırlısıyla bebişiniz de olur hiç tasalanma... yaw daha 22 yaşındasın... oooooooo.... kist tedavisi ne kadar sürecek?? 20 yıl değil herhalde a.s.

rabbim hepimize bütün bebiş isteyenlere hayırlısıyla versin inşallah.sabrı zorlayan bir durum.zaman yıpranmaktan başka bir işe yaramıyor sanki

ha o zaman durum başka... güzel güzel tedavini gör... hayırlısıyla bebişiniz de olur hiç tasalanma... yaw daha 22 yaşındasın... oooooooo.... kist tedavisi ne kadar sürecek?? 20 yıl değil herhalde a.s.

çok hoşsun :roflol: bu ay kullan bakalım dedi eriyecek mi.
ay ne bileyim ben de şaşırdım ne düşüneceğimi.peşimden atlı kovalar gibi davranıyorum

rabbim hepimize bütün bebiş isteyenlere hayırlısıyla versin inşallah.sabrı zorlayan bir durum.zaman yıpranmaktan başka bir işe yaramıyor sanki

amin amin de şekerim bu yaşta bu kadar kötümser bakma istersen.... daha önünde uzun bir ömür var... allah sağlık sıhhat versin.... bak ben 38 yaşındayım... herşeye olumlu bakmaya çalışırım .. aksi takdirde yaşam seni ya verem yapar kanser.. ya da başka bi ince hastalık .. biz burada hep pozitif olmaya çalışırız ve birbirimizi de bu yönde motive ederiz... sırf bebek değil her konuda .. hadi bakalım bi daha da ağzında öyle laflar duymiim "zamanla yıpranma" falan... ay öyle dersen biz ne yapalım kaydirigubbakcemile3

beni bu hale getirenler utansın naniknanik .
haklısın.çok iyi yaa senden öğrenecek çok şeyim var.olumlu düşünmek insanı hem mutlu hem güçlü yapar gerçektende

çok hoşsun :roflol: bu ay kullan bakalım dedi eriyecek mi.
ay ne bileyim ben de şaşırdım ne düşüneceğimi.peşimden atlı kovalar gibi davranıyorum

ohooooo.. canım kardeşim biz bu yaşa kadar ne kistler görmüşüz kaydirigubbakcemile2 33 cm uzunluğunda ve 18 - 20 cm çapında bi ksit aldırmıştım... sol over kökenli... zaten yumurtalığımı da aldılar o kistle.... tam bebek boyutunda kist... bi de bebek doğuranlar katında yatıyorum hastanede... ameliyat aynı ameliyat sonuçta operasyonel olarak... boyutuna bakarsan onların da benim de aynı boyutta kütle alınıyor yani.. tabii benzetmek gibi olmasın da... ama ameliyat sonrasında bi baktım milletin elinde bebeği benim el boş... yaw dedim benim kisti getirip kucağıma verin bari elim boş kalmasın sırnaşık şey şimdi seninki daha ufak bişi... o boyutta olunca zaten ilaçla küçültüp adet kanaması gibi doğal yoldan atımını sağlarlar... biraz büyük olunca da laparoskopik müdahale olur... daha büyük olunca yukarıdaki hikaye...... neyse, hepsi de geldi başımıza nihayetinde..... kistsiz kadın olur mu yaw.... her kadının ömrünün bi aşamasında en az bi kere olmuştur.... geçmiş olsun

eşim bu konuda çok kızıyor bana:başkalarının söylediklerine çok takıyorsun yeter,falan der oldu

kız nerdeyse kistimle gurur duyacam,allah iyiliğini versin,inşallah güzel haberleri vermek nasip olur birbirimize

ya evet özellikle eşine fazla yansıtma bence... erkekler kuruntu gam kasavet dinlemekten hiç haz etmezler... bi süre sonra sen konuşurken bakmışsın ya televizyonda kanal değiştiriyor ya gazeteyi açmış.. o nedenle çerden çöpten konular için kocişe vıdı vıdılama.. huzur çok önemli sırnaşık şey bak benden sana iki evlilik ve bu güne kadar çook erkek görmüş bi abla tavsiyesi a.s

ya evet özellikle eşine fazla yansıtma bence... erkekler kuruntu gam kasavet dinlemekten hiç haz etmezler... bi süre sonra sen konuşurken bakmışsın ya televizyonda kanal değiştiriyor ya gazeteyi açmış.. o nedenle çerden çöpten konular için kocişe vıdı vıdılama.. joker hakkını daha manalı konulara sakla sırnaşık şey bak benden sana iki evlilik ve bu güne kadar çook erkek görmüş bi abla tavsiyesi a.s

adını andım telefonu yetişti.benimki eve geliyomuş.sonra devam ederiz bu hoş muhabbetimize.
allaha emanet kardeşim

Son düzenleme:
X