Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Arkadaşlar Merh Iyi Haftalar Günaydinnnn Alimcim Mrh Adet Sancisi Gibi Olurmuş Zaten Hamilelik Belirtisi çünkü O Gün Adet Olucağin Için Aynisanciyi çekermişsin Ama Ya çok Az Bi Kan Gelir Yada Hiç Gelmezmiş Kismetttt Belkide Hamilesin

hayırlısını diliyelim hayırlısı olsun demiiii... ay ne bilim bi sevinç oldu içimde bir an... bu arada bendeağustosta çatlatma iğnemi oluyorum hayırlısıylan bakalım ne olucak...

Sultancım hakkımızda hayırlısı olur inşaallah. Umarım çatlatma iğnesinden sonra bebişinin müjdesini verirsin bize.Benim hamilelik çok zor biliyorsun. Aşılama tedavisinde bile yumurtam gelişmedi. Eğer bu ay bebiş var ise mucize olur mucize...

Arkadaşlar Merh Iyi Haftalar Günaydinnnn Alimcim Mrh Adet Sancisi Gibi Olurmuş Zaten Hamilelik Belirtisi çünkü O Gün Adet Olucağin Için Aynisanciyi çekermişsin Ama Ya çok Az Bi Kan Gelir Yada Hiç Gelmezmiş Kismetttt Belkide Hamilesin

ELF-RCP canım inşaallah bu ağırılar hamilelik belirtisidir ama benim hiç umudum yok. Çünkü benim çikolata kistim var ve bu nedenle yumurtlamam çok zor oluyor. Aşılama tedavisinde bile kaliteli yumurta elde edemediğimiz için aşılamam iptal oldu. Ben gecikmenin yumurtlamadığım için olduğunu düşünüyorum. Akşama ya da yarın sabaha gelir benim kırmızılar...

hg elf-rcp güzel dileğin için tşkler canım ...
alincim o mucize inş bu ay olmazsada muhakkak bir gün gelicek inşaallah... drların ne zor dediği insanlar hamile kaldı Rabbim nasip etmişse zaten olur şekerim... benim çatlatma iğnesi için çok heyecanlıyım bakalım ne olucak bu ay da eşimin bana getirdiği şeyi içicem adet olduktan sonra ondan iğneyi vurulucam... hakkımızda hayırlısı alincim ya...

kızlar bu arada bugün süarın adana buluşması vardı buluşmalar aktiviteler kısmına eklenecekti.. haberiniz olsun süarcımı görecez yani....

Ya ben o resimleri göremiyorum. Benim eve bilgisayar ve internet alma zamanım geldi galiba. Eşimle vakit geçirebilmek için bilgisayar,playstation gibi teknolojik ürünlere karşıydım ama galiba artık almam gerekiyor.

hg elf-rcp güzel dileğin için tşkler canım ...
alincim o mucize inş bu ay olmazsada muhakkak bir gün gelicek inşaallah... drların ne zor dediği insanlar hamile kaldı Rabbim nasip etmişse zaten olur şekerim... benim çatlatma iğnesi için çok heyecanlıyım bakalım ne olucak bu ay da eşimin bana getirdiği şeyi içicem adet olduktan sonra ondan iğneyi vurulucam... hakkımızda hayırlısı alincim ya...

Bak şimdi ben de senin için çok heyecanlandım. İnşaallah gelecek senin yaramaz melek.
Benim için ise bekleyip göreceğiz sultancım...

boşver alincim genede alma ....valla evde olması hiçte iyi bişey değil canım...

Ben de öyle düşünüyorum zaten. Benim laptop vardı koca sürekli oyun oynuyordu. Bazen 5 saat hiç konuşmadan oynadığını bilirim. Sıkıldım bu durumdan kardeşime verdim laptopu. Evliliğimi kurtardım:dance:Ama hafta sonları sizleri çok özlüyorum bir de merak ediyorum bu resimleri. Onun için yeniden almak aklımdan geçmiyor değil...

Alincim bişey sorucam, sen düzenli regli oluyordun değil mi daha önceden, düzenli regli olduğun halde mi yumurtlaman olmuyormuş, şimdi ben hep geç olurum regli yani bu yumurtlamadığım anlamına mı geliyor, kafam karıştı....

Durulaytugcum aslında benimki yumurtlamamak değil kaliteli yumurtlamamak. Yumurta oluşuyor fakan döllenebilecek kalitede olmuyor. Yumurtladığım için de düzenli olarak regl oluyorum. Seninki benden farklıdır mutlaka. Çünkü ben endometriyozistim ve bu nedenle yumurtlarım baskılanıyor. En doğru cevabı sana doktorun verir. Eğer istersen benim doktoruma gel bir ara. Doktorum hem profesör hem de infertilite konusunda uzman. İstersen birlikte bile gidebiliriz...

durulaytuğcum yumurtluyosundur ama geç yumurtluyosundur... dr göründüğünde bişey demedimi sana... alin bence baya uzun süre bekle olmazsan dr gidersin canım...

Sultancım ben haftaya cumartesiye kadar bekleyeceğim tabi o arada olmazsam. Ben bu gecikmenin kistten olduğunu düşünüyorum zaten.

evet canım olabilir... göğüslerin falan şiştimi alin normalde kist varsa şişme ağrı yada sızlama olmuyor...

Benim göğüslerim aşılama tedavisi sırasında şişti ve hala inmedi. Ama sızlama falan yok sultancım.
Sadece biraz midem bulanıyor ama sanırım sökemediği için. Onun dışındaki herşey regl belirtisi. İnceden ince kasık ağrısı, sık idrara çıkma.

Günaydin Güzel Anne Adaylari.hepinize Güzel Bir Hafta Geçirmenizi Diliyorum.
Sultan,durulaytuğ,alin Hepinize Teşekkür Ediyorum.
Durulaytuğ Benimde Adet Düzenim Evlendikten Sonra Değişti.45 Günde Bir 2 Ayda Bir Olmaya Başladim.ama Doktor Yumurtlama Düzenime Bakmak Için Test Yapmişti Bana Güzel Dedi.benim Arkadaşim Var 6 Ayda Bir Adet Oluyodu Ama şimdi Bebişini Doğuracak 2 Ay Sonra.ama Sen Eğer Gününü çok Geçiyosan Yinede Doktoruna Daniş Bana Draje 21 Diye Bir Ilaç Vermişti.3 Ay Kullaniyosun.ben 2 Kez Kullandim Bu Ilaci Ikisindede Ilaç Bittikten 1 Ay Sonra Hamile Kaldim.ama Benim Eşimde Ilaç Kullanmişti Ben Ilaç Kullanirken.

Alincim Bu Arada Inşallah Bebiş Vardir.hayat Mucizelerle Dolu Biliyosun.inşallah Bir Süpriz Olur .bu Arada Evde Bilgisayar Var Ama Bende Eşimi Başindan Kaldiramiyorum.oyun Da Oyun Arasira Pişmanlik Duymuyorum Desem Yalan Olur...ama Banada Yariyor Yani.neyse öpüyorum Hepinizi.

Bir de benim göğüslerimde sivilceler çıkıyor kızlar. Eskiden böyle birşey olmazdı ama iğnelerden sonra olmaya başladı. Ve kıpkırmızı izler bırakıyor...

Alincim sağolasın, aklımda bulunsun eğer gerekirse haberleşiriz doktor konusunda....
Bir iyi bir de kötü haberim var...
Önce kötü haber; regli oldum az önce
Şimdi de iyi haber; 39. günde oldum....
Ben normalde 55 günde bir oluyorum bitkiler işe yaradı galiba :)

Artık alıştım regli olmaya üzülmedim bu sefer.... Bu konuda üzülmeye alıştım daha doğrusu hayatım seyrini değiştirmiyor artık...

BEnim de hormonal bir sorunum yok kızlar sadece regi döngüm normalden uzun, valla ben doktorun yalancısıyım:)))

X