Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

heyyyyyyyyyy kızlar ben geldim bensiz muhabbet olurmu şekerlerim...
tatli cadı son hızla bi dalış yapmışsın kız dur hele terin soğusun anam ...naniknanik
yasemincim bişey olmaz bi negatiflere alıştık artık valla ben bugüne kadar ne kadar test yaptıysam mercekle bile baksam o ikinci çizgiyi hiç görmedim ...:icecream:
ne yapalım bizde görecez birgün inşaallah...
kız cadı bolbol gezdin tabi keyfin yerinde....:sm_cool:

alin sultan yasemen durulaytuğ tatlı cadı belenay oy altı oldu yavv alincim bu yonca yetmicek bize en iyisi paptya olsun onun yaprağı daha çok hem dahada gelen olur yer kalsın:)

eh tamam o zaman diğer kıslarda onaylarsa olur bizim papatya

hey diğer kıslar nerelerde yav biz altı kişimiyiz haydi kıslar gelin sohbete
BAHAAAAAAAR kardeşim nerdesin sen

heeee ben o konuda küsmüştüm size dimiiiiiiiiiiiiiiii banene konuşmayacammmmmm siz yonca olun kızzz cadıııı bunlar yonca oluşturmuşlar bizi almıyolarrrrrrrr şunlara bi hııııı de kııııı heheheh

kız ben sizi düşünüyom papatya diyom siz hala naz yapıyonuz heklava:hadi beni kızdırmadan barış bakim hem bide bahar vardı ya o garibim ne yapsın kendini savunma hakkı ile bulamadı siteye girmediği içina.s.
sevgi dostluk ve barış içinde yaşayalım arkadaşlar:dance::teytey: nasıl politika yapıyorum ama:jeyyar:

belenaycım patronların yok sanırım hehehe kaydirigubbakcemile3 bu kadar uzun kaldığına göre kal kız valla sefiyom seni heeee ama diğerlerinide çok sefiyom alinciğimi sultancığımı durullumu tatlı cadıyı baharı clairi kimi unuttum beeee heee özlemimsini ve diğer arkadaşlarımı hepinizi çok sefiyommmmmmm beeeeeee Şeniz

B]Yoğ anam yasemin valla bildiğin gibi değil hele bi sor niye ele dediğ hele sen bi sor sor...[[/B] kaydirigubbakcemile3

kız sultan neyimi gördün beeeeeeee aşkolsun hehehe
belenay bana çikolata alırsan barışırım bağğğ canımda fena istiyor haaaa olar demiii tatlişkommmm he olar alarsın demiiiii

bak daha kimse gelmemişti ben de dedim ki kızlar dördümüz tek varız dörtaş olalım valla yoksa sizi unutanın bebişi 4üz olsun inşaallah :roflol: siz gelseydiniz papatya derdüğ hihoyyyt
kızlar bu aralar bir sürü müjdeli haberler alıyorum hayatımda Allahım ne büyük mutluluk yaşıyorum çok şükür Rabbimeeeee....

allah mutluluğunuzu bozmasın canım benim bideeee mutluluğunuz bir bebişle katlansın:Saruboceq:

Kız sultan ne güzel böyle müjdeli haberler alman çok sevindirici Allah bize de nasip etsin müjdleli haberler alıp müjdeli haberler vermeyi.....

saolun cadılar ayyy pardon kızlarrr :)))) allah sizlerede nasip etsin... Rabbim bu kızların haklarında hayırlı olanları ver Yaradanım...

cadı yine kaybeldi süpürgesi ay pardon arabasımı arızalandı acaba gerçi şimdi gelir cevap vermek için papuç kadar diliyle canım benim he he he

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…