Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ÖZLEMİM İNAN ÇOK ÜZÜLDÜM AMA RABBİM NE VERİRSE HAYIRLISINI VERİR ..BELKİDE SENİN HAKKINDA HAYIRLISI BUDUR..ÜZÜLME DEMEKTEN BAŞKA BİRŞEY GELMİYOR ELİMİZDEN..AMA UMARIM RABBİM EN KISA ZAMANDA ANNE OLMAYI NASİP EDER HAYIRLISIYLA..:sm_confused:

özlemimsin canım çok çok geçmiş olsun gerçekten çok üzüldüm ya ALLAHIM SANA BOL SABIR VERSİN canım inş.en kısa zamanda ALLAHIM kucagına hayırlı ve sağlıklı bi bebiş nasip eder ALLAHA EMANET OL......

kızlar ben adaçayımı içiyorum 2 tane macun yiyiyorum hayıt çayı içiyorum bakalım hayırlısı artıkk

arkadaşım geçmiş olsun çok üzüldüm ama erken farkadilmiş bebegini kaybettigin aynısını bende yaşadım ama benim 4 aylık bebegin kalp atışını duyamıyoruz sen dinlen diye beni hep geri gönderdiler ama bebegim ölmüş ve artık beni zehirlemeye başlamıştı kendi kendine düşük yaptım ardından hastanede kürtaj oldum ama canını sıkma 3ay sonra kızıma hamile kaldım herşeyin hayırlısı allahtan canım.

özlemimmsin geçmiş olsun canım bende 4 kez yaşadım bilirim canımmm hislerinii ama umudunn yok olmasınn bitanemm

Günaydın herkese,
Özlemimsin çok geçmiş olsun canım rabbim bu acıyı bir daha ne sana ne de başkasına yaşatmasın.

Günaydin Arkadaşlar...güzel Günler Güzel Haberler Bizimle Olsun ...
Bu Arada Herkese Desteğinden Dolayi çok Teşekkür Ediyorum.allah Razi Olsun.iyiki Varsiniz.öpüyorum Hepinizi

Gözek Canim Sende Kez Yaşamişsin.öncelikle Allah Bunlar Için Sana çok Sabir Versin.insanin Psikolojisi Mahvoluyo.ama Allah Ta Sabrini Veriyo Bir Taraftan.peki Sana Doktorlar Ne Diyo?ne Yapman Gerekiyomuş.

selamm..herkesler nerde yahu? havayı güzel bulan kendini sokağa attı herhalde..ya bizim burda hava sıcak ama kapalı acayip bi hava yani ..aman boşverin havalar nasıl olursa olsun yeterki bizim havamız yerinde olsun dimi şekerlerryerimseniben

özlemimsin çok üzüldüm arkadaşım çok geçmiş olsun Rabbim birgün kucağına almanı nasip edecektir Allah yardımcın olsun arkadaşım

özlemimsin çok geçmiş olsun...Allah sabır versin.Bende bu sabah adet görünce sanki çocuğumu kaybetmiş gibi ağladım halada ağlıyorum.........((((((((((bu ayda o kadar değişik ağrılar çekmiştimki kesin bu ay oldu demiştim ama hayırlısı artık........

Teşekkür Ederim. Napalim Canim Hayirlisini Istemekten Başka Yapacak Bişey Yok.üzülme Canim.allah Beterinden Korusun Hepimizi.

günaydın alincim nasılsın ... özlemimcim durumuna çok üzüldüm Allah hayırlısını versin canım inş sende gülersin birgün...

günaydın arkadaşlar, 3 gün aradan sonra tekrar yazabiliyorum, gazetelere üstün körü bir göz gezdirdim sonra hemen yazılanları okudum,
Özlemimsin geçmiş olsun hayatım, ne denebilir ki, umudunu yitirme meleğin yine gelecek ve bu kez seninle kalacaktır....
Kızlar siz nasılsınız....

günaydın alincim nasılsın ... özlemimcim durumuna çok üzüldüm Allah hayırlısını versin canım inş sende gülersin birgün...

Canım benim iyiyim sen nasılsın? Benim saat ilk defa bu ay şaştı. Dün regl olmam gerekiyordu olmadım. Sanırım yumurtlamadığım için oldu bu gecikme. Şu anda kasık ağrım var regl olacakmışım gibi ama gelen giden yok. Bakalım ne zaman gelecek kendileri?

aaaaaaaaaaaaaaa alincim ciddimisin inanmıyorum ilk defa geçiyor değilmi senin adetin ayyy inş rabbim bi mucize Yarabbim...

Sultancım hemen heyecanlanma canım benim.Regl olacağımı hissediyorum. Sadece gününde gelmedi. Hamileliğe dair hiç ama hiç belirti yok güzelim. Daha önce sadece klomen kullandığımda adetim bir kaç gün gecikmişti. Fakat ondan öncesinde ve sonrasında hiç gecikmedi. 23 günde bir mutlaka olurdum.

hayırlısını diliyelim hayırlısı olsun demiiii... ay ne bilim bi sevinç oldu içimde bir an... bu arada bendeağustosta çatlatma iğnemi oluyorum hayırlısıylan bakalım ne olucak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…