Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

teşekkürler özlemimsin inşallah bu ay olur ve bende güsel haberlerimi veririm 3 yıldır beklenen bebişimi herkese duyurmak istiyorum

sultancım benide hamişlerin listesine eklemişsin okuyunca çok sevindim sanki olmuş gibi, sonraki listede cıkartmışsınya sanki bebişim düşmüş gibi oldu valla

Gözek Canim Sende Kez Yaşamişsin.öncelikle Allah Bunlar Için Sana çok Sabir Versin.insanin Psikolojisi Mahvoluyo.ama Allah Ta Sabrini Veriyo Bir Taraftan.peki Sana Doktorlar Ne Diyo?ne Yapman Gerekiyomuş.

canımm dr lar bir nedeni yok dedii hertürlü tahlil oldu ama bir sorun yok dedilerr aslında herşey bahanee doğru ve hayırlı vakti var demekkii ben artıkk takmıyorumm çünküü kendi çocuğumda olsa hiçbirşey benden daha önemli değill

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar hazirana kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
agül
annemannem
asyacan7
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
billuş
bucuarda
bidibidim
birbelemir
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cerence
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
daemon
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
elifyaren
ELF-RCP
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek
gozdenç
gözlüklü
GÜL8
gul-gul
gülcannnnn
gülten
gülüm12
güzin75
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
hasmer
ilayda 51
iremeren
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lorasimax
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
OcerenO
özgürce
özlemimsin
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
sultan49
supremunvale
smhsmh
silgi
swethome
şeker pembe
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
trabzonlu
travon
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
yaz yağmuru gibiyim
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuzu79

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(15)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(16)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(17)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(18)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(19)
D-e-m-e-t................................................. ...........................HAMİLE(20)
ebruşşş .................................................. ............................HAMİLE (21)
*sennur*.......................................... ........................................HAMİLE (22)

annemannem asyacan7 ve agül eklendii

Canlarım tesadüf gördüm burayı,Rab'bim hamile arkadaşlara hayırlı,sağlıklı ve kolay doğumlar nasibetsin,Hamile kalmak isteyen arkadaşlarada İnşaallah hayırlı bebişler nasibetsin tez zamanda...Hepinizin gönlüne göre versin.amin amin amin.

Son düzenleme:
Yok sultancım hala gelmedi benim kırmızılar. Ne olduğunu hiç anlamıyorum valla. Ama hamilelik değil onu biliyorum. Çünkü hiç hamişliğe dair bir belirti yok bende.

hiç belli olmaz alincim bu işler, benim feci karnım ağrıyor ve çok da iş var bugün nasıl moralim bozuk bu yüzden anlatamam, Hesapları kesin yanlış yapıcam ama anlatamıyorum da regli oldum karnım çok ağrıyor diye offff, böyle günlerde kadınlara izin verilmeli yaaaa, çok acı çekiyorum ama çok şükür hamile olmadığın sürece regli olamamak da çok kötü bir duygu .....
Alincim yok güzelim liste sustu valla, tatile çıktı tüm bebişler, kimseden haber yok...

Durulaytugcum majezik içmeyi denesene. Acayip rahatlatıyor bu ilaç regl döneminde. Karın ağrısı falan kalmıyor. Ben işyerinde regl olursam mutlaka içiyorum.

alincim umarım kist değildir iyi düşünelim iyi olsun... benimde sancım var bende ha oldum ha olacam göğüslerim patlayacak derecede şişti:bbo:ağrıyolar kasıklarımdada hafif hafif ağrımalar var olacam gibi gibifisfisfis... ayyy şiştim iyiceeee:roflol:

Sultancım belki sen hamişsindir. Bu arada benim hala giden gelen yok. Öğleden sonra belki doktorumu arayacağım.

günaydın kızlar nasılsınız bakiyim artık fazla giren yok heralde burası baya bir durulmuş ya belenay nerede sesi solugu çıkmıyor sultancım alincim inş. hamişsinizdir sizlerde test falan yapsanıza kızlar bu arada süarın adanadaki resimlerini gördünüzmü çok güzel çok tatlı çıkmış hamişlikte çok yakışmış keşke bende gidebilsydim ya.......

mekselinacım hg canım Rabbim sana ve isteyen herkese nasip etsin bebek hasretiyle yanan bütün kadınları...
süarın int. yokmuş ondan giremiyor... ve çok hoş olmuştu gördüm süarı
belenay da sağlık problemleri vardı dr görünecek bugün saat 2 gibi hayırlısı kızlar dua edelim kötü bişey çıkması...,
alincim hiç zannetmiyorum çünkü adet olucam biliyorum.... umarım sende bişeyler vardırda hamişler listesine 23. yü ekleriz dimi....

ahanda veriyom haberiiiii hamileyimmmm desem inanmayın sakın şaka:roflol: hehe bende o göz varmı hamilelik haberini tüm siteye duyururdum hatta bütün dünyaya...jeyyar
Rabbim nasip eder inşaallah tüm isteyenlere.... bu aralar bi durgunluk var galiba patlama yaşanack hamile patmaası hatt nufüs patlamasıııı herkes hamişimmmmm diye bağıracak :roflol:

alincim inan keyiflenelim diye kızlardan bugün ses seda yok dedim bi esprik patlatayım gülsünler
alincim bir kaç ay sonra senin başında ekşiyecem haberin ola geliyorum sıkı dur sana sıkı bir dost olmaya geliyorum bebeğpini birilkte büyütücez...

Sultancım gel hayatım başımın üstünde yerin var tabi. Ama biraz uzak olacağız birbirimize sanırım. Sen Kadıköy tarafına yerleşeceksin sanırım. Ben Avcılar'da oturuyorum. Ama artık ortak bir buluşma noktası buluruz birbirimize. Bu arada bebişlerimizi birlikte büyüteceğiz unutma. Senin son regl tarihin ne?Ne zaman olmayı bekliyorsun regli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…