Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ceydacım bende bi teyzeye rahimimi çektirdim düşüyomuş galiba rahim düştüğündede çocuk olmuyormuş bakalım bu ay denedimmm kızlar bide bütün ağaçların yapraklarını toplayıp kaynatıp suyuna oturuyomuşsunuz ve bütün iltihabı söküyomuş pancarı unutmayın ama deneyenler sölüyoo acayip iltihap akıyomuş ama o sudan çıktıkdan sonra terlemeniz lazımmışş öle duydumm deneyeceğim ben bu veletler bizi maskaraya çevirdiler yaaaaaaaaaa

allam yaa sters atayım diye bi oyun indirdim burdan şu saat oldu zorla çıktım
zaman nasıl geçmiş yahuu
tavsiye ederim

offfffffkötükedihüso Çok üzgünüm çoookoldum kızlar yaaaaaÇok üzgünüm çoook mısafırm gelcektı bu aksam hazırlık yaptım sımdı arayıp haber verıolar gelemıolarmıs ınsan bu saattemı haber v erır dımı ama :jeyyar:kötükedihüso
hadı butun kk hanımları sız davetlısınız gelınde beraber yıyek barıkaydirigubbakcemile5sırnaşık şey

ceydacım merhaba haklısın vallaha...geçerli bir sebepleri vardır herhalde bu saatte haber verdiklerine göre. ben geliyorum cokacimcoook

cocuguna yarın ıcın pasta yapcakmıs bıde bebıslerı bıraz hastaymıs aman napayım hadı cabuk gel canımcım beklıyorum:)))

cocuguna yarın ıcın pasta yapcakmıs bıde bebıslerı bıraz hastaymıs aman napayım hadı cabuk gel canımcım beklıyorum:)))

bebişleri hastaysa affet bari:)) sabah eda kahvaltıyı hazırladı sanada çaya gelelim:))
neyse canım sağlık olsun sende eşinle birlikte afiyetle ye...

esımde olmayacakkı evde onlar bı baska yerde mac ızleyeceklerdı hanımıylada bız oturcaktık bu aksam senle benden baskada kımsecıkler yok galıba

onu hatırlayamıyorum ıste banada belenay tarıf etmıstı bu aksam takılırsa buraya tarıf ettırırz canım

ceyda cım ben geleyim yiyeceğe asla haır diyemiyorum
ondan aldım bu kilolarıda za
ten

buyur gel smhcım valla oturdum kendım yıyorum kocamda yok mac ızlemeye gıttı okadar yıyorum ama malesef kıloda alamıyorum
hakcaım herhalde bır problem var baska bı zaman bıdaha denerız napalım nasıp degılmıs

tamam canım daha sonra deneriz...
yiyipte kilo almamak ne kadar güzel

yeyipte kilo alamamakmı :1shok:
öyle olsa hep yerim hep yerim :jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…