Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Ben siparişimi verdim sultan izgara köfte söledim arkadaşim bitanede sana sölimmi caimcim :))))

keşke yanında olsaydım da ısmarlasaydın... yasemin testi ne zaman yapmayı düşünüyorsun... kaç gün geçti gününden..

sultan alin tatlı cadı yasemenn durul smhsmh özlemimsin bahar kevser14 hakça destekleriniz için çok sağolun annanem için güzel dileklerde bulunmuşsunuz allah hepinizden razı olsun

kızalr hepinizi çok seviyorum

keşke yanında olsaydım da ısmarlasaydın... yasemin testi ne zaman yapmayı düşünüyorsun... kaç gün geçti gününden..

canımsın neden ısmarlamayayım keşke cidden yanımda olsan da ısmarlasam tatlım
eşimi aradım sultancım testti eve gelirken alacakmış inşallah vardır bana öle geliyo var gibi ama ümitlenmek istemiyorum bu arada yiyemedim ya bulantı başladı allah allah geri gönderdim
belenaycım bizde seni çok seviyoruz hemide en kocamanından :1hug: Şeniz

yasemen cim had hayırlısı kendiliğinden hamile kalmışsan ne mutlu sana bize de umut olursun inşaalllah...
beloşum bizde seni çok seviyoruz...

kızlar selam yasemen hayırlı haberler duyarız İNŞALLAH ,kevser duan çok güzeldi ağzına sağlık..sevgiler size..

PINK İNŞALLAH CANIMCIM bende o çift çizgiyi görmeyi o kadar çok istiyorumki
inşallah sultan evet ya kendiliğinden kalsam ne güse olur ama hayırlısı ya kızlar şeker ilacı kullandığımdan beri 7 kılo verdim bu bile iyiye işaret dedi dr geçen sefer gitmemde hayırlısı ümitlenmiyorummmmmmmmmmmmmmmm ümitlenmiyorum (allahım ne olur olsunnn)

hakkımzıda hayırlısı olsun kızlar, ümitlenmiyorum desek de biliyoruzki her defasında kalbimiz pır pır çarpıyor ve çok ümitleniyoruz ve şimdilik hep hayal kırıklığıyla sonuçlanoyor ama en güzeli şu ki her ay aynı heycanı tekrar tekrar yaşayabiliyoruz, umutlarınızız kaybetmeyin sakın....

durulcum inşallah tatlım evet ümitleniyorum sonradanda hayal kırıklığına uğruyorum tatlım sen ne alemdesin peki sende peki mide bulantısı falan bel ağrısı varmı canım inşallah tatil uğurlu gelmiştir sana hadi ben akşam yapacağım inşallah iyi sonuç alırım hakkımızda hayırlısı

annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda 79
ceylanmelek
cerence
cennet kuşu
çakirs
daisy16
deasy
deryam76
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
h.mine
hnaktar
hülliş
HÜZÜN YAPRAKLARI
Hüzün_yılı
innocence
iremeren
imran88
kamişko
karagözlü
kevser14
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nefisem
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nursist
melekt
mehril
minehayat
minervaduygu
misssielif
mukh7986
mumudihaba
nix
naren05
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
rodal
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
süpriz_mucize
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tiviti
topsecret
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ..........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ...........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. .....................................HAMLE(34)
e-u................................................. ................................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ........................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ............................. ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... ................................................HA MİLE(38)
acem_kızı......................................... ................................................HA MİLE (39)
fato83............................................ .................................................. .HAMİLE(40)
narencim ekledim seni hg... sorun ne sende ne zamandandır istiyorzun..

narencim hoşgeldin tatlım hayırlısı allahtan inşallah sende listemizden tez zamanda hamişlerimizin listesine kayarsın

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda 79
ceylanmelek
cerence
cennet kuşu
çakirs
daisy16
deasy
deryam76
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
h.mine
hnaktar
hülliş
HÜZÜN YAPRAKLARI
Hüzün_yılı
innocence
iremeren
imran88
kamişko
karagözlü
kevser14
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nursist
melekt
mehril
minehayat
minervaduygu
misssielif
mukh7986
mumudihaba
nix
naren05
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
rodal
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
süpriz_mucize
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tiviti
topsecret
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ..........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ...........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. .....................................HAMLE(34)
e-u................................................. ................................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ........................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ............................. ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... ................................................HA MİLE(38)
acem_kızı......................................... ................................................HA MİLE (39)
fato83............................................ .................................................. .HAMİLE(40)
nefisem...............................................................................................HAMİLE(41)
Kızlar bir hamişimiz daha varrrrr...:teytey:

belenaycım nerden öğrendin tatlım yaaa allah tamanına erdirsin nefisecim allah sağlıklı hayırlı bi şekilde kucağına almayıda nasip eder insallahhhh

darısı başımızaaaaaaaaaaa inşallaaahhhhhhhhhh aline durulla sultana belenaya clairre baharraaa allahım ismini unuttuğum arkadaşlarımıza ve tüm bebiş isteyenlere inşallahhhhhhhhh aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

nasıl gidiyor kızlar ....keyifiniz nasıl ????Durulcum hoşgeldin canım ..Nasıl geçti tatil?
Beloş ablam ananenin durumu nasıl?
Yasemenn sen hala test almadınmı yavrucum ?
Smhsmh nerelerdesin...???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…