Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar geçenlerde demiştim cuma günü dr a gidicem diye. bugün gittimmmm veee hamişimmm!!!:teytey::teytey:

allah herkese özellikle bu listedekilere de tattırsın bu duyguyua.s.

hasret çok sevindim:teytey: canım hayırlı olsun allahım kucağına almayı nasip etsin

günaydın kızlar nasılsınız bugün
alincim nerdesin canım güzel haberler bekliyoruz bugün senden
inşallahhhhhh hayırlı haberle gelirsinnnnnnn

kimse yokmu kızlar artık ben bebk isteğimi geri çektim kısmet olmadımı olmuyor eşim bebek olayını çok abarttığımı düşünüyor her şeyi oluruna bırakmalıymışım ben bir sürü şey yapıyorum sende çaba sarfet dedim keçi boynuzunu yapayım dedim içmem ben dedi ben yapıyorum dedim benim içinmi yapıyorsun dedi yani onun çocuk istemediğine karar verdim eee bu iş tek başına olmıyacağına göre artık bende çaba harcamıcam hayat sadece bebekten ibaret değil yoruldum onu yapalım yok bunu yapalım yok bu ay ateş ölçmeye başlamıştım bıraktım ne için çaba sarfetcem olurmuş iyi biz hiç bişey yapmıyalım olsun bakalım hiç uğraşmıcam allah isterse olur diyor öyle olsun ama sizlerle dertleşmeye devam edeceğim sizin güzel haberlerinizle mutlu oluyorum ben size demedimmi listeden en son ben çıkarım diye amaaaan kafanızı şişirdim boşverin hadi bugün kimin hamiş haberini alıcaz yakında larenle alin gözüküyor kısmet bakalım

belenaycım herşeyde bir hayır vardır canım ya keşke eşinde senin kadar azimli olsa bebek için ben herzaman dua edecem canım senin ve diğer arkadaşlar için (her namazımın arkasından ediyorum) inşallah senin bebişinde sana süpriz yaparak gelir canım
temiz kalbinle yaptığın bu umut listesinden sende hamiş olarak çıkacaksın canım benim

artık yoruldum süarcım ne istediği belli ne istemediği ben kötü şeylermi yapıyorum istediğim sadece bir bebeğimin olmasıydı ben artık rabbime bıraktım ama canım çok sıkkın benmi abartıyorum omu vurdum duymaz anlamadım canım sağol artık biraz ara vereyim kafam rahat olsun canım güzel dileklerin için sağol

Seni o kadar iyi anlıyorumki belenay.Çünkü aynı şeyleri bende yaşıyorum.Yok havuç suyu sıkmalar yok keçi boynuzu kürü hazırlamalar bilmem ne....Oysa bilmiyorlarki bizim hayatımıza yeni heyecanlar katmak ve bir nebzede olsa onları mutla etmek için çabaladıgımızı:1no2:Bende senin gibi düşünüyorum ve artık bebek için uğraşlarıma son verdim.Çünkü böyle devam edersem sadece kendi hayatımı değil eşiminde hayatını stres içinde gecirmesine neden olucam ve evliliğimiz cehenneme dönecek.Napalım rabbimin bi bildiği vardır elbet hakkımızda hayırlısı neyse onu versin.Kısmet ne zamansa bebegimizde o zaman olacak buna inanıyorum.

kızlar günaydın ben geldim belenaycım dün gece eşimde bana aynı şeyleri söyleidi ve dediki şimdi zamanı değil çocuğun zaten annemlerle sorun var bide o olursa daha kötü olur iğne falan yok dedi sorunlar bitince yaptırırız dedi olruna bırakalım şimdilik dedi uğraşma artık birkaç ay çocuk lafı duymak istemiyorum dedi bende tamam dedim zaten bende yorulmuştum gerçekten artık yok yumurtlama gününü hesaplıyım yok artık bitti boş vermişim daha çünkü bende yoruldum yani bu ay çatlatma iğnesi de yok kesinlikle bıraktım artık

belenaycım belkide eşinin dediği doğrudur canım.vucudu arada bir resetlemek lazım..hem hamile kalanların hepsi keçi boynuzuylamı kalıyo sanki.diyorum ya ben yumurtanın döllenmeye niyeti olsun...gerisi teferruat...canım birazda böyle deneyin bakalım belkide haklıdır canım..

iyide larencim yaşım küçük değilki bekleyeyim ayrıca keçi boynuzu bahane insanda biraz heyecan olur neyse olacağı varsa olur kafa dinleyeyim tabi bebek meselesini kafamdan nasıl atacaksam bakalım amaaaaan sustum hadi kızlar sizden güzel haberler bekliyorum sevgiler larencim güzel haber bekliyorum a.s.

sultancım bu adamlara ne oldu böyle bahar sendromuna tutuldular herhal neyse bende bıraktım biraz rahat etsin bizimki senin yaşın küçük daha olur ya sıkma canını bende bırakacam peşini bakalım ne kadar dayanabilirim a.s.

belenay ve sultan hiç takmayın kafanıza arkadaşlar erkekler ne zaman hanımların duygularını anlayıp hakvermişki şimdi versinler psikolojik olarak yıprandık diyosanız tamam tabiki ara verin kafanızı dinleyin ama eşleriniz yüzünden moralinizi bozup umutsuzluğa sakın kapılmayın bu listeden öyle yada böyle herkes çıkacak:)))bakarsınız kafanızı dinlerken hamişş oluvermişsiniz biçok kişi diyorya kendimi ne zaman rahat bıraktım o zaman hamiş kaldım diyolar herşeyde bi hayır vardır sıkmayın canınızı kızlar

belenaycım galiba ben bu ay müjdeli haber veremiyecem.çünkü inanılmaz belim ve başımın sağ tarafı ağrıyo ((((((( ne diyeyim valla allahtan ümit kesilmez..sabır sabır sabır........
alincim nerelerdesin canım?,doğru ya sen taşınacaktın dimi...sana kolay gelsin canım..sakın yorma kendini

kızlar ne zor bir meselmiş bu çocuk işi. bakıyorıum korunurken bile hamile kalanlar var. biz de uğraşıp bi sonuç alamıyoruz. belenaycım okudum yazdıklarını ama erkekler duygularını biraz zor belli ediyorlar. eşin de istiyordur bence.

önümüzdeki süreç kolay değil ki. işten izin almak bi dert , eşlere anlatmak bi dert, beklemek başka bi dert ama inanıyorum sonu çok iyi olacak.
dün regl oldum ilk aşılamam tutmadı. çok üzüldüm ama güçlü olmaya karar verdim.
allah hepimize hayırlı haberi almayı nasip etsin.

slm belenaycım bende dun ıtıbarıyle artık korunmaya karar verdım ama benımkısı esımden kaynaklanıyor yanı psıkolojık rahatsızlıgı var galıba dun evde yapmadıgını bırakmadı kırdı doktu henuz 6 aylık evlıyım ve korkuyorum bu sekılde gıderse nasıl basa cıkarım asırı sınırlı bı yapısı var her zaman dıngınlemeye calısıyorum ama olmuyo sanırım bu zamana kadar bebegın olmamasındada bı hayır vardı dıye yorumladım artık cunku cok korkmaya basladım.nasıl hareket edecegımı sasırdım.dun aılemın yanına bıle gıtmeyı dusunuyordum bırakmadı yalvardı duzeltıcem kendımı dedı ama son bır sans verdım tahammul edılmıycek hal alıyor bazen asırı ınatcı

canlarım sağolun umarım herşey gönlünüzce olur bebek hasreti ne zormuş arkadaşlar bekarken insan anlamıyor ama evlenince sanki sihirli bir deynek değiyor ve annelik duygusu kabarıveriyor doğal olarak olmayıncada üzülüyor insan çocuk sorumluluk ister sevgi ister emek ister bu kadar sıkıntıya kendimiz için değilde bir başkası için katlanmak işte annelik bu olsa gerek rabbim hayırlısıyla hepimize tattırsın

belenaycım senin sorun neydi canım?ne kadardır bekliyosun?benim bir buçuk yıl oldu ve hiç sorunumuzda çıkmadı..dr bile rahim filminden sonra dediki hiç mi bişe olmaz rahmin çook temiz ama olmuyo...nasip gerçekten.benim komşum menapoza giriyo diye hemen evlendi yaşlı bi adamla.3 ay sonra hamile kaldıCADIARZU nasip valla..rabbim ol diyecek olacak inşallah beloşcum:dance:..

kıızzzlaarrr acil cevaappp...ya yarın benim adet günümdü ama şimdi tuvalete gittim belli belirsiz bi kan vardı.ama çooookk hafif turuncu gibi.sonra peçeteyle sildim bişe gelmedi temizdi..ya adetmi olacam yoksa allahım ne olur hamiş olmak istiyorum.....((((((((((((((((((((((( kızlar ..........

ınsallah ısarettır tatlım

yok herhalde yaa adet olacam belim ağrıyo,ensemle sırtımın birleştiği yer ağrıyo ve de rahim içim acıyoo...((((( allahım allahım neolur adet olmayayım hamiş olayım neolur......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…