Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bende varım beinde yazın kafayı sıyırıcam 1 senedir artık 2 aya kadar olmazsa en son rahimfilmi çektiricem ama korkuorummmmmmmmmmmmm

belenay o duat-yı söyleten ve yazan ellerine ve kalbine sağlık ....Rabbim sen bu listede ve isteyen bütün hatunların hayırlısıyla evlatlarını nasip eyle yarabbim...

Belenaycım ne güzel dualar yazıyorsun. Allahım inşaallah ona açılan ellerimizi geri çevirmez ve bebişlerimizi bize gönderir.

amin şeker sultan amin birbirimize yaptığımız duanın daha makbul olduğunu söylüyor rabbim sadece kendimiz için değil herkes için dua etmeliyiz eeee bende sizlere etmicemde kime etcem duayı kader arkadaşlarım

ee neyapıyonuz kızlar ne alemdesinizzz....ben kocişle kavga ettim ona küstüm tabi oda bana küstü.. ama ben daha çok küstüm :dilcikar:

alincim sağol aslında benim tedavim olduğu için uzun süre olmaz diyorum sende ekim gibi diyorsun ama olmazı olduran rabbim bir bakarsın bizede bir mucize gönderir bellimi olur topiğin birinde 70 yaşındaki kadının 3 yaşında kızı vardı gazetede çıkmış rabbim isterse neden olmasın önemli olan şu sadce olması değil hayırlı ve sağlıklı olması önemli isterken hayırlısını istemeliyiz rabbim bizi bkletiyorsa hala bebeğimiz yoksa muhakkak bir sebebi vardır bunu bilip sabretmek lazım

günaydın hayırlı cumalar arkadaşlar

belenay canım arkadaşım allahım seni bütün kötülüklerden korusun önce sağlık sıhhat sonrada sana güzel güzel bebişler nasip etsin rabbim

kızlar allahım bu mübarek cuma günü suyuyüzü hürmetine sizlerede sağlık sıhhat ve beklediğiniz meleklerinizi en kısa zamanda göndermesini diliyorum ve hepinizi öpüyorum sizi çok seviyorum kızlar

Kızlar ben çok şişko oldum ne yapacağımı bilmiyorum. Bu sabah hiç bir kıyafetim olmadı. Hormon ilaçları tüm bedenimi etkisi altına aldı.

Belenaycım yazılandan ötesini yaşamamız imkansız. Belki Allahım bize meleklerimizi hemen yollar.

Arkadaşlar hayırlı cumalar.Mevlam bana bir kere tattırdı anneliği inşallah sizede tattırır.Ama inanın özlediiim hamile bayanları görünce içlerinde taşıdıkları canlı hemen geliyor aklıma ne büyük bir mucize
mm lik bir yumurtadan ve tek bir sperm tanesinden bir canlı !
Özledim inanın bebek kokusunu , ağlamasını hele emzirmeyi.Bunlar ne kadar büyük bir nimet ALlahım sen bütün isteyenlere nasip et kimeyi, kimseye özendirme .Hayırlı sağlıklı birer evlat ver ne olur .

Günaydın herkese hayırlı cumalar.
Kızlar bugün kendimi çok bitkin ve yorgun hissediyorum. Nedenini bilmiyorum ama bir bezginlik var üstümde ağlamak istiyorum kendimi çok çaresiz hissediyorum. Yatağa girip günlerce çıkmasam...

AYYY claire cım aynı durumdayız inanki güzelimyaaa valla dün akşam bi ağladım ki sorma içimde akıttığım göz yaşlarımı dışarı akıttım sonunda çok dolmuştum...herşeye ağlayasım geliyor..

selam arkadaşlar, ben daha önce varikosel ile ilgili sorlar sormuştum, eşimde 4.varikosel vardı ameliyat olmak için çok araştırdık doktora gittik vs. vs ama ameliyat olmadan 11 ayda normal yollarla hamile kaldım şimdi 8 haftalık hamileyim, bu mesjı umutsuzluğa kapılmamanız için yazıyorum, eşimin sperm degerli hareketli 17. milyondu yani bu degerlerle hamile kaldım, inşallah bebek isteyen herkese Rabbim bebek verir, en büyük desteğiniz dua, ve sabır....
arkadaşlar lütfen kendinizi sıkmayan rahat olun, bize doktorlar neler söylediler neler, ama sonuç farklı lütfen rahat olun

ARKADAŞLAR AYRICA SİZE TAVSİYEM: hepimiz bebek istiyoruz ama aceleci olmayın, eşinizle oturup bu günden en az 6 ay sonrası için bebek düşünün , her ay oldumu , olacakmı vs gibi takıntıları girmeyin, uzun süreli plan yapın bu sizi rahatlacaktır, ayrıca eşiniz üzerindeki baskıyı azaltacaktır, kesinlikle umutsuzluğa kapılmayın, değerleri okuyorsunuz varikosel olupta bebeği olan yüzlerce insan var , hatta bir çoğu varikosel oldugunu bilmiyor ve bu sebeble çok rahat ilişkiye giriyorlar, ayıca ilişki biter bitmez mutlaka kalcalarınıza yastık koymanız çok faydalı olacaktır, hepinizi öpüyorum, dualarım sizinle .................... sorularınız olursa mail adresim nurelifnur@mynet.com

heeeey kızlar ne oluyor yine bakayım claire canım çık azcık dışarıya temiz hava al kendine gel yatıp uyumak yok seni tembel seni sakın bi daha duymıyayım haydi silkin şöyle at üstümdeki mağmurluğu içinden 100 kere ben iyiyim bugün hava güzel hayat güzel dene bakim sana ödev:))))))

sultan şimdi sopa geliyor he kızım ne oluyor öyle yaaa hadi toparlan bakim bide niye kavga ettiniz kız yazık adama kocaya küslk olmaz yarın gidince çok arıcan özlücen hadi bakem küsme kocana çabuk gönlünü al haklı bile olsan en büyük erdem budur seni gidi seni haydi dediğimi yap bakim

süarcım tatlı anne sağolasın canım rabbim sana ve yeğenime vede eşine sağlıklı uzun ve hayırlı ömürler nasip etsin

alin olsun kız eminim sen tombişkende güzelsindir ya ben ne yapayım ilaç kullanmadığım halde tostombarlak bişey oldum amannn kadının kalçalısı yyemeğin salçalısı derler (laf aramızda yalan be hiçde hç olmuyor ama ne yapalım hamiş olursak zaten şişko olcaz bizimki antraman :)))))

parılcım sen nasılsın valla şu kızların içinde en dinamik sen görünüyorsun yanılıyormuyum

kızlar bugün cuma hadi toparlayın kendinizi dua edin bol bol hepinizi seviyorum

Belenay ya ben de zaten hamiş olmadan önce kilo vermek istiyorum. Kilolu hamile kalıp hamilelik sonunda tostoparlak birşey olmak istemiyorum. Benim en büyük takıntımdır kilolu olmak. Hemde daha 7 yaşından beri. Daha o zaman kilo alacağım diye ekmek yemeyi bırakmıştım. Yani bu 0 beden çılgınlığından çok önceydi benim takıntım. Bu arada saçlarımı kızıla boyattım aralara da bakır rengi balyajlar attırdım. Çok güzel oldu. Kociş çok beğendi ve dün akşam peşimden dolandı sürekli.
Sultancım niye kavga ettin kocişinle? Umarım en kısa zamanda barışırsınız.
Süarcım nasılsınız bakalım? Cinsiyetini göstermeyip teyzelerini meraktan çatlatan İnatçı yeğenim nasıl?

Claire niye yalnızsın canım benim? Bak bizler varız. Uzakta olsakta birbirimizi tanımasakta bizi bizden daha iyi anlayan hiç kimse yok. Lütfen sıkma canını. Bak kistlerinden kurtuldun. Ve aşılama yaptıracaksın. Pozitif ol ve hayatın tadını çıkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…