Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Sultancim Inşallah Alinede Herkesede Allah Im Mucizeler Versin.gerçi Ben şu Anda Düşünmüyorum Ama Düşünenlere Nasip Etsin Allah Im.
Durulaytuğ Canim Hangi Bitkiler Yaradi Işe.erken Adet Olmani Sağladi.ben çok Anlamam O Işlerden.banada Söylersen.eğer Bende Yine Düzensiz Olursam Bende Içerim.

Durulaytuğcum üzülme canım benim. Reglinin düzene girmesi çok önemli. Bebek için bir adım atmış oluyorsun böylece. Bence bitkilere devam et. Kızlar bu arada ben rezene çayı falan içsem iyi olur mu?
Ne dersiniz?

özlemimsin canım benim, valla ben de bilmiyorum ki, babamın bir aktar arkadaşı yaptı karışım bişey, yani 3 ay önce kullandım 2 ay boyunca 55. günde oldum bu kez 39. gün oldu, benim için büyük gelişme, ama sanki tadı ve kokusu hayıt tohumunu andırıyordu belliki karışım bişey bi de toz haline getirilmiş ama bana öyle geldi, zaten var ya ne duyarsam yapıyorum deniyorum yani hangisi işe yarıyor ben de pek farkında değilim...

Teşekkürler Durulaytuğ Hayirlisi Olsun Senin Için.ne Güzel Düzene Girmiş Bak.tabiki Güzeldir Geç Olmanin Stresi çok Kötüdür.herşey Gönlünce Olsun.

Ya Kizlar Yine Eski Işyerimde çalişmak Istiyorum.eşim Izin Vermiyo.önümüzdeki 1 Yil çocuk Düşünmüyorum.daha Doğrusu Düşünemiyorum.buna Hazir Değilim.bari Bu Arada çalişayim Diyorum Stres Atarim Biraz .değişiklik Olur Ama Kandiramiyorumki...bana Akil Verin Nolur Ne Yapmam Gerekiyo?

Günaydın herkese,
Keyifler yerinde bakıyorum. Valla benim pek değil kaynanam yine gidiyor ve kayınbabamı bize bırakıyor. Yani yemek ve kahvaltı için. Ve yine ne tesadüftür ki yine iğneleri olduğum zamana denk geldi. Sinirleniyorum kızıyorum ama ne fayda ben sinir olduğumla kalıyorum. Eee kociş üzülmesin diye ona da bişey diyemiyorum. Birkaç gün içinde aşılamam olacak aşılama sonrası birkaç gün birşey yapmam dinlenirim diyordum ama offf offff.

Canımcım eşini tatlı dille ikna etmeye çalış. Yaşadıklarının seni çok yıprattığını şu an bir bebeğe hazır olmadığını ve kafanı rahatlatmak için çalışmayı düşündüğünü anlat.

Canım kayınvaliden aşılama olacağını biliyor mu? Eşinle bu durumu konuştun mu? Ama çokta endişelenme benim doktorum aşılamadan sonra rutin hayatına devam et sakın öyle tüm yatmayı falan düşünme demişti. Rahat olmak gerekiyormuş.

Tabi ki biliyor canım ama sanki bizim bebeğimiz olması taraftarı değil gibi geliyor bana, pek istemiyor gibi. Bende öyle tüm gün yatmayı düşünmüyorum zaten ama kayınbabam yemek seçiyo bende pek bilmem yemek yapmayı öyle olunca da stres yapıyorum. Ama az önce konuştum kayınvalidemle cumaya kadar kalcakmış.
Yaa tamam sorun değil ama iki ay önce yine gidip 15 gün kalmıştı inşallah yine aynı olmaz.

Canim Benim Sikma Canini.iyilikten Zarar Gelmez.ama Kayinvalidenin Biraz Daha Anlayişli Davranmasi Lazimdi.sen Ne Yapabiliyosan Onu Yap.yiyip Yememesi Ona Kalmiş.stres Yapma Tatlim Senin Moralinin Yüksek Olmasi Lazim.fazlada Yorma Kendini Bence.

Sen sakin ol clairecim. Senin için şu anda önemli olan ve huzur ve dinginlik. Ne seviyorsa internetten alır tarifini yaparsın. O kadar sıkma canını. Kocişine de söyle biraz da o yardım etsin sana.

Claire canını sıkma tatlım, sevdiği şeyleri yap yapabildiğin kadarıyla, çok da güzel yapma zaten hep gelir sende yer sonra.... :))) Yaşlılar işte ne yapacaksın kocan için herşey,

Evet canım herşey kociş için. Eminim evde olsa herşeyi yapar ama sabah 9 da çıkıp akşam 9 da geliyor eve zaten çok da yorgun oluyor.
Neyse şimdi daha iyiyim ilk duyduğum zaman çok sinirleniyorum ben yani saman alevi gibi sinirim ama kocaman bir saman yığını.

Ben burdayım Alincim, biraz kafam karışık, düşünüyorum derin derin.... Benim kociş hep çok rahattı, olacak ben biliyorum boşuna stres yapıyorsun falan derdi beni rahatırdı, bugün ilk kez telefonda regli olduğumu söylediğimde "hadi ya "dedi. Biliyorum çok küçük bir tepki ama onu hayal kırıklığına uğrattım diye daha da üzüldüm... Dediğim gibi bunları düşünüyorum bi de çalışmaya çalışıyorum bu arada, Allahtan hiçkimse henüz düşünce okuma yetisine sahip değil, yoksa burda herkes bana çok gülerdi heralde:)))

Canım üzme kendini. Eşin seni üzeceğini farketmeden öyle bir tepki göstermiştir. Ben de sabahtan beri regl oldum diye 20 kere tuvalete gittim. Hala gelen giden yok ama. Benim de kafam karıştı. Acaba bebişim mi geldi diyorum? Ama o kadar imkansız ki bu. Doktorumu mu arasam diye düşünüyordum sonra çok erken olduğuna karar verdim. Çarşamba gününe kadar gelmezse arayacağım.

Bende Burdayim Kizlar.misafir Gelecekte Akşama Uğraşiyorum.
Durulaytuğ Canim Böyle Düşünme Bizim Elimizde Bişey Yok Bunu Onlarda Biliyolar.biz Daha çok Dile Getiriyoruz Ama Onlar Bunu Fazla Yapamiyolar Içlerine Atiyolar.böyle şeyleri Takipta Kafana üzme Kendini.seni üzmek Için Söylememiştir.onlarda Belki Bu Ay Olur Diye Umutlaniyolar.regi Günümüzü Onlar Bizim Gibi Takip Ediyolar.inşallah Bidahaki Aya ...

Hadi Bakalim Alincim Inşallah Bencede Biraz Daha Bekle Aramak Için.inşallah Ey Büyük Allah Im Seni O Güzel Mucizesiyle Mutluluklara Boğar....

kızlar ben geldim çok acım sizi yemeyye geldim öğlen yemeyi yemedim hala bişey bulamadım ve sizi yemeye karar verdim... :roflol: alincim beklemekte fayda var ama çok düşünme ne olur biliyorsun geçen ayki hüsranımı...
clairecım hg canım aşılama ne zaman olucan hadi bakalıminş tutar canım yaaaa... canım drlar böyle durumlarda rahat olmak gerektiğini söylüyor bence ağır iş yapmadığın müddetçe sorun olmaz canım...
durulaytuğ ne güzel ya düzene girdi adetin canım bunu şimdi 30 da bire düşürsen varya çok süper olucak...
özlemimcim bencede çalışman senin için daha iyi olucak...
ya bu cadılar nerede yaww belenay,moonsoon:dilcikar:,süarın int yokmuş tel.de söyledi... sengözlerimebaksanab

Arkadaşlar merhaba?Ya ben bu ay puregon tedavisi gördüm ve doğal yolla denedik ve adetime 6 gün falan varken adet oldum bugünn ve çooooookkkk üzgünüm ve de sebebini anlayamadım neden erken geldi.Aranızda buna benzer bişey yaşayan var mı?Bana bilgi verirseniz çok mutlu olacağım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…