Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

misafirim vardı nete giremedim canım onuniçin bugun adet günündü yanlış hatırlamıyorsam inşallah olmaz sabah erkenden test yap olur hafta sonu nete girme şansım yok benim inşallah pazartesi senin hamileyim haberinle karşılaşırım canm
kendini fazla üzmeni istemem canm dediğin gibi rabbim bizim için hayırlısı ne ise onu nasip ediyor

beni de eklein kıslar listeye istiyorum bekliyorum sabırla gelsin bebişim die inşallah çok bekletmez

larencim ben hamile değilim ama arkadaşlarımdan ve teyzemden bildiğim kadarıyla adet sancısı hamilelikte de oluyormuş teyzem ameliyat hemşiresi kadın doğumda o yüzden ondan bilgi alabiliyorum inşallah hamilesindir dua ediyorum senin için

saol serpilcim ...allah isteyen herkesede versin rabbim içlerinde bize de versin.....

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
azra arda
bahar34
belenay......................(nisana inşallah)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 mart )
benssenb.......................( 13 mart )
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülen
gülüm12
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(12 Mart)
roselenda
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
şirine
tavşanlı
tiviti
tutku03
türlü türlü..
uğur ve eylül
what a woman want?............(22 şubat)
yarencan..
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(19 mart)
z@z@
zeyno
zeynoo24..

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ......................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ...............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ ...............................HAMİLE(6)
hasret............................................ .................................HAMİLE(7)

türlü türlü ve zeynoo24 hoşgeldiniz enkısa zamanda sizlerinde bebişlerine kavuşmasını diliyorum

malesef canım akıntımın rengi iyice pembeleşti:1no2:
inşallah senin hamiş haberlerini alırız canım..:teytey:..sen nekadardır bekliyosun?sorun neydi hayatım........:a015:

laren moralini bozmak istemem ama içimden birses adet olacağını söylüyor((beynimizi adet olmamaya o kadar odaklıyoruzki adet kanı bile gelemiyor tabi bizde üstüne görme olayımı oldu diyerek ufakta olsa umuda kapılıyoruz(((bende olsam aynı senin gibi düşünürdüm ama kendini hazırlayıp kafanı rahat bırakmalısınki vücudunda rahata ersin canım biz beraber nisana hamişş kalırız olurmu:))))hem benide yalnız bırakmamış olursun fenamı:))))

haklısın canım.zaten bazen diyorumki biz adetimize bile engel olabiliyosak hamileliğide başarabiliriz dimi??????inşallah canım nisan hamişi oluruz...ne yapalım artık herşey allahtan.rabbim ne zaman ol derse ozaman olacak

kızlar kaç kişiyiz bakalım hamile olmayan aramızdan ayrılanlar var onlar hamileliğe terfi ettiler biz daha acemi birliğindeyiz liste yapalım bakalım kimler kalmış kimler gitmiş başlıyorum

1.belenay

bende değilim arkadaşlar her doktora gidişimde kafam karışıyor kendimi kobay gibi hissetmeye başladım martın 11 inde hsg çekilecek bekliye bekliye çatlıcam artık

larenci ne yaptın merak ettim adet oldunmu hayırlı haberini alırız inşşşaaallah bitanme ama adet olursanda üzülme oldumu bitanem bende gecen ay adet olunca cok üzüldüm sonra gecti

doğacım o lekeden sonra daha bişe olmadım.bekliyorum.acaba diyorum çokmu şartladım kendimi hamileyim kesin diye ((((((( o yüzden mi olamıyorum ????????

Larencim Inş Sen Hamilesindir..o Leke De Bebek Rahme Yerleşiyor Ya Ondandir.sen Aşilamami Yaptirmiştin?

laren mrb senin durumundan bi kere ben yaşadım
drum dediki kendini şartladığın için adet görmemişin dedi yani strese bağlı olarak bence biran evvel test yap

kızlaaar biz bu bebek işine çok fazla kafamızı takıyoruz.hayatımızın en güzel yılları ve biz bu yılların kıymetini bilmiyoruz.düşünsenize bugün bidaha hiç yaşanmıycak bu tarih bu saat! gelin bugünü yarını yaşamaya çalışalım çocuk zaten olacaksa olacaktır bazı şeyleri biraz zamana bırakalım hayat çok kısa..biz elimizden geleni yapıyoruz mesela ben 5 yıldır uğraşıyorum ağlasamda sızlasamda olmadımı olmuyor.kafamız rahatladığı zaman herşey daha güzel olacak ben buna inanıyorum eminim aranızda bana katılan vardır.......

kızlarrrrrrrrrrrr napıyosunuz bakalım 7 tane hamişimiz olmuş oh oh ne güzel ya darısı bizlere inş benim pc ye bişeyler oldu giremedim 1 haftadır özledim vala hepinizi ya kendinize ii bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…