Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Günaydın kızlar. Yasemencim ben giremedim siteye bu sabah sürekli network error dedi. Bu nedenle bugünkü birinci sensin arkadaşım. Hayırlı olsun. Hakça nasılsın tatlım?

günaydın kızlar bu alin nerde yahu kız alin neredeysen çık bak bizim yerimizi kapmışlar :))) kızlarrrr ben çok yorgunum bugünnnn çokkk uykummm var gelin birinizin omuzuna yaslanayım... :))

günaydın sultancım :1hug: .:kahve: içsen belki yorgunluğunu üzerinden bir nebze atarsın.
alincim bende iyiyim. kahvaltıdan sonra hemen pc başına geçiyorum. aslında 7:30 da kalkıyorum ama.....
eda sen nasılsın?

hakca sultan alin eda günaydınlarrr

kız sultan akşam çalışma vardı sanırımmm sen baya çalışıyon aferin sana allahh bu çalışmalarına karşılık sana nur topu gibi bi bebiş versin inşallahhhh

alincim canımmm kusuruma bakma hayatımm

hakçacım sen nasılsınn başınız saolsun canımm tanıdığınız vefat etmişş

esa kız sanada günaydın canımmm

eee diğer kızlar neredeee

Kiz hakça uyusana canimmm yaaa sabah eşini yolcu ettikden sonraaa kiz ne derdin varda sabahin köründe kalkiyonn beee ben şimdi o sicacik yatakda olsammm ohhhh keyfini çikarttin biraz beee bebişlerimiz gelene kadarrr sonra istersin ama bebişler uyutmaz bu sefer :))))

hakca sultan alin eda günaydınlarrr

kız sultan akşam çalışma vardı sanırımmm sen baya çalışıyon aferin sana allahh bu çalışmalarına karşılık sana nur topu gibi bi bebiş versin inşallahhhh

alincim canımmm kusuruma bakma hayatımm

hakçacım sen nasılsınn başınız saolsun canımm tanıdığınız vefat etmişş

esa kız sanada günaydın canımmm

eee diğer kızlar neredeee

yasemencim sağol komşumuzun babasıydı. ama insan yinede üzülüyor...
sen test yaptırdın mı?

günaydın hakcacım dediğini yapcam şimdi hayatım mm... ben iyiyim kızlarrrr... siz nasılsınız cadılar... yasemen hg canım eda sende hg... kız hakca ndene o kadar erken kalkıyorsun...

günaydın hakcacım dediğini yapcam şimdi hayatım mm... ben iyiyim kızlarrrr... siz nasılsınız cadılar... yasemen hg canım eda sende hg... kız hakca ndene o kadar erken kalkıyorsun...

sultancım o saatte uyanıyorum alışmışım... kahvaltıyı 8 gibi yapıyoruz eşim gittikten sonrada pc başına geçiyorum. burada da hava bugün kapalı tam uyku havası ama bende pek yatamıyorum. komşularımda diyor ki şimdi yat bebek olunca hiç yatamıyacaksın diye...
hayırlısıyla olsunda ne yapalım uykusuz kalırız. Allah hepimize eli ayağı düzgün, sağlıklı, usluuuuu bebişler nasip etsin...

yasemencim sağol komşumuzun babasıydı. ama insan yinede üzülüyor...
sen test yaptırdın mı?

:1no2: canım 4 gün geçtiğinde yaptırmıştım çıkmamıştı senağlama dün yaptırcakdımm eşim geç geldii o yüzden kaldııı kısmett ama sanki olucam gene belim ve kasık bölgem ağrıyooo

kız sultan biz iyiyim canım hoş bulduk sende hoş geldinnn kaydirigubbakcemile

Kiz hakça uyusana canimmm yaaa sabah eşini yolcu ettikden sonraaa kiz ne derdin varda sabahin köründe kalkiyonn beee ben şimdi o sicacik yatakda olsammm ohhhh keyfini çikarttin biraz beee bebişlerimiz gelene kadarrr sonra istersin ama bebişler uyutmaz bu sefer :))))

yasemencim eşimde aynı şeyi söylüyor ben senin yerinde olsam öğlene kadar yatarım diyor. ne yapayım alışmışım erken kalkmaya ...

:1no2: canım 4 gün geçtiğinde yaptırmıştım çıkmamıştı senağlama dün yaptırcakdımm eşim geç geldii o yüzden kaldııı kısmett ama sanki olucam gene belim ve kasık bölgem ağrıyooo

kız sultan biz iyiyim canım hoş bulduk sende hoş geldinnn kaydirigubbakcemile

hayırlısı olsun canım. bende hep öyle olucakmışım gibi geliyor. kafama takmayayım unutayım diyorum ama tabi bunu başaramıyorum.:çok üzgünüm:

eda cım gel kahvaltı ısmarlıyım sana canım bende acıkdımmmmm

turk_kahvalti.jpg

gel yıyelım hihoyyythihoyyythihoyyyt

kız eda ellerine sağlık canımmm harika gözüküyolar vallaa geliyom dur bekleeee :)))))))99

X