Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

uzme kendını dua et bak yıne bebek ıcın vucudun hazırlanıyor yıne bunun ıcın sevın canım yıpratma kendını lutfen elbet olucak bır sonrakı ay ıcın tekrar yogun bı tempo artık usutme problemlerımızde olmaz halıyle havalarda ısınıyor bız belkıde yaz hamıslerı olucaz

Laren hamile de olabilirsin canım bellli olmuyo bu işler.
Kızlar bende sizdendim.Şükür ben gördüm pozitifi darısı başınıza.

ahh kızlar ne kadar isterdim bunların hamilelik belirtisi olmasını...gerçi hala gelen yok.ama kasıklarım belim sırtım ve başım ağrıyor...rahmimin içi acıyor...
heray hazırlanıyo bi şe yok..1,5 yıl oldu hazırlanamadı bitürlü uffffffff yine stress oldum.
(((((((((((((((((((((((((((((((((((( çok üzülüyorum ben yaaaaaaaaaa((((((((

larenciğim lekeyi adetine yakın görmen ya adetin başlıyor anlamında yada üstüne görme olayını gösteriyor olabilir ama bunu zaman gösterecek sadece stres yapmayıp beklemekten başka çaren yok kendini olumsuzada hazırlaman toparlanman için iyi olacaktır çünkü ne oluyorsa kendimizi kaptırmamızdan oluyor mart olmazsa nisan olur canım gönlüm kesinlikle üstüne görmüş olmanı hamiş olmanı ister ama psikolojimiz açısından kendimizide kaptırmamak en doğrusu diye düşünüyorum zor belki ama ne kadar kafaya takmazsak o kadar erken anne olacağımız kanısındayım

darkinlife senide tebrik ederim canım Rabbim sorunsuz gebelik yaşamanı ve bebişini kucağına almanı nasip etsin ne kadarlık hamilesin belirtilerin nelerdi nasıl anladın bilgi verirsen herkes açısından iyi olur

kızlar ben yeni katıldım aranıza hamile arkadaşları tebrik ediyorum inşallah allahım sağlıklı bebişler doğurmanızı nasip eder hepinize.bizede hamile kalmayı nasip eder inşallah umut çok önemli kimse umudunu yitirmesin

selam kizlar. ne zamandir yazamadim. Belenaycim simdi gordum yazdiklarini. Benim esimde cocuk icin ayni seyleri soyluyor. Benim cok abarttigimi dusunuyor ve olursa kendiliginden Allah tarafindan olsun zorlamayla olmaz diyor. Bende onun boyle rahat olmasini anlayamiyorum. Birde benim kayinvalidemin en kucugu 2 yasinda cocuklari var ve gecen ay tekrar hamile kaldi ama 1 hafta sonra dusurdu. Yani dusunun kizlar, ben ne yapayim bu durumda!!!

dark hamısmısın

ınanmıyorum canım nasıl sevındım ınsallah Allah tamamına erdırır cok guztel yaaa tebrıkler tatlımm mutlulugunuz daım olsun...ay kk teyzelerı oluyıoruz yaa bebıslerınızın

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
azra arda
bahar34
belenay......................(nisana inşallah)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 mart )
benssenb.......................( 13 mart )
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülen
gülüm12
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(12 Mart)
roselenda
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
serpilZ
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
şirine
tavşanlı
tiviti
tutku03
uğur ve eylül
what a woman want?............(22 şubat)
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(19 mart)
z@z@
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ......................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ...............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ ...............................HAMİLE(6)
hasret............................................ .................................HAMİLE(7)

kızlar ne ıstıyorum bılıyomusunuz aslında kk (teyzelerı kadınları )adı altında 6 ay da bır yada belırleneen bır zaman hıc farketmez ufak partı toplantı gıbı bıseyler yapsak olmaz mı hıc kımse ıcın yuksek butcelı olmadan ?Ya bılmıyorum daha once bole bırsey yapıldmı ama ınanın ben cok ısterım hep bırlıkte tek bır sehırde bulusabılırız.

darkinlife senide tebrik ederim canım Rabbim sorunsuz gebelik yaşamanı ve bebişini kucağına almanı nasip etsin ne kadarlık hamilesin belirtilerin nelerdi nasıl anladın bilgi verirsen herkes açısından iyi olur
Amin inşallah canım.
daha çok yeniyim :)
Normalde bugün adet günümdü.
Pazartesi tesadüf öğrendik kan testinde.perşembe değerler yükselmişti tekrardan.
kasıklara ara ara bişey saplanır gibi oluyo.Bazende adete benziyo.
Göğüslerde elleyince ucunı sıkınca doğrusu acıyo.Eskiden bu acı adetten bi gün önce biterdi.Şimdi devam ediyo mesela.başka da bişey yok.
Bugün idrardada çıktı şükür.Dua edin kızlar pzt. keseyi görelim inşallah.

Allah hepinize nasip etsin tez zamanda.

Evet sonunda oldu işte.Sağol darısı tüm isteyenlere olsun umarım.

darkinlife merhaba canım senin kan değerlerin kaç çıkmıştı acaba benim adet olmam gerektiği tarihten birgün sonra yaptırmıştım 915.2 çıkmıştı senin değeri öğrene bilirmiyim inşşallah sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
azra arda
bahar34
belenay......................(nisana inşallah)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 mart )
benssenb.......................( 13 mart )
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülen
gülüm12
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(12 Mart)
roselenda
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
şirine
tavşanlı
tiviti
tutku03
uğur ve eylül
what a woman want?............(22 şubat)
yarencan..
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(19 mart)
z@z@
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ......................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ...............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ ...............................HAMİLE(6)
hasret............................................ .................................HAMİLE(7)

yarencan hoşgeldin canım ekledim senide

hamile olanları tebrik ediyorum rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayıda nasibeder inşallah.bizim içinde dua edin bazen umutsuzluğa kapılıyorum ama bu siteye girince yanlız olmadığımı anlıyorum buda beni rahatlatıyor bigün burda bebeklerimiz hakkında konuşuruz inşallllllah..

kızlar ya benim hani biraz(leke gibide değil böyle akıntı arası turuncu bişe) gelmişti ya daha bişe yok...belimin ağrısı yok denecek kadar az.ya ne oluyo anlamıyorum...normalde benim idrardan sonra gelir adetim .ama şuan bişe yok..darkcım senin bugün ağrın varmı canım.hani hamile kalıpta adet sancısı gibi bişen varmı??yaaa heryerden ümüt bekliyoruz..

larencim ben öğrendikten sonrada adet olacakmışım gibi hafif hafif sancılarım oldu canım inşallah sendede bebiş olduğunun belirtileridir

nerdesin süar cım yaaa.....ay evet bu sabah tuvalete gittim böyle turuncu gibi bişe gelmiş ama çok çok az.eyvah dedim adet oluyorum ama sonra geçti.henüz bişe yok.ama karnımın altı (o döl yatağı kısmı)sanki içinde kuş var pır pır....anlmaımm.çok üzülüyorum ama elimden bişe gelmiyo..herşey allahdan.ona sual olmaz,hakkımızda hayırlısını verecektir canım.şuan beklemedeyim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…