Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Slm arkadaşlar,
Bizde hayırlısıyla bi bebiş istiyoruz artık ...eşimin askerliği bitti çok şükür..
Allah herkesin gönlüne göre hayırlısını verir işallah

canım hoş geldinnn oh maşallahh allah bir daha hiç ayırmasın canım eşinleee Şeniz inşallahh tez zamanda sende hamiş :CüvCüv: kalırsınnn

selamün aleyküm kızlaaarrrr....::eek:
nasılsınız?
ceyda ,sultan ,alin,hakça,smh,tatlıcadı,hsay,pink,yasemenn,durul,merve,acem aklıma bu kadar isim geldi valla diğer kızlar nasılsınız?:teselli:yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz ...a.s.
beloşşşş senle konuşuyom seni merak etmedimŞeniz

canım aleyküm selammmmm hoş geldin kaçak nerelerdesin kız sen bi gittinn bi daha uğramak yok nasılsın tatlımmm Şeniz özledimmm kız seniii

hoşgeldin tatlımmm nasılsınnn ben çokiyiyim yorgunluk vbe yoğunluk dışında canımmm

Biraz gribim. Biraz sinir ve de stresliyim. Reglime 1 hafta var. Bunalımdayım. Hatta kafayı yemek üzereyim...

kızım tazminat falan yok ona göre iyi düşün

Düşünmekten kafayı yicem yakında napim yafrim. En sonunda istifa edicem o olacak yani... Kafamı dinlemeye çok ihtiyacım var.

Bu arada kk yine çok yavaş. Mesajım bir ay içinde gelir sanırsam. Çıkmam lasım şekerler. Görüşürüz soora... Şeniz

yasemen naber şekerim ??görüşemiyoruz..
sende hastalanmamışsın benim gibi napcaz biz yaa?

yaaaa karamsarlık yok takıntııı yok hayatını yaşa güzelim zaten saati vakti geldiğinde olucak inşallahhhh

Her ay biraz daha umudum kırılıyor. Başıma ağrılar giriyor düşünmekten. Bıktım artık kendimden yaa! senağlama Ben kendime anlatamıyorum ki bunları... senağlama

yasemen naber şekerim ??görüşemiyoruz..
sende hastalanmamışsın benim gibi napcaz biz yaa?
[/

iyiyim şükür canım hatta çok iyi evet rahatsızdımmm ama şimdi hiç bişeyim yok şükür sanada çok geçmiş olsunnn iyi gördüm seni tatlım kaydirigubbakcemile3 ohhh rahatım valla takmıyorum artık hihoyyyt hahahah evet 4 gün geçtiğinde test yaptırdım çıkmadııı şimdi bu akşam yaptırım diyorum eşim erken gelirseee gerçi yokda hiç değilse hastalanayımda rahatlayım acayip gerio benii -tatlicadiarzu-
sen test yaptırdınmı baharrrrr sendede adet düzensizliği var demii sormaaa yaaa bu hep bölemi sürüp gidecek yaaaa :sm_confused:

maşallah Allah daha iyi etsin canım benim..
bende iyi olmaya çabalıyorum işte şükür bu halimize.
ben test yaptım tabi canım ama yok tabi..
2 gün sonra tammm 2 ay olucak adet görmedim ...gelicek gibide gözükmüyor...
ısrarla bekliyorum..karnım kocaman oldu bi görsen ...

ben okadar SIKINTILIYIMKI her ay hamilelik belirtileri gormeye basladim tekrar buda beni dahada cok SIKIYOR bunaltiyor okulda odevlere bile konsantre olamiyorum ama icimdekileride kimseye anlatamiyorum bu ay adetim 3gun gecikince oyle sevinmistimki aceba dedim hamilemiyim? sonra hazin son geldi ve ardindan gozyasi umutlarim hayallerim tekrar suya dustu...
rabbim yar ve yardimcimiz olsun ALLAHtan umit kesilmez belkide bu sekilde sinava tabiii tutuluyoruzdur kim bilir... insallah mutlu hbrlerle donerim sizlere ...

Baharım çiçegim nasılsın tatlım? Görüşemiyoruz artık yav. Özlettin kendini. Gerçi bende pek giremiiyorum işler çok yoğun.

baharcım aynı dertteyim bende benimde 10 gün sonra iki ay olucak ve bende hala belirti yok adet olabilmem için karnımın şişliği dışındaaa ya bebiş olmadı bari düzgün adet görebilsekkk hiç değilse bide onun sıkıntısı eklenmezzz

ooovvvvvv kimi görüyorummmm ....Alinim nasılsın kelebeğim yaa:))))))) çiçek kelebekkk :)))insan özleyince ne yazacağını şaşırıyor valla:)
bende bakıyorum msjlara sabah yazmışsın bidaha yok ...
işler yoğun olunca öyle benimde iişler yoğun vergiler var çok uğraştırıyor bu ay beni..bide büroya taşınıcaz artık gündüz aranıza daha sık gelirim

ben okadar SIKINTILIYIMKI her ay hamilelik belirtileri gormeye basladim tekrar buda beni dahada cok SIKIYOR bunaltiyor okulda odevlere bile konsantre olamiyorum ama icimdekileride kimseye anlatamiyorum bu ay adetim 3gun gecikince oyle sevinmistimki aceba dedim hamilemiyim? sonra hazin son geldi ve ardindan gozyasi umutlarim hayallerim tekrar suya dustu...
rabbim yar ve yardimcimiz olsun ALLAHtan umit kesilmez belkide bu sekilde sinava tabiii tutuluyoruzdur kim bilir... insallah mutlu hbrlerle donerim sizlere ...

stres yapmayın dicem ama biliyorum elinizde değil....:teselli:
gelecekleri vakit bellidir ha bir eksik ha bir fazla ne yaparsak yapalım geleceği zaman gelecekler..kadere inanıyorsak bunuda böyle düşünmeliyiz.o yüzden fazla yıpratmayın kendinizi...ama olacağına mutlaka inanın...:Saruboceq:

ooovvvvvv kimi görüyorummmm ....Alinim nasılsın kelebeğim yaa:))))))) çiçek kelebekkk :)))insan özleyince ne yazacağını şaşırıyor valla:)
bende bakıyorum msjlara sabah yazmışsın bidaha yok ...
işler yoğun olunca öyle benimde iişler yoğun vergiler var çok uğraştırıyor bu ay beni..bide büroya taşınıcaz artık gündüz aranıza daha sık gelirim

Canım öyle yoğunum ki anlatamam nefes alamıyorum işlerden. Gündüzleri aramıza gelde görüşelim tatlım. Tabi işlerden fırsat bulabilirsek:kahve:

gelmeye çalışıcam canım benim....kolay gelsin sana ...kafan dağılsın işlerden bebişide kafaya takmamış olursun süpriz yapar size belki...
Benim işler zaten yoğundu şimdi dahada yoğunlaştı bakalım nereye gömücez bu kadar parayı :)))
Sağlık olsunda çalışalım dimi ama
öpüyorum tatlım iyi bak kendine..iyi çalışmalar

Ben geeeeldiiim. Nasılsınız bahar, alin ciciler?
Ben dün dr.a gittim prolaktinim düşmüş ikinci aşılama için start verecektik ama biraz diş problemim olduğu için bu ay onları halledeyim dedim.
İki yıldır bekliyoruz bi ay mı dayanamıcaz di mi?

hoşgeldin canım nasılsın???
valla bizler çok sabırlıyız 1 ay dediğin nedirki ...bekleyiver 1 ay daha ..her ay bişey çıkıyor zaten..inşallah gelir yumurcak ikinci aşılamayla

canım hoş geldinnn oh maşallahh allah bir daha hiç ayırmasın canım eşinleee Şeniz inşallahh tez zamanda sende hamiş :CüvCüv: kalırsınnn

Amin canım çok teşekkür ederim.
Allah hepimize de nasip eder inşallah hayırlı evlatlar...
Herşeyin hayırlısı diyelim arkadaşlar moral bozmayalım lütfen..sıkıntının hiç bir yararı yok sadece zararı var biliyorsunuz ...

X