Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kız eda çostun haaaa sen ist neresindensinn söle bakımmm buyurursam görersinn hee :)))

hakçacım ağlama kıyamam canımmm biz yerken senin içinde yeriz sıkma canını senn tatlımmm

Yasemencim ben fransız kaldım. Reglin mi gecikti ne oluyor? Sultancım yine çalışmalara hız vermişsin. Hakça canım başınız sağolsun.

edacım ben bağcılarr

alincim hayır canım ben daha hastalanmadım 2 ay olucak adetim 4 gün geçtikden sonra test yaptırmışdım malesef şimdi tekrar test yaptırıp ilaç kullanıp hasta olucam canımm karnım acayip şişdiii ((((

Edacığım bu ne güzel salata böyle , valla canım çekmedi desem yalan olur....:)
nefis görünüyo, ellerine sağlık canım...

selam kızlar
benim karnım aç daha kahvaltı yapmadım
ama ben o salatayı yemem galiba böcük var deniz böcüğü :jeyyar:

smhsmh neden kızzz sevmezmisin sen canım deniz ürünleriniii kız en sağlıklı yararlı demi ama ye yee :)))))

merhaba hanımlar nasılsınız hayırdır gün falan yapıyorsunuzda benimmi haberim yok yemekler salatalar anlayalım yani
ayrıca yokluğum hiç farkedilmemiş kimsecikler beni merak etmemiş küstüm((((

kızlar selam oh oh salatalar kahvaltılar börekler süpersiniz yaaa..afiyet olsuun..hayırlı günler hayırlı bebişler hepimizeeeee..hihoyyyt hihoyyyt

merhaba hanımlar nasılsınız hayırdır gün falan yapıyorsunuzda benimmi haberim yok yemekler salatalar anlayalım yani
ayrıca yokluğum hiç farkedilmemiş kimsecikler beni merak etmemiş küstüm((((

h.g belenay gel kız gel bak sana özel hazırladım naniknanik

loliiiimmm valla bi eksiklik olduğnu anlamıştım ama çok yorgun olduğum için anlamadım hehhehe :)))

loliiiimmm valla bi eksiklik olduğnu anlamıştım ama çok yorgun olduğum için anlamadım hehhehe :)))
tabi tabi bende yedim:mymeka:merak etmemişsiniz işte yokluğum farkedilmemiş:dilcikar:
ama ben sizi çok seviyorum yaaaa neyse siz beni unuttunuz ama ben sizi unutmadım:teselli:
HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER TEZ ZAMANDA BEBİŞLERİNİZİ KUCAĞINIZA ALIN BİDE HEPİNİZE CEZA KESİYORUM İŞTE YAPCAK BAŞKA BİR ŞEY KALMADI ALLAHIM BU LİSTEDE HAMİLE OLMAYI BEKLEYEN HERKESE BEŞER BEŞER ALTIŞAR ALTIŞAR VER:1shok: GECE UYUMASINLAR GÜNDÜZ OTURMASINLAR SONRADA YETİŞ BELENAY DİYE BAĞIRSINLAR AMİNNNNNNNN:jeyyar::roflol:

h.g belenay gel kız gel bak sana özel hazırladım naniknanik
TEŞEKKÜR EDERİM AMA BU KADARCIK YEMEKLE BENİ KANDIRAMAZSIN SADECE KAHVALTI VAR BURDA HANİ ÖĞLEN VE AKŞAM YEMEĞİcokacimcoookÖLE UCUZA BARIŞMAM SÖLİYEYİMlülülülülülüBU KAHVALTI BU CÜSSEYE AZ:roflol:
SAĞOL TATLIM ALİM BARİ-tatlicadiarzu-a.s.

selam kızlar uykucu ben daa yenı kalktım
edacım ben sımdı kahvaltı yapcaktım o kahvaltıyı sen bana gonder belos daa buyuk kahvaltı ıstıyor nasılsa

Ben geldim kızlar. Gerçi ne kadar durabilirim meçhul o kadar yoğunum ki anlatamam. Beloşum sen unutulacak kadın mısın yav? Niye geç kaldın anlat bakalım. Bu arada yasemencim benim işyerim sana çok yakın.

alincim evet tatlım güneşlideydin sanırımmm kızlar ist da olan arkadaşlarla buluşalımda bu tatlı cadılarda kıskansınlarrrr ohhh

bizde bursalılarla bulusuruz
bu arada bursalı arkadaslar bı tanımadıgımızın 11 senedır bebısı olmuodu 4 kere dusuk yapmıstı alanyurtta bı aktar kadın varmıs ona gıtmıs sımdı 7 aylık hamıleymıs bende arastırıyorm gıtmeyı dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…