Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

çok haklısın canım.ama isyan asla yok asla.aksine allahım bizi beterinden sakındığı için şükrediyorum...herşeyin vakti zamanı var ama biz acaba o vakit bu ay mı diye merağa giriyoruz...

:teytey::teytey::teytey:hasretcim hayırlı olsun canım:teytey::teytey::
allah tamamına erdirsin canım:teytey::teytey::
çoooooooookkkk sevindim

hasret hayırlı olsun tedavimi görüyordun canım yoksa kendiligindenmi hamiş kaldın

hasretcim sen nekadardır bekliyordun canım?belirtin varmıydı??yazarmısın sorun neydi???

larencim darısı bize...benimki 20 sinden sonra belli olacak ama çok ümitli diilim..sabretmek gerçekten zor..allahım hakkımızda hayırlısını versin..olmazsa gelecek ay aşılama ve ankarada..2 hafta tek başıma olucam..kalacak yer yok eşim aşılama günü yanıma gelebilecek..şimdiden düşünüyorum ya..işyerinden izin almak ayrı bir sorun((( allahım sen bize dayanma gücü ver

kızlar ben 18 aylık evliyim. 1 yıl korunduk. bebiş düşünmeye başladığımızda dr gittik ve dr bebiş olması çok zor dedi 5 cm kist var yumurtalığımda da ondan. sonra özel bi hastanedeki dr da ancak ameliyattan sonra olur dedi. ama biz denedik ve olduuu..
çok mutluyummm :teytey:
allah herkese versinn:teytey:

canım benim ya..allah hayırlı ve sağlıklı bir bebiş versin..dilerim yuvanız huzur ve mutluluk dolu olsun...

tebrikler canım .allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.inşallah darısı başımıza.a.s.

hasretcim tebrikler. Cok guzel boyle haberler almak ya. Seviniyoruz vallahi. Sirayla hepimiz cikariz insallah listeden.

kız hasret hamilesin heee ay çok sevindim yaa senbekliyormuydun benmi kaçırdım olayı neyse ayyy dur listeyi yenileyeyim allaaaaaah yaşasın liste şenlendi

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
azra arda
bahar34
belenay......................(nisana inşallah)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 mart )
benssenb.......................( 13 mart )
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülen
gülüm12
hasret
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(12 Mart)
roselenda
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
şirine
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
tutku03
uğur ve eylül
what a woman want?............(22 şubat)
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(19 mart)
z@z@
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ......................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ...............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ ...............................HAMİLE(6)
hasret.............................................................................HAMİLE(7)

tbr ederim hasret arkadaşım darısı bana ve tüm isteyen anne adaylarınaRabbim sorunsuz hamilelik geçirmeni nasip etsin tekrar tebrikler canım

inşallah olmazsın canım.yarında test yaparsın çift çizgi çıkar inşallah...hadi hayırlısı.belirtin varmı peki?inşallah yaa inşallah alincim.........

LAREN BENİM AŞILAMAMIN 6. GÜNÜ VE KASIKLARIMIMDA AĞRI VAR SEBEBİ NE OLABİLİR.HEYECANLANIYORUM.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…