Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bu arada kızlar duaya ihtiyacım var haftaya p.tesi kan testi yaptırıyorum inş hamileyimdir inş allahım inş

YumYum'cum dualarimiz seninle. Insallah hamilesindir. Haftaya pazartesi demisiin ama yarini mi kastettin?

kızlar eşim test almaya gitti..bakalım sonuç ne olacak....neolur dua edin lütfen.....allahım bu gece benim olsun sevinç mutluluk lütfeeen......dualarınıza ihtiyacım var.beni yanlız bırakmayınnnn

larencim hadi insallah yarabbim. Sonucu mutlaka bildir bize. Insallah pozitif cikar. Cift cizgi sanada nasip olur :))

larencim hadi insallah yarabbim. Sonucu mutlaka bildir bize. Insallah pozitif cikar. Cift cizgi sanada nasip olur :))

:emir_bebek: inşallah canım.ama bak heyecan yapınca belime ağrı giriyo......aslında ben biliyorum imkansızı zorluyorum.çünkü belim ağrıyo,sinirliyim ve şişim fisfisfis
ama belki bi mucize işte fakirin ekmeği umuttur....
ne olur dua edin eğer hamiş değilsem bunu nasıl atlatacam.allahım yardımcım ol ya rabbim beni yanlız bırakma.................:a015:

:emir_bebek: inşallah canım.ama bak heyecan yapınca belime ağrı giriyo......aslında ben biliyorum imkansızı zorluyorum.çünkü belim ağrıyo,sinirliyim ve şişim fisfisfis
ama belki bi mucize işte fakirin ekmeği umuttur....
ne olur dua edin eğer hamiş değilsem bunu nasıl atlatacam.allahım yardımcım ol ya rabbim beni yanlız bırakma.................:a015:

Her ay ayni strese bende giriyorum canim. Yani hepimiz yasiyoruz bunlari ama icimizden bi seste ya olursa diyor cunku duyuyoruz etraftan ve burdan reglle ayni belirtiler oluyor hamile kaldiginda diye. Napalim artik hayirlisi diyecegiz:a015:

iyi akşamlar bayanlar

umut listenize benide eklerseniz sevinirim

bizde 3 seneden beri istiyoruz ama bitürlü olmadı

belki liste uğurlu gelir

kızlar eşim test almaya gitti..bakalım sonuç ne olacak....neolur dua edin lütfen.....allahım bu gece benim olsun sevinç mutluluk lütfeeen......dualarınıza ihtiyacım var.beni yanlız bırakmayınnnn

LAREN MERAKTAN ÖLDÜRME BİZİ TAMAMMI SONUCU BİR AN ÖNCE SÖYLE DUALARIM SENİNLE CANIMMMMMMMM

hoş bulduk

2 güne kadar hastalanmam lazım inşallah gelmezde beni mutlu edee

UMUT LİSTESİ

&ayla&
ayşe/FB
alin
amway
azra arda
bahar34
belenay......................(nisana inşallah)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 mart )
benssenb.......................( 13 mart )
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülen
gülüm12
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(12 Mart)
roselenda
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
şirine
tavşanlı
tiviti
tutku03
türlü türlü..
uğur ve eylül
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(19 mart)
z@z@
zeyno
zeynoo24..

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ......................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ...............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ ...............................HAMİLE(6)
hasret............................................ .................................HAMİLE(7)

AYLACIM EKLEDİM CANIM

kızlaaaar ben geldim napıyorsunuz artık bebek düşüncesini kafamdan atmaya karar verdim tatile çıktım yani bundan sonra kendim için birşeyler yapmaya çalışcam bugün başaladım mesela eşimle bugün bir etkinliğe katıldım böbrek hastaları yararına bir gösteri vardı oraya gittik çooooooook eğlendim arkadaşlar uzun zaman sonra ilk defa kendimi bu kadar mutlu hissettim içimi karartmışım valla birde gösteriye bebkli bayanlar gelmiş çocuk durmuyor mızmızlanıyor yerinde durmuyor anneleride izleyemedi tabi gösteriyi yarım bırakıp gitmek zorunda kaldılar biz eşimle sonuna kadar seyrettik bakın çocuğumuzun olmaması ilk defa işe yaradı :)tabi bebekte ayrı bir güzellik ama hayatımı zehir etmicem olursa kısmet olmazsa nasip ayyy çok uattım gözekçim anlattığın şey kirli kan olabilir hani kist ve bazı iltihaplar adet kanınyla dışarıya atılıyor diye duydum korkma ama doktorada bir telefon et en azından geçmiş olsun tatlım

selam kıslar listeden sorumlu arkadaş kim tam olarak bilmiyorum ama ben de listede yer almak istiyorum.kader arkadaşlarımla aynı listede olmak bana güç verecektir eminim.Allah'ım hepimize en kısa zamanda birer bebiş verir inşallah. AMMİİİİNNN...

UMUT LİSTESİ

&ayla&
ayşe/FB
alin
amway
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
bebişiiim
burcucukkkk
cano77
derram
dilek83
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
esrasoner
fatma kurban
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gozdenç
gözlüklü
gülüm12
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
mum ağacı
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
rabiş
rem
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
supremunvale
şirine
tavşanlı
tiviti
tutku03
türlü türlü..
uğur ve eylül
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
z@z@
zeyno
zeynoo24..

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ......................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ...............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ ...............................HAMİLE(6)
hasret............................................ .................................HAMİLE(7)
gülen................................................................................HAMİLE(8)
sefil...............................................................................HAMİLE(8)

kızlar derramdan aldığım habere göre gülenle sefilde hamiş olmuş ekledim kızlar tebrik edrim rabbim kucağınızada almayı nasip etsin

aaaa belenay aşkolsun bende listede yer almak istediğimi yazmıştım ama yine yokum nedeeen:KK43:(senağlama

hoş bulduk belenaycım.teşekkürler ,umarım güzel dileklerin hepimiz için geçerli olur.

UMUT LİSTESİ

&ayla&
ayşe/FB
alin
amway
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
bebişiiim
burcucukkkk
cano77
derram
dilek83
ecetuna
e-u
elif-26
elizabethtown
esen97
esrasoner
fatma kurban
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gozdenç
gözlüklü
gülüm12
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
rabiş
rem
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
supremunvale
şirine
tavşanlı
tiviti
tutku03
türlü türlü..
uğur ve eylül
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
z@z@
zeyno
zeynoo24..

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

gülen............................................. ...................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ..................................HAMİLE(9)

moom ve elizebet ikinizide yazdım canlarım hoş geldiniz ayrıca listeyi ben başlattım ama sorumlu yok yani herkes ekleme ve düzenleme düzeltme yapabilir umarım en kısa zamanda hamiş olursunuz

gülen ve sefil ikinizide tebrik ederim canım.allahım sağlıla kucağınıza almayı naip etsin inşallah.inaşallah darısı başımıza.
hamişlerin duası kabul olurmuş.bizler içinde dua edin.

X