Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

sağol tatlım herkesin ismini silmek nasip olsun sana inşallah

bu gidişle herkesi silcem ben kalcam zaten gidişat onu gösteriyor bugün cuma kızlar bol bol dua edin tabi beni unutmayın yaşım ilerledi yaaa ben ne zaman hamile kalcam senağlamaööööööffffffff yine stres yaptım:mymeka: yok yok ne zaman kısmetse o zaman olsun rabbim hayırlısını versin napalım bizim çocukta bana anne diyeceğine annane der:roflol: olsun

22 ocaktı .. Ben daha doktora gitmedim.Daha doğrusu gittimde görünmemişti.Haftaya cuma gidecem.Netten baktığıma göre 28 ekim gözüküyor doğum.Hadi hayırlısı...Gebelik bölümünde ekim anneleri sayfası var.Ordanda yazışırız oldumu..?

ilahi belenay anane dermiş alemsin valla... Olur tabi inşallah onu da diyenler olur zamanı gelince...
Hilal1975 ve süar nasıl özendim diyaloğunuza anlatamam maşallah Allah daim etsin mutluluğunuzu bizler de inşallah böyle ocak anneleri şubat anneleri... diye forumlara yorumlar yaparın en kısa zamanda bu arada hilal senin meleğinin doğum günü de benimkine denk geliyormuş... HAyırlısı olsun bakalım...

6 kasıma denk geliyor canım
inşallah sağlıkla sıhhatle bebişlerimizi alırız kucağımıza
darısı tüm arkadaşlarımıza olsun

inşallah canım dediğin gibi olur....allahım duy sesimizi sen bizi bebişsiz bırakma ya rabbim

amiiin

inşallah olmazsın canım.yarında test yaparsın çift çizgi çıkar inşallah...hadi hayırlısı.belirtin varmı peki?inşallah yaa inşallah alincim.........

alincim çok sevindim hala regl olmadığına yarın sabah ilk iş test yapmak ozaman yada bugun akşamda kan testi yaptıra bilirsin
hadi canım inşallah sıradaki hamişimiz sen ol

Larencim canım hiç belirtim yok. Sadece bugün göğüslerimde sızlama ve akıntım olduğuna dikkat ettim. Bir de bel ağrısı var. Ama bunlar hamilelik belirtisi mi bilmiyorum. Bu hafta sonu taşınma telaşım var onun için yapamayabilirim test. Çünkü bu akşamdan itibaren kayınvalidemler bize geliyorlar. O kalabalıkta yapamam.

arkadaşlar benim ilk aşılamam tutmadı üzgünüm bugün regl oldum . doktordan yine randevu aldım sil baştan başlıycaz. çokk istiyorum artık beklemeye dayanamıyorumm. allah'ım duy sesimizii...........

geçmiş olsun ecetunacım.allah hakkında hayırlısını versin canım.evet bu gel gitler bizi çok yoruyor canım ama azmin elleriyiz biz yani öyle olmalıyız.biraz daha sık dişini canım gecenin sonu sabaha çıkacak.....

geçmiş olsun ecetunacım.allah hakkında hayırlısını versin canım.evet bu gel gitler bizi çok yoruyor canım ama azmin elleriyiz biz yani öyle olmalıyız.biraz daha sık dişini canım gecenin sonu sabaha çıkacak.....
dualarımdasınız her daim,canım dostlarım

arkadaşlar sanırım benimde başka bahara kaldı nasip kısmet...Rabbim herşeyin hakkımıza hayırlısını nasip etsin arkadaşlar biz üzlüyoruz belki ama bide şöyle düşünelim belkide bu ay hamile kalmak hakkımızda hayırlı değildi dimi ama o yüzden sakın isyana girmeyelim ve ellerimizi semaya açmaktan yılmayalım

kızlar geçenlerde demiştim cuma günü dr a gidicem diye. bugün gittimmmm veee hamişimmm!!!:teytey::teytey:

allah herkese özellikle bu listedekilere de tattırsın bu duyguyua.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…