Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ceyda ya sen ne kadar şanslı bi kızsın ya hem yiosun hem kilo almıosun valla çok özendim ya
sigara mı içiosun yoksa?bünyeleri daha hızlı çalışıoya sigara içenlerin

bır rahatsızlıgım yok fakulteye bıle gıttım 23lu yaslarımda hıc bısı cıkmadı
malesf narencım ıcıyorum ama oyle fazla degıl bır ay bıle ıcmeden durabılıyorum ama sıgara ıcmeden oncede boyleydım

günaydın kızlar nasılsınızzzz

sultancım dün öğleden sonra yoktun merak ettim bişey yok dimi

sizlerede günaydin arkadaslar!!Benim icin bu gün büyük gün!!Daha öncede yazdigim gibi bundan on gün önce idrar ve kan testi yaptirmistim negetif cikmisti.Ama on gün daha gecti yinede adet olmadim.Birazdan doktora gidecegim ve ultrasondan bakacagiz.Pek umudum yok ama hadi hayirlisi!!!!

günaydın kızlar... nasılsınız? dün eşimin akrabaları düğün dönüşü manisada kaza yaptılar.. malesef 2 kişi öldü. yaralılar da var.. dün kötü bir gündü... inşallah bugün hayırlı birgün olur...

papatyacım başınız sağolsun çok acı bir olayyy Allah kalanlara sağlık versin... ailelerine sabır versin....
yasemin cin canışımmm iyiyim çok şükürrr dün kaynanam geldi yanıma yemek yedik çay içtik öle günü...canı sıkkındı biraz sohpet ettik işte... erkende eve gittim öle yani...
hakca valla sana hayranım inan çalışmadan önce mümkün değil uyurdum en az 11 e kadar valla helal olsun...bizimle mesi yapıyon kız... :)))
sarmaşık canımmmm umarım hayırlı haberlerle gelirsinnnn.. hadi bakalımmm...

Papatyacım başınız sağolsun. Sultanım kayınvalide ile aile saadeti yapmıışsınız bakıyorum da. Yasemen ve hakça nasılsınız? Sarmaşık inşaallah güzel haberler ile gelirsin. Durul nerelerdesin gel de bebişinin haberlerini ver bize...

papatyacım çok üzüldüm başınız sağolsun. nur içinde yatsınlar. Allah geride kalanlara ömür versin. yaralıların durumu nasıl?

sarmaşık hayırlısı olsun canım hayırlı haberlerle dönersin inşallah...

sultancım insan buraya alışınca bırakamıyor. iyi ki varsınız a.s.

sultancım canım ii olmana sevindim aman kötü bişey olmasındaa

hakçacım saol hoşbulduk canımmmm ooo gene erkencisin kızzz uyusana ama alıştımmı insan kalkıyo işte uyuyamıyodaaa

alincim saol canım çok şükür bu aralar iyiyim hiç bişeyi sorun yapmıyorumm kafam rahattt

papatyacım canım başınız sağ olsun çok üzüldümmm çok geçmiş olsunnn allah beterinden saklasın canımmm sen nasılsın dicem ama neyse rabbim geride kalanlara uzun ömür versinn

şımarıkcım inşallah bebişin annesine tutunmuşturrr hadi güsel haberlerini getir inşallahhh

beloş um gelmemiş daha aman soralımda kızmasın gene :)))) alınıyooo yaaa :))))) hehehe ablacım şaka heee kızma bana

canım çok saolun.. yaralılar arsında malesef 2 çocuk var. biri 4 yaşında diğeri 1 yaşında . büyük olanın malesef ayağını kesmişler, küçügününde göğsüne bişey batmış. onları manisadn hemen buraya ege ünv. sevk ettiler.. en kötüsü malesef ölenlerden biri bu çocukların annesi. Yavrucaklar iyi olur inşallah ama artık anneleri maalesef yok. Allahım geride kalanlara sabır versin... diğer bazı yaralılarda kırık çok boyun kırığı omuz bel kırıkları ama hayati tehlike yok dendi...Allahım onlarada şifa verir inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…