Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

alincim sıfır beden mi ya napıyorsun yok boşver almıyayım bende hamile kalmadan zayıflamak istiyorum ama zor 3 haftadır yürüyorum rejim yapıyorum vere vere 2 kilocuk vermişim:)))eşime diyorum şimdi hamile kalırsam kapının önüne bir vinç getir ne olur ne olmaz evden çıkmak isterim falan sana kolaylık olur o da gülüyor ayrıca saçlarını güle güle kullan değişiklik her zaman iyidir tatlım

alincim teşekkür ederim canım iyiyim çok şükür bebeğimde iyi hergeçen gün biraz daha büyüdüğünü hissediyorum artık
sen nasılsın canım kiloları hiç kafana takma sen azminle verirsin kilolarını hayatım yeni saçlarında hayırlı olsun arada değişiklik iyi geliyor insana çok iyi yapmışsın

sultancım kız niye böyle yapıyorsun sen bak hem kendini hem eşini üzüyorsun yapma tatalım böyle herşey çok güzel olacaktır sizin için belenayın dediği gibi bak yarın gitsin çok özliceksin sen bunu bizden daha iyi biliyorsun hem dargın gönderme koçişini canım tamam mı

claire canım ya sıcaklardan dolayı insanlarda bir bitkinlik oluyor ama ne olur bu dönemlerde senin moralinin çok iyi olması gerekiyor canımya hiç bişeyi takma kafana aşılamanın tutacağını düşün olumsuz hiç bişey düşünme bende aşılama yaptırdığımda çok moralsizdim ve inan çok fazla etkiliyor onun için moralini hiç bişey için bozma

Belenaycım 0 beden takıntım yok ama kilolu olmayı sevmiyorum. Şu anda 56 kiloyum ve 6 kilo vermek istiyorum.
Süarcım iyi olmanıza çok sevindim. Ben çok yoğun günler yaşıyorum. İşler felaket.

Çok sağol canım evet iyi ki sizler varsınız bir de siz olmasaydınız işte o zaman ne olurdu hiç bilmiyorum. Aslında sabah iyiydim ama sonra ne olduysa birden tüm moralim çöktü bir de üstüne kociş tlfn. edip istanbula gideceğini ve akşam geç kalacağını söyledi birden tutamayıp kendimi ağladım. Ama şimdi iyi sayılırım biraz dışarı çıkıp gezicem belki bir arkadaşa uğrarım biraz alışveriş yaparım.

alincim allah bebişini versin emi kız 56 kilo zaten manken gibisin daha ne ben 76 kiloyum boyum 1,56 kilo zenginiyim boy fakiri:))) dengeliyom işte kilon ideal canım takma

Clairecim hiç üzme kendini. Gez dolaş Tekirdağ'da sahil güzeldir oraya git denizi izle. Ben severim Tekirdağ'ı.
Belenaycım boyum 1,67 kilom da 56 ama oturmaktan çok deforme oldu vücudum. Basen ve göbek aldı başını gidiyor. 48 kiloydum ben bu hastalıkla tanışmadan önce. Hormon içeren ilaçlar beni bu hale getirdi. Açıkçası çok rahatsızım bu halimden...

clair canım ne oldu yaa nekadar enerji doluydun kaç gündür olumlu şeyler düşün sevdiklerin yanında eşin ailen arkadaşların herşey çok güzel olacak üzme o tatlı canını....bide beni düşün sadece eşim var yanımda ailem dostlarım arkadaşlarım hepsi istanbulda bi derdimi anlatacak eşimde bide sizlerden başka hiç kimse yok...allahıma binlerce şükür bunları sitem etmek için söylemiyorum..senin ve diğer arkadaşlarımızın hepimizin şükredecek nekadar çok şeyi var

firuzem çok doğru söylüyorsun şükretmemiz için çok sebebimi var zaten clairede bunun farkında toparlamıştır kendini dimi canım

kızlar gözekten haberiniz varmı ayın birini bekliyordu ne oldu acaba merak ettim

Çooook sağolun kızlar sizlerle herşey ne kadar kolay. Sizleri çok seviyorum. Şimdi iyiyim dışarı çıkıp hava alınca tüm sıkıntım gitti.
Evet artık moral bozmak yok sağlıklıyım, aşığım, ailem sevdiklerim yanımda, tedavim iyi gidiyor bebişime bir adım daha yaklaşıyorum bir de tabiki sizin gibi harika dostlarım var daha ne isteyebilirim ki.

Arkadaşlar işlerin yoğunluğundan giremiyorum foruma ..akşam da yemekti, diziydi şuydu buydu yine giremiyorum..herkese selamlar.
öptüm hepinizi.....................:enbuyukkk:

canım benim..daha yeni girdim de gördüm cevabını..
zaten doğma büyüme Bakırköylüyüm..bi potansiyel de var yani..:smiley-cool:
ben de seni seviyorum hayşekerim..

Bebeğimi Kaynettim.kontrole Gittiğimde Bebişimin Kalbi Durmuştu.....
3. Kez Yine Kaybettim...kürtaj Oldum.allah Im Hayirlisini Nasip Etsin Elimden Bişey Gelmiyor...elimden Geleni Yaptim...umudum Artik Gelecek Yarinlarda.allah Kimseyi Evlat Acisiyla Birakmasin.hepimiz Inşallah Mutlu Oluruz Gelecek Günlerde...hepinizi öpüyorum.

canım Allah yardımcın olsun..çok zor ama güçlü olmak zorundasın..Sakın vazgeçme...hayırlısı ise olsun..
sağlıkla alacaksın bebeğini kucağına bir gün..buna inan..

Özlemimsin canım benim geçmiş olsun. Kendine çok dikkat ne olur. Allah en kısa zamanda yeniden göndersin bebişini.

canımm çok geçmiş olsun üzülme güzel günlere umutla bakmaya devam et..birgün olacak allahın izniyle..rabbim bizede anne olmayı nasibedecek inşallah sen kendine iyi bak tabi yarınlarınada...

canım benim inan çok üzüldüm hayatım ya geçmiş olsun allahım birdaha yaşatmasın böyle bir acıyı kendine çok iyi bak allaha emanet ol :teselli:

canım benim çok üzüldüm özlemimsin canım allah sabır versin inşallah herşeyde bi hayır vardır tatlım şimdi ne desek boş ama yarına umutla bakmalısın bir gün yine olacak rabbim tekrar hamile kalmayı nasip etsin acını paylaşıyorum tatlım

Bu konuyu bugün gördüm.. Bende altı senelik evliyim ama çocuğumuz olmuyor..:1no2: Allah hepimize hayırlı zamanda sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin inşallah...
ÖZLEMİMSİN sana da geçmiş olsun güzelim.Allah hayırlısıyla sağlıklı bir bebek versin kucağına inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…