Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ben birazdan doktora gideceğim yumurta takibim var.. dua edin hayırlısıyla yumurtalarım gelişmiş olsun kızlar..bugün 11. gün. bakalım hayırlısı inşallah..

Yasemennnnn ve papatya_1979 ünaydın bende iyiyim işe geldimmmmmmmmmm

Nasıl bugün moraller?

ben biraz rahatsızım sanki grip olucam vücudumda bi dirençsizlik varr ayy öğlen olsada kendimi bi eve atsamm offf :çok üzgünüm:mirmirmirmir

sende iyisin dimi tatlımm

merhaba kızlar herkes tatil moduna girmiş yasemen burda bir tek galiba
paptya canım inşallah hayırlısı olur güzel haberlerle dön
ben dün biraz duygu yoğunluğu yaşadım ama bugün iyiyim eski belenay oldum ama sonuçta insanız hangimiz arada sırada bu tür duygusallık yaşamıyoruz ki dimi dün yazdıklarım asla isyan yada sitem değildi rabbime sadece fazla dolmuşum ve sizlerle paylaşmak istedim ee derdimi size söylemicemde kiminle paylaşacağı dimi ya yoksa kimseyi üzmek gibi bir niyetim yoktu rabbime şükür aldığım her nefese şükrediyorum elbetteki abbim bizi görüyor ne kadar istediğimizi iliyor vermiyorsa bir hikmeti vardır mutlaka inancım sonsuz ama dedim ya duygu yoğunluğu işte hepinizi seviyorum

layd hoş geldin canım nasılsın kimsecikler yok bugün herkez tatilde ohh biz çalışalımmm

ben biraz rahatsızım sanki grip olucam vücudumda bi dirençsizlik varr ayy öğlen olsada kendimi bi eve atsamm offf :çok üzgünüm:mirmirmirmir

sende iyisin dimi tatlımm

İyiyim canım sağol çalışıyorum ben 5e kadar bugün

Dikkat et kendine sana bir kocakarı ilaçı

ılıksuya bal ve birazda karabiber karıştır iç sonrada yat terle hiç bişeyin kalmaz:)

Öpüyorum kocamana.s.

iyiyim yasemenn ciğim sen nasıl sın hepiniz nasılsınız kılar.günlerinizin güzel geçmesini diliyorum.

canım ben eşimin ailesi dahi olsa derken hani nispeten mücadele etmesi daha zor ve daha sık görmek zorunda olduğun kişilerden uç bi örnek vermek istemiştim... neyse, allahtan hem senin hem de Mrs.Sonmez'in eş ve/veya ailesi anlamında bu tip sıkıntıları olmaması bile diğer grupla karşılaştırıldığında iyi... amaaaannn... aslına bakarsan bu bizim hassas noktamız olduğu için daha çok etkiliyor bizi duyunca..... bizim bir karı/koca arkadaş vardı.. gerçi uzun süredir görüşemiyoruz.... onlar çocuk istemiyorlardı... neyse... sebebi şu ya da bu... herkesin kendi seçimidir.... aile ve çevreden o kadar baskı oldu ki sonunda kocası "ben kısırım kardeşim" deyip konuyu kapatıp herkesi susturdu.... aslında değil tabii.... şimdi onlara "aaa adam (ya da kadın) kısırmış" demeleri onlara dokunmuyoır.... çünkü çocuk yapmamak kendi tercihleri...bu muhabbeti (yani milletin yaptıkları açıklamadan sonraki yorumlarını) bi dalga konusu bile yapıp gülüyorlar.... ama işte insan isteyip de olmayınca böyle gülemiyor.... insanların yorumlarını bizim algılayış biçimlerimiz çookkk göreceli..... eskiden ilk evliliğimde korunduğum zamanlarda "aaa çocuğunuz olmuyor mu" türünden yüzümüze ya da arkamızdan yapılan yorumlar beni rahatsız etmezdi... ama şimdi uğraşıyoruz da olmuyor ya.... milletin "e artık yaşın geçiyor bi çocuk düşünmüyor musunuz" lafı bile (içinde kötü niyet barındırmasa dahi) bana elektrik vermişler etkisi yapıyor ... "he olmuyor anasını satıyım" deyip kestirip atmak daha mı iyi ne .... susarlar en azından... öfff ona da istiyosun ya ağzın gitmiyor o lafı etmeye... ıyyy bi de öyle deyince kendi kafalarından öneriler getirmeye başlarlar :bbo: herkes en bilirkişi en uzmançavuş ya her konuda.... artık doktor tavsiyesi mi kalır şunu ye bunu iç tavsiyesi mi.... şimdi burada kendi aramızda birbirimize yaptığımız her türlü tavsiye bize keyif verirken umut verirken bu tip insanların bilmiş bilmiş konuşmaları tavsiyeleri de batar insana

heee bu arada cümleten merhaba demeyi unuttum ama yine kesat bi saate denk geldim .. kendi kendime yazışacam zaar :roflol:

maat merhaba
az önce okudum yazdıklarını..Boşver kardeşim takmayın insanları. Onlar sen iyi de olsan kötü de olsan yorum yapacak bişey bulurlar. evlenip hemen hamile kalsan "aa şuna bak ne evlilik meraklısıymış bak hemen hamile bile kaldı ,... vs vs " derler. Bir süre bekleyip korunsan "aman siz de neyi bekliyosunuz bu kadar bakın sonra küstürürsünüz olmayıverir haa "" derler.. yani her koşulda birşey söylerler. o yüzden yalnızca siz ve eşiniz hayattan ne bekliyorsunuz ona kitlenin gerisi boşşşşşşş

çok doğru... hakkaten o da ayrı konu walla.... hani konu başlığımız hamile kalmak üzerine ya ... onun üzerine yoğunlaşıyoruz ama hakkaten başkalarının özel hayatını merak eden ve ilgi merkezi haline getirmiş insan çok her konuda.. yalnızca bebek değil

selam maat ben yeni sayılırım.dayset haklı mutlaka bişey bulunur söylenecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…