Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım şimdi hatırladım kayseriye gideceğini ama gününü bilmiyordum iyi bari rahatladım biopeline gelince oda nöbetçi olduğu akşamlar geliyor topiğe geçen gün yakaladım:))

lolimin gözünden hiçbişey kaçarmı işte böle yakalr adamı :))) diğer kızlar neredesiniz huhu... alin durul.. yasemin..

Buradayım şekerim ama işlerim çok yoğun. 3 gün boyunca pek fazla aranızda olamayacağım. Çünkü
çalıştığım şirketin Almanya'daki yöneticileri geliyor. Bu nedenle çok yoğunuz. Özleyin beni anacımmmm

alin gitme bizi terketme ne olur sende bırakırsan bizi valla gıdıklarız senikaydirigubbakcemile3 hadi kolay gele tuba hanım hıh :dilcikar:hihoyyyt

Ah Belenaycım ah, tatilden sonra çalışmak gerçekten zor, daha adapte olamadım ama işler bana feci adapte olmuş durumda, yani bildiğin beni bekliyorlarmış bıraktığım yerden yeniden başlasın, aman buna da çok şükür iş olsun ki çalışalım di mi ama....
Alincim, evet reglim gecikti yine. Bugün 32. günüm geçen ay 33. de olmuştum, ondan önceki ay da 35 de, bu yüzden de ben yine beklicem bi en az 35 gün olsun bakalım. Bu ay çok enteresan bir şekilde göğüslerim çooook erken acımaya başladı, yani diyebilirim ki yumurtladığımı düşündüğüm zamanlarda göğüslerim de çok hassaslaştı, aslında korkuyorum biraz, bi terslik yoktur inşallah, inşallah hamileyimdir ya bu ay her ay olduğu gibi yine umutluyum, :))

kızlar umutlar hiç biz zaman sönmesin hep bi yerden gelecek diye bekleyelim Rabbim umudunu yitirmeyenleri görür biliyorum ....

bence de sultancım Rabbim verecektir en yakın zamanda mükafatımızı inşallah....Ama hep derim ya içimde bir his var bu ay kesin hamileyim diye, işte benim bu ay içimde bir his yok hamile değilim sanırım....

yav bu yasemin nerelerde... anam valla bu zor hamiş olanlar alin beloş yada durul ,yasemin birimizden birimiz hamiş olursak gerisi gelicek ben öyle diyorum ama bilemiyorum neyseeeee... :)))

olur be şekerler bir gün oda olur rabbim yeterki hayırlısını nasip etsin birgün burda hamişliğimizi konuşuruz nasıl gidiyor hamişlik diye ondan sonrada bebeklerimizi konuşuruz inşallah biraz sabır

Yasemen yine ortalarda yok değil mi kızlar? Bu hatun bence kesin hamile. Testi yaptı çift çizgiyi gördü, soluğu doktorda aldı. O nedenle şu anda yok. Bizi de meraktan çatlatıyor.

günaydın kızlar ben geldim nasılsınız ben kötü alincim canımcım birşeyinin olmamasına inan çok sevindim belenaycım anneannen nasıl oldu tatlım inşallah iyidir
durulcum sen test yaptınmı tatlım
sultancım allahtan yedeğin varmış canım hehe ay alemsiniz canlarım yaaa bu arada demekki muhteşem dörtlüsünüz heee biz neyiz dış kapının mandalımı küstüm ben sizeeeee
akşam test yaptım sonuç gene tek çizgi ama midem neden bulanıyo anlamadım kanda baktırcam yada üşüttüm bilemiyorum çok üzüldüm ama takmamaya çalışıyorum takdiri ilahi bu seferde böle imişşşşşş inşallah diğer aylara

yasemencim herşeyde bir hayır vardır kısmet bide kan testi yaptır bakalım çıkmazsa çalışmalara devam ne yapalım bizde çalış çalış sonunda yakalıcaz bebişi kısmet

alincim keşke olsaydıda dr koşsaydım ama malesef sonuç negatiffffffffffff
hayırlısı ne diyelim herşeyde var bi hayırrrrrrrrrrrrr

merhaba kk nın gözel kızları nasılsınız bakalım canlarım (azgınım,sultanım) ve diğer kızlar hepinizi çok özledim ama tüm hafta sonu gezdim ii geldi valla allah hepinize kısmet etsin....alincim geçmiş olsun bişey çıkmamasına sevindimm....yasemencim üzülme belki bulantıların kafaya çok takmandan yani piskolojiktir...herşeyin hayırlısı olsun takma kafana....

yasemencim herşeyde bir hayır vardır kısmet bide kan testi yaptır bakalım çıkmazsa çalışmalara devam ne yapalım bizde çalış çalış sonunda yakalıcaz bebişi kısmet

inşallah belenaycım ama inanın bu sefer ağlamadım biraz eşim duygusallaştı ama bende tık yoktuuu mirmirmirmir üzülmedim desem inanırmısınız çünkü zamanı geldiğinde olacağını hissetmeye başladım bundan sonra sakin bekleyecem
bide bişey sorcam ya bu çizgi beyaz olabilirmi öle bi çizgi vardı güleceksiniz ama ne bilimmm yerimseniben

zaten sen bu azgınlıkla nasıl tutturamadın şaşıyorum valla:roflol: işi gücü çalışmak :roflol:

tatlı cadı hoşgeldin canım evet pskolojik olabilir hayırlısı ohhh gez gez biz çalışalım küçük hanım gezmiş iii yapmış ohhhhhh sefan olsun hehehe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…