Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

mrb kıslllarrr... ben geldiiimmm..... şööle bi ben yokken yapılan yazışmalara bi bakiimm... buralardayım ::))

sevgılı belenay bıseyı bu kadar ısrarla ıstemek ne kadar dogru acaba bıraz daha dıkkat etsek dusuncelerımıze bıseyı ıllada ısrarla ıstemesek .canım sonunda alda gor dıyede bısı var .Allah korusun kotu olacagını bılsen sen bı arkadasına cok ıstedıgı ıcın zehır verırmısın vermessın dımı canım benım belkı dıyeceksın demesı kolay ama senı ıyı anlıyorum ınan bana bende 1 senedır 2. cocuk ıcın ugrasıyorum duygularını ıyı anlıyorum ama ıcını sogut bıraz sındır ıcını Allaha teslım ol. bak ne guzel tedavını yapıyosun sen ıste gerekenı yap gerısını ona bırak olursa olur olmassa olmaz de Allah en guzelını bılır canım sabır tamammı selametle

BELENAY lütfen kendini topara arkadasım yapma ama boyle hanı artık allaha bırakmıstık ve olacagına ınanmıstık sen barı yapma bunu canım ben napayım 6yıl bıtıyor ve daa hıc test yapmadım acaba hamılemıyım dıyemedım napalım demekkı rabbım bızlerıde boyle ımtıhan edıyor allah daa kotu seylerle bızlerı karsılastrmasın hele hele teknolojı bukadar gelısmısken asla KISIRLIK dıe bır kelıme yok hayatım
HİÇBİRİMİZ KISIR DEGILIZ SADECE IMTIHANDAYIZ VE BU IMTIHANI BASARIYLA GECECEGIZ :)))

ya kızlar bende de bi problem oldu 3 -4 gündür
genital bölgemde kaşıntı ve pütürler var tam girişinde
ne olabilir fikriniz varmı

maat canım benım nasılsın bende gecelerı gıremıodum bıtane buldum kacak kullanıom valla inş.kesılmez

mrb kıslllarrr... ben geldiiimmm..... şööle bi ben yokken yapılan yazışmalara bi bakiimm... buralardayım ::))

hoşgeldin yawyumm

shm cim ne haber gülüm....
tedavi ne aşamada....

canım bekliyoruz aralıkta kurban bayramından sonra yeni sperm tahlili yapılacak düzelmesini umudediyoruz hayırlısı bakalım:1rolleyes:

maat canım benım nasılsın bende gecelerı gıremıodum bıtane buldum kacak kullanıom valla inş.kesılmez

mrba canım yaw... napıosun?? dün giremedim hiç.. erkenden yattım... hasta hasta işten gelince kendimi yatağa bi atmışım gerisini hatırlamıorum

beyaz ya da renki akıntı war mı?? koku war mı??? kaşıntı ne boyutta???

yaw bu arada belenaya ne oldu ??? geçmiş yazışmaları okumayı tamamlamadım... merak ettim bi geriye döniim yine:uhm:

beyaz ya da renki akıntı war mı?? koku war mı??? kaşıntı ne boyutta???

yaw bu arada belenaya ne oldu ??? geçmiş yazışmaları okumayı tamamlamadım... merak ettim bi geriye döniim yine:uhm:

akıntım yok sayılır
koku yok zaten adetime çok yakınım
yani hissediliyo ama özellile dokunduğumda ve tuvalet kağıdı falan sildiğimde çook kaşınıyo -tatlicadiarzu-

beloşa ne oldu bilmiyorum duygusal an olsa gerek:teselli:

semihacim bendede sürekli var hep mantar ver iltihap zannedip kremler felan kullandim ama fayda etmedi bugun kontrole gittim
doktor mantar yada iltihap degil dedi
pütürler var dedinya onun icin söylüyorum yani benimkide ayni yarik yarik olmus doktor kuruluktan kaynaklaniyor dedi ve bana bir yag yazdi ama eczande kalmadigi icin sparis verildi yarin alicam sanada adini yazarim kullan recetesiz kullanabilirsin ilac degil bu

smh slm canım aklıma ılk gelen mantar olmasın hemen bı dr. gıt bence

yaaa Allah Allah neden olur acaba nettende baktım ama mantar resimlerine bende öyle değildi
pütür gibi hafif
hastaneyi aradım Allam yaa 20 sine randevu verdiler
bide adetim yakın diye bişey diyemedim pazartesi adet olmazsam dr un odasını arayıp öne aldırmaya çalışıcam

kuzum yeni oldu ilk defa başıma geldi yaabenneyaptımki
hemen dr dan randevu aldım ama geç verdiler yaaasenağlama
kuruluk derken
tamam sen bana adını ver yarın alayım olmazsa
evet nette baktım mantar olamaz yani olmamalı uff
neden oluyomuş :uhm:

bebis icin ilac tedavisi gördünmü
eger öyleyse büyük bir ihtimal oyüzden oluyor ilaclardan kaynaklaniyor
bende cok kötü durumdayim wc ye gitmeye cekiniyorum

akıntı yok sayılır demişsin.. az çok war yine de anladığım kadarıyla... eğer beyaz ise mantar ihtimali büyük.. renkli ya da renksiz bi akıntıysa o zaman enfeksiyon olabilr büyük ihtimal... havuza falan gittin mi??? genel bir bağışıklık sistemi zayıflığından da ileri gelebilir.... devam edecek olursa doktora girsen iyi olur... bi kültür alsın... ona ögre uygun bi antibiyotik vermesi gerekebilir... eğer mantarsa zolax kullanabilirsin... benim fix ilacım mantar için ... geçmiş olsun

canım aynı sorun bendede çok kötü bir şey deli gibi kaşınıyordu ben şöyle gçirdim inşallah sanada faydası olur genital bögeyi sıcak suyla yıka ve sk sık çamaşırını degiştir onun için bi de kremler var hemen kesiliyor geçmiş olsun

sağol canım inşallah geçer
aldım randevu bakalımmirmirmirmir
ayy mantar falan olmasın yaaÇok üzgünüm çoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…