Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bu sitede yeniyim ama , hamiş olmak için uzun süredir bekleyenlerdenim benide yazın listenize :S bugün klomene başladım 5 gün kullanacam hayırlısı bakalım allahım her isteyene nasip etsin inş.

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar hazirana kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
billuş
bucuarda
bidibidim.......................hg umarım liste uğurlu gelri
birbelemir......................hg canım
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cerence
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
daemon
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
elifyaren
ELF-RCP
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek
gozdenç
gözlüklü
GÜL8
gul-gul
gülcannnnn
gülten
gülüm12
güzin75
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
hasmer.......liste uğur getirsin hg
ilayda 51
iremeren
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lorasimax
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
OcerenO
özgürce
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............
silgi
swethome
şeker pembe
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
trabzonlu
travon............ canım geçmiş olsun
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
yaz yağmuru gibiyim
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuzu79

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(15)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(16)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(17)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(18)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(20)
D-e-m-e-t................................................. ...........................HAMİLE(21)
ebruşşş .................................................. ............................HAMİLE (22)
*sennur*.......................................... ........................................HAMİLE (23)
BİR BELEMİR EKLEDİM SENİİİİİ

Sultancim Teşekkürler Denerim Yapamazsam Söylerim.bu Arada Sana Zahmet Benide Umut Listesine Eklermisin Tekrar Hamiş Değilim Artik.

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar hazirana kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
billuş
bucuarda
bidibidim.......................hg umarım liste uğurlu gelri
birbelemir......................hg canım
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cerence
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
daemon
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
elifyaren
ELF-RCP
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek
gozdenç
gözlüklü
GÜL8
gul-gul
gülcannnnn
gülten
gülüm12
güzin75
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
hasmer.......liste uğur getirsin hg
ilayda 51
iremeren
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lorasimax
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
OcerenO
özgürce
özlemimsin
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............
silgi
swethome
şeker pembe
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
trabzonlu
travon............ canım geçmiş olsun
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
yaz yağmuru gibiyim
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuzu79

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(15)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(16)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(17)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(18)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(19)
D-e-m-e-t................................................. ...........................HAMİLE(20)
ebruşşş .................................................. ............................HAMİLE (21)
*sennur*.......................................... ........................................HAMİLE (22)
ÖZLEMİMCİM BU LİSTEDEN SİLDİM SENİ AMA Bİ DAHA GİRDİĞİNDE 9 AY 10 SONRA SİLERİM SENİ İNŞAALLAH :))

Bu aralar listenin hatunları pek tembel oldu. Günlerdir hamiş haberi gelmiyor. Hadi kızlar sevindirin bizi.

işte geldim sultancımmm...nerde bu cadılar demişsin yaa süpürgem kırılmıştı yenisini almaya gittim :roflol: sen nasılsın ödevlerini yapıyormusun bakalımsengözlerimebaksanab bu arada herkese selam ..sultana laf yetiştirmekten anca vakit buldum kızlar hoşgörünn...

kız moon soon gelirsem varyaaaa seni bi gıdıklarım bi gıdıklarım:roflol: derslerimi yaptım ben çoktan...hıh:dilcikar: bana laf yetiştirmeyecende kime yetiştirecen cici öğretmen...naniknanik hg canımcımmm...

ben cumartesi çatlatma iğnesi oldum doktor 1 hafta sonra çağırdı ne olcak şimdi
tedavi gören varsa bilgi verebilirmi

Yeni gelen arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz. İnşaallah en kısa zamanda bize bebiş müjdesi verirsiniz.Moon_soon canım sen de hoşgeldin. Müfettişiniz geldi mi?

slm kızlar ben bugün dr gittim yumurtam 17 mm olmuş dr her an çatlıyabilir bugün ilşkiye girin dedi eşimlede 3 gündür ilişkiye girmemiştim kısmet bugün oldu inş.bu defa tutar hayırlısı artık kızlar gebe kalmak için ne kadar sıklıkta ilşkiye girmemiz gerekiyor.

Mekselinacım benim dr.um çatlatma iğnesini olduktan sonra 3 gün ilişki önerirdi. Ama sen 2 günde 1 ilişkiye girersen yeterli olur sanırım. Çünkü yumurtanın ne zaman çatlayacağı belli değil. Kabaca yumurtanın ömrünün 24 saat spermlerin ömrününde 48 saat olduğunu düşünürsek (sanırım 48 saatten fazla ömürleri) mutlaka bir yerde buluşurlar. Hem böylelikle spermler daha canlı ve çok olur. Sana şimdiden kolay gelsin canım inşallah bu ay hamiş haberini alırız senin.

claire cevapladıgın için teşekkür ederim canım önceleri biz çok sık ve düzensiz ilişkiye giriyorduk ilk bu defa uzun bekledik acaba diyorum bu yüzdenmi hamile kalamıyordum çok sık ilişkimi hamileligi engelliyordu bakalım eger öyleyse zaten belli olur bu ay inş.hamiş kalırım...

Arkadaşlar lütfen soruma cevap verin ya beni de görün.Ben puregon kullandım adetimi bekliodum ve adetime 5 gün kala adetim geldi.aranızda bu durumu yaşayan var mı?
Bi de beni yazarmısınız listeye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…