Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

benneyaptımki:uhm:çalışıyoz ama hala neden olmadı acaba iş değiştirsek olurmu ki çocukkaydirigubbakcemile3

ay ne komiksiniz valla değiştirin iş değiştirin, saçınızı değiştirin, rengiyle oynayın tutar mı tutar kızlar :))
Yasemencim üzülme sakın olucak nasılsa biz bunu biliyoruz, ben daha yapmadım test benim zaten düznesiz ya biraz geçsin bakalım belki normal düzensizlik süreci işliyordur....

durulcum inşallah vardır canım yaaa inan varya olsa ne mutlu olurduk anlatamam hadin kızlar yaaa birinizde şu bombayı patlatınnnn sultanında dediği gibi arkası çorap söküğü gibi gelecek inşallahhhhhhhhhhhhhhhh allahımmmmmmmmmmmmmmmmmmm

saol canım h.b. valla yaptım sefayı ama sizleride düşündüm sizlerim yerinede gezdim bak sana ne getirdima.s.

canımsın saol tatlımm :1hug: çok kibarsınnnnn ay yirim sizleriiii ben şeker şeyler siziiiiiiiii laelaelaelaelae ay bugün neden ise yaramazlık yapmak istiyorum neyse artıkın akşam eve gidince eşime şımarırım hehehe Şeniz sositososito

töbe töbee al bi azgın daha buda küçük azgın eşine şımarırmış demiyo adamın üstüne atlayacağım zor duruyorum diye:roflol:

töbe töbee al bi azgın daha buda küçük azgın eşine şımarırmış demiyo adamın üstüne atlayacağım zor duruyorum diye:roflol:

ay ne yapayım anacım adama yüz vermez oldum adam canından bezdi azcık şımarayım barimmm adamın gözü gönlü açılsınnnnn kardeş olduk vallaaaa sırnaşık şey :lepi:

ay ne yapayım anacım adama yüz vermez oldum adam canından bezdi azcık şımarayım barimmm adamın gözü gönlü açılsınnnnn kardeş olduk vallaaaa sırnaşık şey :lepi:

ee hadisırnaş bari kardeş mardeş ğek inandırıcı değil ama yemiş gibi görüneyim bari :jeyyar:

ayyyyy aşkolsun valla kııızzz kardeş gibin oldum diyorum yaaa adam bıkttıı artıkınnnn yok yorgunum yok başım ağrıyo sonundaaa canıma okuyacak en iyisimi ben okumadannnn ayyyy tutandım bakkk görüyonmu laelaelaelaelae

Tatlı cadı bir gelmişsin pir gelmişsin. Tüm kızlara maşaallah laf yetiştiriyorsun. Yasemencim üzülme biraz daha bekle bakalım. Normalde reglerin düzenli miydi? Eğer düzenliyse kan testi yaptır önce yine negatif çıkarsa doktora git bence.

valla sorma biliyosun işlerim hafif olursa bende çene çoook fırtına gibi esiyorum birazda eğlenceli muhabbet etmek lazım hep bebek konusuna takılmamak lazım yanlışmıyım alincim ama:uhm:

bence de bebek bir ara beni resmen esir almıştı, aklım fikrim yediğim içtiğim heryerde herşeyde o vardı, dolayısıyla hamile kalamayışım daha da drmatik oluyordu her defasında, oysa şimdi o kadar değil en azından daha bir kontrollü herşey. Çok şükür de böyle yoksa o şekilde yaşamak gerçekten çok zordu....

aynen artık takmıyorum bende durulcum inan bende öyle olmuştum eşimle aram bile açılmıştı oysa şimdi tek çizgi çıksa bile kafama takmıyorum vakti saatti gelince olacağğından eminim allahın izni ile

allahhhh allahhhhhhhhhh diyorum bebek konusunu kapatalım başka şeylerle eglenelim diyorum siz unuttum derken bile hatırlıyosunuzzz....bana bak küçük azgın(yasemen) renkli konular at ortaya da ondan konuşalım

bu cadıyla kim uğraşabilir maşallah pabuç gibi dil var her lafa bir karşılık utanmasıda yok büyüklerime karşı azcık susayım demez:mymeka:adı üstünde cadı işteama ne yaparsa yapsın bi tane o bi taneŞenizhihoyyyt

ya şimdi ister istemz bu siteye girince aklımıza geliyor bebiş tatlı cadıcım, nihayetinde tanışma sebebimiz o ufaklıklar değil mi, onlardan bahsetmememiz mümkün değil, sadece esiri olmuyoruz artık bu da bir gelişme....

kaydirigubbakcemile2 bak heleeeeeeeee kimler gelmiş azgınım azgınım gelmişşşşşşşş:teytey:ne yapayım kahretsin susayım diyorum tutamıyorum çenemi kaydirigubbakcemile ama haksızmıyım azgınım sen söyle söyleki duysunlarrrrrrrrrklava: asıl bi tane olan sensin tatlım canım benim yaaaaaaaaaa.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…