Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

huuu arkadaşlar progesteron tahlili yaptıran yok mu yaaaa benimki 9.14 çıktı durum nası yani

bebis icin ilac tedavisi gördünmü
eger öyleyse büyük bir ihtimal oyüzden oluyor ilaclardan kaynaklaniyor
bende cok kötü durumdayim wc ye gitmeye cekiniyorum

hayır canım daha tedavi falan yok
eşimde problem çıkınca ameliyat oldu en az 3 ay geçmesi gerkti yeni sperm testi için aralık ayını bekliyoruz
sonrasında bakalım ne olacaksa:CüvCüv:

huuu arkadaşlar progesteron tahlili yaptıran yok mu yaaaa benimki 9.14 çıktı durum nası yani

sen bunu adetin 21 . günü yumurtlama olup olmadığına bakmak içinmi yaptırdın canım
bi arkadaş 10 un üstünde çıkarsa yumurtlama olduğu anlaşılıyo demişti yanlış hatırlamıyorsam açıkcası bende tam bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemem istersen netten bi araştır

hayır canım daha tedavi falan yok
eşimde problem çıkınca ameliyat oldu en az 3 ay geçmesi gerkti yeni sperm testi için aralık ayını bekliyoruz
sonrasında bakalım ne olacaksa:CüvCüv:

hayirlisi olsun canim insallah
ben inaniyorum esleri ameliyat olduktan sonra cok cabik hamile kaldi bir cok kisi insallah sende yakin zamanda hamis haberini verirsin

hımmmm... belenay bugün kopmuş anladığım kadarıyla.... işte insan hergün heran pozitif olamıyor arkadaşlar... sürekli olumlu bakmaya çalışmak, sürekli hayırlısı neyse o olsun demek her zaman kolay olmuyor... çok hak veriyorum.... ben de arada sıyırıyorum aynen belos gibi.... öyle her an "iptal iptal" işe yaramıyor.... arada sen iptal oluyorsun.. vidalar gevşiyor.... insanca bi patlama tabii.... heran güçlü olmak zor be kardeşim... kimbilir işte bişeye canın sıkılmış zayıf noktamız olan malum konudan patlak verererek yansımıştır.... belenaycım seni çok iyi anlıyorum be anacım.... e insanız arada bööööle sıyırmak bizim de hakkımız tabii.. sefan olsun .... içinden ağlamak geliyorsa ağla açııl kendini tutma hesabı... ama bu ruh halini de sabit tutma rica ederim yani.... iptal olduktan bi süre sonra yine aklımıza kötü şeyler geldiğinde "iptal iptal" moduna geri dönelim lütfen..... e anacım ayrıca heran herkese moral vermek de zor... belosun üzerine böyle bi misyon yüklemeyelim yani... onun da sıyırmaya hakkı war di mi yani arada ::))) ohhhhh hep biz sıyıralım o destek olsun iyi di mi... arada o da sıyıracak biz moral vericez... aaaaaa... hakkıdır canım kardeşimin.... demek ki ajitative bi modda ve desteğe ihtiyacı war... şimdiiii bütün enerjimi yoğunlaştırıp sana gönderiyoruuuummmmm..... ona göre ha ::))) öpt kocaman a.s.

hayirlisi olsun canim insallah
ben inaniyorum esleri ameliyat olduktan sonra cok cabik hamile kaldi bir cok kisi insallah sende yakin zamanda hamis haberini verirsin

inşallah canım yaa
ben kendimden şüphelenir oldum artık acaba her ay yumurtlamıyomuyum falan diyekaydirigubbakcemile

sağol canım inşallah geçer
aldım randevu bakalımmirmirmirmir
ayy mantar falan olmasın yaaÇok üzgünüm çoook

yaw çok alemsin... seni ömründe gelmedi mi başına hiç ??? birçok kadının baş belasıdır... benim habire olurdu özellikle yaz döneminde havuz yüzünden.... evde mutlaka bi mantar ilacı (hap) ve ekstradan da krem olur.... evde sen de bulundur.... bi de enfeksiyon da olur zırt pırt... ama onun için antibiyotik kullanmak gerekiyor.... bi süre sonra artık tanıdığım için neyin ne olduğunu belirtilertinden hemen ilgili ilacı alıp kullanıyorum.... ha bi de çok uyarılmadan ilişkiye girersen (yani kuruluk falan warken) o zaman da mantar ya da enfeksiyonu tetikleyebilir.. ona da dikkat .. hadi geçmiş olsun

icimizde siyirmamis bir o kalmisti sonunda o da siyirdi desenize
üzülme belosum allah büyüktür

insanlar artik yeni evlenenlere beni örnek gösteriyormus bak sonra zaza gibi cocugun olmaz
yada bir kac ayda hamile kalamadiysa bende zaza gibi kisirim herhalde diyorlarmis bak ben bunlari dün ögrendim ama hicmi hic umurumda olmadi zaten kayisi koparmisim:ecrin_bebek:

:mymeka::mymeka: tövbe töv:mymeka:e ne alaka yaa ne kadar ayıpÇok üzgünüm çoook
takma bitanem yaa:teselli:

neyyyyyyyyyyyyyyy .... yok canıııımmmm .. yuhhh kötükedihüso ne o öyle afrika kabilesi mantığı ... o "insanlar" dediğin kitleden mümkün olduğunca kendini sıyır kardeşim.... uzaklaş... senden uzak olsunlar

canlarım nasılsınız
ben zazacığımın yaşadığına çok yakın şeyler yaşıyorum
insanlar çok acımasız

canlarım nasılsınız
ben zazacığımın yaşadığına çok yakın şeyler yaşıyorum
insanlar çok acımasız

bosver canim üzülme ben bunlari duydukca ne diyorum biliyormusun
benim yuvamdaki huzurun dörtte biri bu insanlarda yok onun icin icim cok rahat hayat sadece dogurmaktan ibaret degil
sadece sunu diyorum allah herkesin gönlüne göre versin o herseyin en güzelini bilir

mümkün olduğunca bizi erozyona uğratan insanlardan uzak durma taraftarıyım.... gerekiyorsa ve hak ettiklerini düşünüyorsam sert ve kaba bile olabilirim.... walla herkese anladığı dilden.... kim olduğu da önemli değil... beni bunca özel ve hassas bi konuda bu kadar çirkin bi şekilde kırma cüreti gösteren insan müsveddeleri zaten kim olursa olsun eşimin en yakını dahi hak ettiği cevabı almayı göze almalıdır... hiçbirşey sizin ruh sağlığınızdan daha değerli değil .. ne münasebet yaw .. ayyyy... walla çok sinirlendim sanki bana yapılmış gibi kötükedihüso

bencede zazacım
allahıma şükür badem gözlü kocişkom var
inanın kocam memleketine gitmek istemiyor
üzecekler beni diye

arkadaşlar bütün gün bilgisayar başındaydım zaten.. sırtım kütük gibi oldu.... he bi de tam iyileşemedim daha... ben yatış pozisyonuna geçiyorum bugün biraz erken... biraz kitap okuyup uyuyacağım.... halihazırdaki arkadaşlara iyi geceler... yarın bende önce uyanıp siteye girecek gündüzgüllerine de şimdiden selam :roflol: öpt kocaman herkesi

canim öyle insanlarr senin yüzüne karsi degil arkani döner dönmez dedikodunu yaparlar malesef yüzme karsi söyleyecek cesaretleri yok
kast ettigim esimin ailesinden kesinlikle degil onlar cok anlayislilar
genel cevre olarak arkamdan konusulanlar kulagima geliyor sonrada zaten bu insanlar benim degil arkadasim evime bile giremezler

bende hamile deilim yyaa adet oldum yine ddoktora gittik kan aldilar idrar tahlili felan yapilioo pazartesi belli olcak banada dua edin opt

bende hamile deilim yaaa canim cok skliyor yine adet oldum dedim esime onunda cani skldi bi gorseniz nasil istioo allah isteyen herkese versinn aminnnnnnnnnn:1no2::1no2::1no2:

Günaydınnnnnn kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr çıtır annelerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kimse yok mu hu huuuuuuuuuuuuuuuu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…