Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ya arkadaşlar benim için kötü başladı güz.oğluşum hasta boğaz enfeksiyonu,ben bugün gittim dkt. klomen büyütmemiş yumurtalarımı cuma yine çağırdı ,bide paramı çalmışlar yaaaaaaaaaaaaa yanımda bayan vardı hissettim ama baktım cüzdan duruyo önemsememiştim.çok değil ama ben harçlıklarımdan biriktirim 10dolar 30 euro bide 20ytl vardı nerdeyse100 milyon ya alana lanet olsun ya haram olsun harcayamasın inş.ağlamak istiyorum sayın seyirciler...............

merve pink rose nihatice hgniz kızlar ...
nihatice canım üzüldüm oğluna geçmiş olsun bu aralar grip salgını var...
loli evet valla korktum da geldim dedim loli sonra beni yakalrsa döver.....:)))))
lücian hg canımmmm nasılsınız kızlarrr.

cok gecmıs olsun ya da nasıl caldırdın o kadar parayı cok uzuldum valla ya sende canını sıkma kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

sende hos geldın sefalar getırdın :1hug:

canım sultancım iyiyim işte napalım size yazınca daha iyi oluyorum.nihatice canım geçmiş olsun canna gelicene mala gelsin derler canım boşver beddua etme zaten alan hayrını görmüycekki helal kazanmamış çünkü allahım böle kötü niyetli insanlardan bizi korusun inşşş..

yaaaaaaaaaaaaa of mayıs ayında evlendm 2 ay korunduk ama şimdi istiyoz ortada bişey yok her gecen ay canımı dahada sıkıyor

dkt. smır testi vermiştim 2 ay önce tatile gittiğimiz için yeni alıyodum ama hissettim bi sanki bişey koyuyolarmış gibi geldi cüzdanıma baktım duruyo olay Allahtan kimliğimi almamış olay 1 hafta oldu da ben bugün farkettim ben eşimin bana verdiği pazar parası yada harçlıklarımdan biriktirip yapmıştım.neyse olan oldu artık çare yok.sağolun arkadaşlar desteğiniz için

yaaaaaaaaaaaaa of mayıs ayında evlendm 2 ay korunduk ama şimdi istiyoz ortada bişey yok her gecen ay canımı dahada sıkıyor

canım nıye u kadar sıkıntı yapıyosun daha cok erken acele etme ben 1 yıllık evlıyım hala beklıyorum rahat ol lutfen

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ben geldimmmmm ayyy çok yoğunummm kdv muhtasar yapacaz derkennn kafayı sıyırcammm nasılsınızzz canlaırımmm sanırım hepimiz iyiyiz şükür

nihatice canım geçmiş olsunnn pink roseninde dediği gibi cana geleceğine mala gelsinnn demekki gideceği varmışşş boş ver üzülmeee hayırlısı buymuşşş

beloş ablammm alincim sultancım mervecimmm ceydacımmm ismini unuttuğum arkadaşlarım nasıllar iyilermiii bakımmm
bu arada ben hala test yaptırmadım ikinci testtii halada olmadımmm ne meraksızım ama napıyım ilk yaptırmamada çıkmamışdııı bundanda umutlu değilim yaptırıyım bir an öncede ilacıma başlayım hastalanmak içinnn ne yapalımmm kısmettt ama artıkın takmıyorum olursa olur olmazsa ne yapalımmm allah bilirrr hayatımı yaşamak istiyorum megerse hayatı kafama takarakdan kendime zindan ediyormuşum eşimde gayet memnun bu halimdennnn :))))))) laf aramızdaaaaaaaaaaaa
öpüldünüz hepiciğinizzzzz
yeni gelen bayanlar hoş geldiniz şekerlerrrrrr inşallahhh hayırlısı ile sizlerde tez zamanda hamiş listesine daha sonraaa doğum yapanlarrr listesineee terfi edersinizzz tabiii bendeeee

hihoyyyt ben geldim millet gittiiii :sm_confused: nerdesinizzzz yaaaa offfff kimse yokmuuuuu hihoyyyt kaydirigubbakcemile3 üzmeyin beniii heee ağlarımmm susturamazsınızdaaa valla ağlarımm bakkk :a015: senağlama

Ben gene geldim. Az önce işim çıktı da kaçtıydım. Yasemen bi sen varsın herhalde. nasılsın canım? Ben bunalımdayım yine.

ALLAH gönlüne göre ersin canım ama gerçekten üzülmek için daha çok erken..hayırlısıyla olur inşşş..ben 14 yıl oldu bekliyorum ya..hayırlısıyla sağlıkla evlatlarımıza kavuşalım inşşş...:1hug:

Slm arkadaşlar,
Bizde hayırlısıyla bi bebiş istiyoruz artık ...eşimin askerliği bitti çok şükür..
Allah herkesin gönlüne göre hayırlısını verir işallah

selamün aleyküm kızlaaarrrr....:
nasılsınız?
ceyda ,sultan ,alin,hakça,smh,tatlıcadı,hsay,pink,yasemenn,durul,merve,acem aklıma bu kadar isim geldi valla diğer kızlar nasılsınız?:teselli:yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz ...a.s.
beloşşşş senle konuşuyom seni merak etmedimŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…