Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kız hasret hamilesin heee ay çok sevindim yaa senbekliyormuydun benmi kaçırdım olayı neyse ayyy dur listeyi yenileyeyim allaaaaaah yaşasın liste şenlendi

belenay adetimin geciktiğini sölemiştimm ve dr a gittim bugün. hamişş çıktım. listen uğurlu geldi inan ki!!a.s.

kızlaaaar rabbim bu listede olan olmayan bu sitede olan olmayan bebek isteyen tüm kadınlara güzel ve hayırlı melekler versin belkide bu listeden hepimiz hamiş olarak çıkarız ondan sonra kız oğlan listesi yaparız he ne dersiniz aaa bide beşik kertmesi bile yapan olur dünür oluveririz

kızlar liste azalıyomu çoğalıyomu ne alemde hadi bakalım !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Hasretçim tebrikler canım inşallah allahın izniyle bebişine sağlıcakla kavuşursun.

grip olmuşum canım bugün hiç keyfim yoktu
şimdide bi tv ye bakıyorum bide k.k yı karıştırıyorum işte

bize ne zaman sıra gelir bilmiyorum ama Allahtan hayırlısı

inşallah canım bu listede olan olmayan herkesin başına inşallah...benden önce bildiğim alin var.onunda bugündü adet günü olmamıştı.inşallah o da hamiştir.allahım sen muradımızı ver ya rabbim

fındıkcım valla seni umutlandırmak istemem ama bu bel ve kasık ağrılarından(aşılama yaptırıpta)şikayetçi olanlar hep hamile haberi verdiler canım.inşallah tespitim doğru çıkar fındıkcım inşallah çok istiyorum canım....

LARENCİM BENDE ÇOK UMUTLANMAK,FAZLADA ÜMİTSİZLİĞE KAPILMAK İSTEMİYORUM.RABBİM BİZLERE HAYIRLISINI VERSİN...DUALARLAAAAA

inşallah canım.ben bu ayın başında''ben bu ay hamile kalacam''diyediye bezdim.hani diyolar ya inanırsanız olur diye inanmaya çalıştırdım kendimi..ya hamile kalacam diye denemediğim yol kalmadı.deli olup çıkmasamda listedenlülülülülülükafamçokkarıştılaelaelaelaelae

bende aranıza yeni katıldım benide listenize alın geçen ay yumurta takibi yapıldı ama yine hasta oldum doktorum rahim filmi istedi nasıl bişey acı veriyormu bileniniz varmı

yok canım acı falan olmuyo...kendini içini ferah tut.stresine sonra çok üzüleceksin..

kızlar iğne olmaya gidiyorum şimdi bana dua edin bu ay daha fazla sansım var cünkü cok yumurtam var cok heyecanlıyım bu arada hasretcim tebrikler cok sevindim belenayın listesinin uğuruna inanıyorum kesinlikle

canım dualarım senınle hadı gıt ve bebişine bir adım daha yaklas allahım emegımızı boşa çıkarmasınnn

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
azra arda
bahar34
belenay......................(nisana inşallah)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 mart )
benssenb.......................( 13 mart )
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülen
gülüm12
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(12 Mart)
roselenda
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
şirine
tavşanlı
tiviti
tutku03
uğur ve eylül
what a woman want?............(22 şubat)
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(19 mart)
z@z@
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ......................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ...............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ ...............................HAMİLE(6)
hasret............................................ .................................HAMİLE(7)

firuzem ekledim canım inşallah en kısa zamanda listeden hamiş olarak çıkarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…