Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

evet canım kardeşim bahar site çok yavaş napıyorsun bakalım işler bittimi annanem aynı bekliyoruz bakalım allah hayırlısını nasip etsin inşallah msndede görüşemedik ösledim kız seni

smhsmh sen nasılsın canım duyduğuma göre ümitsizliğe kapılmışız listeden falan çıkmak istiyormuşuz hayırdır bu ne ümitsizlik böyle eşin galiba varikosel amaliyatı olacakmış yanlış anlamadıysam kız hiç üzülme bakim bu ameliyatı olupta hemen hamiş kalan çok oldu tabii ameliyatı erkek oluyor hamişlik kadına kalıyor:)))canım benim bir tanıdığım kocası iki kez ameliyat oldu sizin çocuğunuz olmaz dediler ameliyat olsada olmaz dediler bunlarda çok üzülüyordu kızın bir gün adeti geçikti anneside bir test yapalım dedi oda olmaz bizim bebeğimiz olmıcakki ne testi dedi zorla yaptırdılar testi ve sonuç pozitif şimdi maşşallah tombiş bir oğlu var hayat mucizelerle doludur tatlım lütfen karamsar olma benide oraya getirtme kızıyorum ama heeeee haberin olsun

arkadaşlar ben de iki yıldır uğraşıyorum..ilk aşılamada pozitif sonuç aldık ama gebelik devam etmedi..geçen ay da pozitif sonuç aldık ama yine devam etmedi:KK43: ben pko.luyum eşimini sperm sayısı az diye kıvranırken bir de heipertiroid çıktı:KK43:(( gelecek ay 2.aşılama olacaktı. tiroidi düşürmeden yapamıcam..ben bebişime ne zaman kavuşucam:KK43:((

arkadaşlar ben de iki yıldır uğraşıyorum..ilk aşılamada pozitif sonuç aldık ama gebelik devam etmedi..geçen ay da pozitif sonuç aldık ama yine devam etmedi:KK43: ben pko.luyum eşimini sperm sayısı az diye kıvranırken bir de heipertiroid çıktı:KK43:(( gelecek ay 2.aşılama olacaktı. tiroidi düşürmeden yapamıcam..ben bebişime ne zaman kavuşucam:KK43:((

canım geçmiş olsun ne zaman kavuşacağını allah biliyor umarım en kısa zamanda kavuşursun bebişine herşeyde bir hayır vardır unutma böyle olması gerekiyormuş olmuş bir gün bizlerde anne olacağız buna inanıyorum yetrki sabırlı olalım sabredelim

GÖRELİM MEVLA NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER

sultan alin tatlı cadı yasemenn durul smhsmh özlemimsin bahar kevser14 hakça destekleriniz için çok sağolun annanem için güzel dileklerde bulunmuşsunuz allah hepinizden razı olsun

kızalr hepinizi çok seviyorum

belanay merhaba,2 gündür internete giremedim. annanen nasıl oldu?umarım hersey yolundadır. kızlar sizede merhaba,sizlerden güzel haberler almak dileğiyle.a.s.

merhaba kızlar kaç gündür giremiyorum neler olmuş neler.belenaycım annanen rahatsız anladığım kadarıyla geçmiş olsun canım acil şifalar.bu arada hamiş listemize biri daha eklenmiş diye duydum hayırlı olsun arkadaşım allah tamamına erdirsin.aramıza yeni katılan arkadaşlar hoş geldiniz.

Günaydın kızlarrr. Alininiz geldi ama tabi ki yine kimse yok. Benim test sonuçları çok iyi bir problem çıkmadı. Sadece bağışıklık sistemim zayıfmış bu nedenle sık sık tekrarlıyormuş enfeksiyon. Bağışıklık güçlendirici bir ilaç verdi onu kullanıp 1 ay sonra kontrole gideceğim.

günaydın alincim çok şükür bişey çıkmadı.. oh oh maşallah sağlık gibisi yok valla... ay az önce başıma bi kaza geldi ki sorma tuba pantolonum carttt diye ortadan ikiye söküldü yere eğildim bişey almak için Allahtan bi pantolonumuda terziye götürmek için getirmiştim o vardı yanımda yoksa rezil olurdum :)))

günaydın Alin Belenay... Alincim test sonuçlarının iyi olmasına çok sevindim, eee hayatta hep kötü haberler olacak değil ya güzel şeyler hatta daha güzelleri de olacak...

hakca ve imran88 sağolun canlarım annanem aynı bekliyoruz benim derdime orak olan tüm arkadaşlarım allah hepinizden razı olsun

günaydın durul ve sultan nasılsınız şekerler geçmiş olsun sultancım :)))olur böyle şeyler bak allah denk getirmiş yanında yedeğini getirmişsin bilmeden

sen nasılsın durulcum tatilden sonra çalışma hayatı nasıl kolay adapte olabildinmi

Canlarım iyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Ben de çok rahatladım birşey çıkmadığı için.Biran önce regl olmak istiyorum ki hemen çalışmalara başlayayım. Yarın regl günüm umarım gecikmez. Bu arada sultancım geçmiş olsun çok kötü bir durum düşmüşsün. Allahtan yedek pantalon varmış yanında.Durulcum regl oldun mu? Gecikmen vardı değil mi? Belenaycım sen nasılsın? Hastane iş arasında çok yorulmuşsundur eminim. Yasemen test yaptı mı?

kızlar valla işte bugünde güne böyle başladık...lolim hg nasılsın bugün bakıyım... durulcum sende hg..
kızlar gene takımı biraraya topladık ha muhteşem dörtlü olduk kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

kızlar ben 2 kilo daha verdim vay be bu gidişle manken olacağım hee demekki insan isteyince veriyormuş kilo verdikçe kendimi daha iyi hissediyorum ee iyice zayıflayayımki bebişimi karşılarken bakımlı ve güzel görüneyim dimi bebeişimde vayy anneme bak süpermiş desin:)):)):))

yasemennn canım meraktan öldük hadi ne yaptın testi yaptınmı sonuç ne çabuk bildir ama bak sonuç ne olursa olsun her şeyde bir hayır vardır unutma üzülmek yok yola devam inşallah sonuç çift çizgidir canım hayırlısıyla yeğenimize kavuşuruz

oy loli kilo vermenin sırrını bizede ver de bizde veerek kiloları ... valla sen bu azimle verirsin kiloları... :))

kız sen nerene kilo vercen saru cüvcüvüm zaten manken gibi kadınsın şekercim herşeyi yiyorum ama ölçülü kısmıyorum akşam 7 den sonra bir şey yemiyorum dur bakalım ne kadar dayanabileceğim ama kararlıyım bu sefer olacak inşallah allahın izniyle

yaaa bu tatlı cadı nerelerde ya gelmiyor kaç gündür msnde kapalı ne oldu bu cadıya merak ettim

geçen günde süarcım gelmiş ben yoktum çok sevindim mesajını görünce:))
clairede girmiyor ne zamandır yine dinlenmeye çekildi herhalde iyi iyi üzülmesinde dinlensin claire seni seviyorum canım
bahar akşamcı olmaya devam kıs gündüzde gel ösledim seni
sennurcuğum bu aralar çok duygusal anneciğini özlüyormuş hamilelik psikolojisi tatlım kendine ve yeğenime iyi bak canım sennurcum

ya zazayı göremiyorum ne zamandır nerelerde bu kız
gözekte artık uğramıyor herkes tatilemi çıktı yoksa
özlemimde gelmeniş bugün
moon suun ohh iyi tatil yaptı okullar açılın görcem ben onu:)):))
daha şu an aklıma gelmeyen ama unutmadığım bütün şekeler hepinizi seviyorum

loli valla biraz göbeklendim anam sanki 4 aylık hamileyim haaaaa :)))nerdeeeeeeeee :)) oturmaktan göbeklendim ha :)) valla diğer kkıızşları bende merak ettim ama tatlı cadı nın nerelerde olduğunu biliyorum ... cuma günü gittiler işte ..ürgüp ve kayseriye gidecekti ama bugün gelecekti bana öyle dedi düğünleri varmış...
diğer kızlar neredesiniz gelin bi selam çakın bari ... ya ben ne zamandır biopelini görmüyoruım nerelerde ki..

X