Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar iyi akşamlar.. nasılsınız. kimler var bakalım. ben öğleden sonra okulda öğrencilerle boğuştuğumdan sohbetleri kaçırıyorum. yazdıklarınızı sonradan takip ediyorum..

herkeze ıyı aksamlar yenı gelen arkadaslar h.g.
ben bugun sabah 7.30da evden bı cıktım yenı geldım ve hemen sıteye gırdım
esım bu sene gorevlı olarak hacca gıdıyor pasaport ıslemlerı ıcın bursaya gectı benı bı arkadasların evıne bıraktılar guzel ama yorucu bı gundu
bu arada gemısı okudum masalah muhabbet koyumus tuh yaaa ben kacırdım neyse hepınız cok sevıyorum canım arkadaslarım benım:)))

belenay desene ben cezaya kaldım kaydirigubbakcemile3 .komşumun babası vefat etmişti,öğleden sonra annesine komşularla başsağlığına gittik sabahtanda birşeyler hazırladım o yüzden giremedim. ama aklım hep sizlerdeydi.
yeni katılan arkadaşlar sizlerde hg...
bahhar,claire,yasemennn, hsay, tatli.cadi, ceyda, papatya, sultan, rufeyde serra, nihatice,merveburc ve diğer kızlar sizler nasılsınız?

alincim,yasemennn,bahhar ve tüm k.k çalışan bayanları işlerinizde Allah kolaylık versin. iyi çalışmalar.

claire canım hayırlısı herşeyde bir hayır vardır. diş problemini halledir halletmez
2.aşılamaya başlarsın ve sonunda :CüvCüv: olursun inşallah...

ben yokken Bahhar burdaymış
örüşemedik
neyse başka sefere inşallah
nasılsınız kızlar

kızlar ya yumurtlama dönemindeyimde bugün 13. günüm. yumurtlama sonrası ilşkinin zamanı ile ilgili arştırma yapıyordum.. herkese tekrardan iyi akşamlar....

herkese ıyı aksamlar nasılsınız arkadaslar.ben esımı ozledım yurt dısına gıttı daha 1 hafta yok burda evde yanlızım ıyı sız varsınız

günaydın kk nın güsel bayanları nasılsınızzzz hehehe alin gelmemiş 1. benimmm oleyyy ooo akşam sohbettt varmışşş eee evde pc olmadığı için biz mahrum kalıyozz ama azı bulamazan çoğu bulamazmışş idare edelim

günaydın yasemennnn,günaydın bütün kızlar...güzel bir Çarşamba günü olmasını dilerim...nasılsınız bakalım?

günaydın kızlar bu alin nerde yahu kız alin neredeysen çık bak bizim yerimizi kapmışlar :))) kızlarrrr ben çok yorgunum bugünnnn çokkk uykummm var gelin birinizin omuzuna yaslanayım... :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…